lekarz Henryk Zborowski

Chirurg dziecięcy

2,5
2,5

lekarz mam wrażenie że liczy się sztuka słabe podejście do dzieci tylko mówi nie boli cię bo to już nie ma prawa boleć dziecku trzeba jakoś wytłumaczyć inaczej

lekarz pierwsze wrażenie super pogadany i z uśmiechem ale jak dawał wypis dziecku po złamaniu byliśmy zdziwieni jakby demon w niego wstąpił tylko mówił to już koniec leczenie zakończone jak rodzic mówił ale panie doktorze nie napisze więcej bo jestem pewny że nikt by takich słow nie chciał usłyszeć padły nawet do dziecka przykre bardzo powinien się zastanowić co mówi bo jest tylko lekarzem a wydaje się mu że moż wszystko nie polecam tego lekarza .