Chirurg Dziecięcy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz. Prowadził moja 14 m. córeczkę ze złamaniem. Zawsze miał czas porozmawiać opanowany kultura osobista na najwyższym poziomie. Nie wyobrażam sobie leczyć dziecka już u innego chirurga (a paru przeszlismy). Naprawdę cudowny człowiek!!!

Opinia dodana przez: Barbara

lek. med. Hanna Stojanik

Chirurg dziecięcy, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24
43-300 Bielsko-Biała

Profesjonalizm, takt, kultura, cierpliwość, wyrozumiałość to to, czym Pani Doktor ujęła mnie . Największym jednak plusem jest spojrzenie na dziecko całościowo a nie tylko z perspektywy jednej choroby. Przy takim lekarzu czuję się bezpiecznie. Gorąco polecam

Opinia dodana przez: Małgorzata

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Polecam każdemu dzieciakowi, u tego lekarza miałam wykonywaną laparoskopowo operację wyrostka i zrostów otrzewnowych,bardzo rzetelnie podchodzi do pracy

Opinia dodana przez: Karo

lek. dent. Tomasz Sypień

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Piastowska 67a
Bielsko-Biała

Pan doktor nie odpłatnie pomógł mi w sprawie mojego zęba po wypadku. Skierowano mnie ze szpitala gdzie nikt nie chciał się mną zająć!

Pod Bukami

Witam,
W 2007 roku przeprowadził u mnie artroskopie kolana prawego(oczyszczanie i szlifowanie łąkotek).
Bardzo konkretne podejście:
- najpierw wstępna diagnoza(uszkodzone łąkotki)
- potem zdjęcie
- skierowanie na rezonans
- potwierdzona wstępna diagnoza(niestety dla mnie)
- umówienie się na zabieg(powiedział na ...

Witam,
Bardzo konkretne podejście:
- najpierw wstępna diagnoza(uszkodzone łąkotki)
- potem zdjęcie
- skierowanie na rezonans
- potwierdzona wstępna diagnoza(niestety dla mnie)
- umówienie się na zabieg(powiedział na czym będzie polegał, ile około potrwa, co bedzie robił)
Następnym krokiem była operacja artroskopii-udana.
Skierował mnie na rehabilitację i po 3 miesiącach wszystko wróciło do porządku - z kolanem wszystko ok.
Polecam tego lekarza.

Kolbego 12
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobrze wszystko wytłumaczy, a nawet zapytał czy jeszcze coś wyjaśnić. Mam pełne zaufanie. Byłem z córką kilka razy. Pamięta pacejnta. Mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że poza profesjonalizmem cały czas czuje się, że jest to osoba, która troszczy się o moje dziecko. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Anonimowo

ul. Sobieskiego 83
43-300 Bielsko-Biała

Moze ma doswiadczenie i wiedze,ale jego podejscie do pacjenta pozostawia wiele do zyczenia. Twierdzenie,ze przyczyna zaparc u dwulatka jest noszenie przez niego pampersa(okazjonalne,tak przyjechalismy do szpitala,poniewaz dziecko naprawde zle sie czulo i chcielismy uniknac przebierania go co chwile),oraz pretensje do rodzicow,ze po lewatywie sie nadal nie wyproznia to chyba lekka przesada.

Opinia dodana przez: Aga

ul. Sobieskiego 83
43-300 Bielsko-Biała

lekarz mam wrażenie że liczy się sztuka słabe podejście do dzieci tylko mówi nie boli cię bo to już nie ma prawa boleć dziecku trzeba jakoś wytłumaczyć inaczej

Bielskie Pogotowie Ratunkowe

43-300 Bielsko-Biała

Wyjątkowa szuja ani z niego dobry szef ani lekarz gość nasawiony na kasę,ludzie dla niego nic nie znaczą

Joanna Bagińska

Chirurg stomatolog, Protetyk