Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Byłem u Tego człowieka przyjmowany na pogotowiu i z ratowaniem mało ma wspólnego,dwa bardziej interesują go kobiety wokół niż pacjent,a trzy widać że jest łasy na kasę... i wystarczyło wpisać imię i nazwisko w internecie i od razu ciekawy artykuł się pojawił: Janusz Fic jest chirurgiem. W przeszłości kierował suwalskim zakładem opieki zdrowotnej oraz Szpitalem Wojewódzkim. Stracił stanowisko, bo został uznany winnym przestępstwa. Prokuratura zarzuciła mu, że kierując SP ZOZ zlecił księgowej tej firmy porządkowanie dokumentów finansowych, co – jak orzekli biegli – kobieta powinna wykonać w ramach swoich obowiązków. ...

Byłem u Tego człowieka przyjmowany na pogotowiu i z ratowaniem mało ma wspólnego,dwa bardziej interesują go kobiety wokół niż pacjent,a trzy widać że jest łasy na kasę... i wystarczyło wpisać imię i nazwisko w internecie i od razu ciekawy artykuł się pojawił: Janusz Fic jest chirurgiem. W przeszłości kierował suwalskim zakładem opieki zdrowotnej oraz Szpitalem Wojewódzkim.

Stracił stanowisko, bo został uznany winnym przestępstwa. Prokuratura zarzuciła mu, że kierując SP ZOZ zlecił księgowej tej firmy porządkowanie dokumentów finansowych, co – jak orzekli biegli – kobieta powinna wykonać w ramach swoich obowiązków. A jeśli już miałaby otrzymać jakąś gratyfikację, to nie tak wysoką. Tymczasem Fic wypłacił podległej sobie pracownicy 18 tys. zł.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat