Henryk Usowicz

Pan Doktor, zdecydowanie lekarz z powołaniem, inteligentny, bardzo fachowy, super atmosfera w trakcie badań i poza nimi, bardzo doświadczony lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, niczego nie bagatelizuje, wręcz przeciwnie, żeby wszyscy lekarze tacy byli....... Byłem u wielu lekarzy, ale tak dobrego człowieka i specjalisty jeszcze nie spotkałem. Ogromnie się cieszę, że trafiłem na doktora. Serdecznie dziękuję

Ogromnie się cieszę, że trafiłem na doktora.
Serdecznie dziękuję

Niezwykły człowiek o rzadko juź spotykanej życzliwości i cierpliwym podejściu do pacjenta. Najbardziej nieprzyjemne cz bolesne zabiegi w wykonaniu doktora nie pozostawiają złych śladów w pamięci pacjenta.

wspanialy wspanialy wspanialy moje zycie bylo zagrozone dzieki natychmiastowej decyzji w maju 2017 zostalem zoperowany mialem zlosliwego raka jelita grubego esica i naciek na pecherz.Bez wyprowadzenia stomii .Od operacjj do dzisiaj czuje sie bardzo dobrze Polecam Pana Dr i milego PERSONELU .

Lekarz warty polecenia,Nie zgodzę się z opinią przeciwników ,zawsze zresztą znajdą się czarne owce które dobrych lekarzy mających spore doświadczenie, wiedzę i świętą cierpliwość w stosunku do pacjentów będą ignorowali i wytykali palcami.Ja natomiast chcę serdecznie podziękować za dobre ojcowskie serce i opiekę podczas mojego pobytu na oddziale chirurgicznym, za wszelką pomoc mi okazaną, mojej mamie i na pewno jeżeli będzie taka potrzeba będę nadal korzystać z opieki.Pozdrawiam serdecznie.

absolutnie nie polecam .opowiada bzdury,uprzejmy,ale potrafi wysyczeć w złości

absolutnie nie polecam .opowiada bzdury,uprzejmy,ale potrafi wysyczeć w złości

lekarz po prostu ideal fachowiec ,uprzejmy wlasnie wczoraj opuscilem szpital w Sejnach ,Ludzie dla takich ludzi powinien istniec swiat ,Ten czlowiek zyje tym co robi. Dziekuje Panu -pacjent z Augustowa

jest wspaniałym lekarzem ! wiedzącym co robi i jak robi. uratował mi życie już 2 razy z rzędu. pierwszym razem gdy zajechałam do szpitala gdzie zostalo mi 15 minut życia. w ciągu tak krótkiego czasu zdążył zrobić wszystko tak jak należy,uratował pół mojego organizmu,jak i moje zycie. a za drugim razem uratował mnie od sztucznych jelit . Lekarz na 100% . polecam KAZDEMU!!!

Moim zdaniem jest bardzo rozbiegany, chaotyczny, lekcewazy osoby, ktore maja komplikacje po zabiegach wykonanych w Szpitalu w Sejnach, nie probuje ustalic przyczyny powiklania i nie kieruje dalej, do lekarzy, ktorzy mogliby poprowadzic dalej pacjenta. Namawia pacjentow do zakupu ponczoch i rajstop po bardzo wysokich cenach. Te same w sklepie ze sprzetem ortopedycznym kosztuja jedna trzecią ceny.

brak słów. Lekarz wypalony zawodowo. Bardziej myśli o interesach niż o chorobie pacjęta

fachowiec w każdym calu, miły, sympatyczny ale konkretny, wszystko mi wytłumaczył. naprawdę polecam