Chirurg Ogólny Suwałki

Henryk Usowicz

16-400 Maniówka, Suwałki

Lekarz warty polecenia,Nie zgodzę się z opinią przeciwników ,zawsze zresztą znajdą się czarne owce które dobrych lekarzy mających spore doświadczenie, wiedzę i świętą cierpliwość w stosunku do pacjentów będą ignorowali i wytykali palcami.Ja natomiast chcę serdecznie podziękować za dobre ojcowskie serce i opiekę podczas mojego pobytu na oddziale chirurgicznym, za wszelką pomoc mi okazaną, mojej mamie i na pewno jeżeli będzie taka potrzeba będę nadal korzystać z opieki.Pozdrawiam serdecznie.

Krzysztof Górnicki

Lekarz sportowy, Chirurg ogólny

Dyżury Kontraktowe Gabinet Lekarski Górnicki Krzysztof Jacenty

16-400 Suwałki

Lekarz jest dla pacjentów czy pacjenci dla lekarza? Nie rozumiem jak można być tak tak chamską i nieczułą na cierpienia innych osobą. Pan doktor twierdzi ze pacjenci, którzy do niego przychodzą „aktorzą” w związku z bólem. Na prośbę o skierowanie na usg (potrzebnego do zapisania się do fizjoterapeuty) oburzył się i powiedział ze leczenie u niego jest zakończone. NIE POLECAM, omijać z daleka
Opinia dodana przez: Ja

Aleksy Lewszuk

gen. Kazimierza Pułaskiego 73 lok. 15
Maniówka, Suwałki

lekarz z prawdziwego zdarzenia - bardzo uprzejmy,kompetenty, dokładny, z poświęceniem - widać, że lubi swój zawód

lekarz Marcin Opolski

Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny ZOZ
ul. Szpitalna 62
Suwałki

Za altruizm, za poswiecenie, za wszystkie starania, ktore Pan wlozyl, za to ,ze uratowal Pan nie tylko moje zdrowie, ale rowniez zycie prywatne i zawodowe. Chyle czola Panie doktorze, niewielu jest ludzi w dzisiejszym swiecie godnych takiego szacunku. Bardzo, bardzo dziekuje, to tylko slowa, ktore nie sa w stanie wyrazic mojej wdziecznosci...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Szymon Florczyk

Kowalskiego 16/64
16-400 Suwałki

Takiego lekarza, jak pan doktor Florczyk trudno znaleźć. To osoba kompetentna, rzetelna, wiarygodna, godna polecenia. W moim przypadku doktor Florczyk bardzo mi pomógł, właściwie żyję dzięki Niemu. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Aldona

lekarz Włodzimierz Markiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny ZOZ
ul. Szpitalna 62
Suwałki

Nie nalezy akurat do najsympatyczniejszych ludzi na swiecie ale jest swietnym specjalista. Chwala mu za to, ze pröbowal ratowac mi Matke.

lekarz Janusz Fic

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach
ulica A. Mickiewicza 11
16-400 Suwałki

Byłem u Tego człowieka przyjmowany na pogotowiu i z ratowaniem mało ma wspólnego,dwa bardziej interesują go kobiety wokół niż pacjent,a trzy widać że jest łasy na kasę... i wystarczyło wpisać imię i nazwisko w internecie i od razu ciekawy artykuł się pojawił: Janusz Fic jest chirurgiem. W przeszłości kierował suwalskim zakładem opieki zdrowotnej oraz Szpitalem Wojewódzkim.

Stracił stanowisko, bo został uznany winnym przestępstwa. Prokuratura zarzuciła mu, że kierując ...
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Beata Karwowska-Bordzio

Chirurg ogólny, Urolog

ulica 11-Listopada 3/25
16-400 Suwałki

Tragedia szkoda czasu i pieniędzy. Nic nie wie i nie umie wizyta kilka minut. Nie polecam omijać z daleka.
Opinia dodana przez: pop

lekarz Bogusława Golców-Grabińska

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica Vision Elżbieta Jabłońska-Szadkowska
ulica Noniewicza 93/13

lekarz Zbysław Grajek