Lekarze Hipertensjolog

lekarz Beata Pełka-Lalik

Centrum Medyczne Consilius
ulica Staszica 9/15
73-110 Stargard Szczeciński

Super Pani Doktor, skuteczna z dużą wiedzą, kompetentna, szybka diagnostyka, ustawione leczenie pomogło. Polecam wszystkim z nadciśnieniem.
Opinia dodana przez: Zbigniew

dr n. med. Bartosz Symonides

Internista, Kardiolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Z Panem doktorem spotkałam się na SOR ul. Wołoska , gdzie zostałam przywieziona karetką pogotowia z rozpoznaniem tachikardii , wysokim ciśnieniem tętniczym , nie uregulowanym tętnem . Pan doktor podszedł do mnie z ogromnym zaangażowaniem , udzielił niezbędnej pomocy , dal wskazówki do dalszego postępowania . Wykazał się ogromnym profesjonalizmem , przy czym rozładowywał napięcie swoim spokojnym zachowaniem i humorem. Ponieważ moje dolegliwości powtarzają się , czasem mam trudność z ...
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Arkadiusz Pyszko

Internista, Hipertensjolog

GABINET HIPERTENSJOLOGICZNO-INTERNISTYCZNY ARKADIUSZ PYSZKO SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I HIPERTENSJOLOGII
Kanta 17 lok. 101
10-691 Olsztyn

Życzę wszystkim do takiego specjalisty się dostać

lek. med. Katarzyna Kordowiecka

PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA
Nadbrzeżna 17
66-400 Gorzów Wielkopolski

Doskonały lekarz. Mimo , że przyjmuje na NFZ poświęciła mi sporo czasu. A to rzadkość w dzisiejszych czasach. Od razu kompleksowe podejście, holter, USG, Ekg. Jestem bardzo zadowolony. W szpitalu zajmowała się moją mamą. Tam już nie było tak różowo. Mama była wypisana już po 3 dniach. W prawdzie zrobiła dużo badań i stan mamy się poprawił ale jest pewien niedosyt. Chociaż taki krótkie pobyty szpitalne to chyba wina systemu ...
Opinia dodana przez: Wacław W

lekarz Walentyna Mazurek

Przychodnia Stare Miasto
plac Dominikański 6
50-159 Wrocław

bardzo dobra specjalistka , konkretna diagnoza , a co najważniejsze nie pozostałem sam z moim problemem

lekarz Ewa Horczak

ul. Mikołaja Kopernika 1
58-500 Jelenia Góra

To lekarka, której we wszystkich 6 elementach powyżej mogę dać 5 gwiazdek. Pani doktor to bardzo mądra lekarka, która zna się na rzeczy. Potrafi trafnie zdiagnozować i ustawić leki przy nadciśnieniu. Moja rodzina leczy u niej od wielu lat i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Panią dr Ewę Horczak wszystkim, nie tylko mającym problemy z ciśnieniem.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Dorota Toczydłowska-Lasota

Sukienna 9/28
15-881 Białystok

Od lat ja i moja cała Rodzina leczymy się u Pani doktor Doroty Toczydłowskiej-Lasota.Przede wszystkim Pani doktor jest bardzo miłą osobą ,a co najważniejsze jest prawdziwą specjalistką w swojej dziedzinie.Na dzień dzisiejszy nie wyobrażamy,żeby zmieniać lekarza.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Aleksander Prejbisz

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Pan Doktor Aleksander Prejbisz, który reprezentuje młodszą generację terapeutów, wyraźnie przynależy do tej pięknej i fascynującej opcji lekarzy z powołania; nie, lub nie tylko z zawodu. Od kilku lat pan Doktor nadzoruje nieunikniony proces degradacji naszych sił, szczególnie tego niezwykłego organu jakim jest serce. Wszelkie starania Pana Doktora idą w kierunku utrzymania nas w jaknajlepszej formie możliwie jaknajdłużej. Pan Doktor sprawia wrażenie, że ciągle o nas pamięta, że ciągle nad ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Maria Wanic-Kossowska

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Wspaniały lekarz z sercem na dłoni. Dostępny o każdej godzinie. Starający się we wszystkim pomóc. Zapewnia wszechstronną opiekę, nie zna słowa „nie”. Pani profesor jest kochaną osobą i wspaniałym lekarzem. Pomaga, dodaje odwagi i nadziei! Jak trzeba pocieszyć to pociesza. Jak trzeba ochrzanić też to robi :) Nie jest bufonem jak inni utytułowani lekarze.
Opinia dodana przez: Aneta

prof. dr hab. n. med. Marek Kabat

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Wspaniały specjalista o ogromnej wiedzy i doskonałym podejściu do pacjenta. Gorąco polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy z ciśnieniem.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Katarzyna Dobaczewska

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Z wiedzy medycznej Pani Doktór korzystałem kilkakrotnie. Zostałem dość szczegółowo informowany o aktualnych procesach zachodzących w organizmie i za każdym razem otrzymywałem bardzo szczegółową taką mini epikryzę co do przyjmowanie leków wraz z rozbiciem na pory dnia oraz zalecenia odnośnie trybu życia. Wizyty u Pani Doktór to trudny czas (bo to czas chorego) ale spędzony w atmosferze życzliwości do pacjenta i pełnej kultury. Polecam wizytę u Pani Doktór wszystkim utrudzonym ...
Opinia dodana przez: Andrzej Gierech

dr n. med. Piotr Gryglas

Hipertensjolog, Kardiolog

Miedzynarodowa 48/51
03-922 Warszawa

Polecam Doktora Piotra , to była moja pierwsza wizyta ,ale napewno nie ostatnia, Doktor poświęcił bardzo dużo czasu odpowiadając na moje pytania,bardzo zaangażowany,empatyczny,wszystko dokładnie wytłumaczył,poszłam z problemem kardiologicznym a zostałam zbadana kompleksowo Doktor dał mi dużo praktycznych porad i wskazówek co do innych dolegliwości .Jestem mega zadowolona że właśnie trafiłam na Takiego lekarza.Polecam raz jeszcze :)
Opinia dodana przez: Beata

dr hab. n. med. Mieczysław Litwin

Hipertensjolog, Nefrolog dziecięcy

Klinikna Nefrologii, Transplantacji Nerek i Nadciśnieni Tętn. IP CZD
Warszawa

Córka moja ma obecnie 36 lat. Jest z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz z przewlekłą niewydolnością nerek spowodowaną schorzeniem podstawowym. Trafiła do Pana Doktora w wieku 12 lat i była przez niego prowadzona przez lat 8. Trafiła w stanie ciężkim - czekały ją już tylko dializy i przeszczep. Odpowiednie zdiagnozowanie i zastosowana eksperymentalna kuracja spowodowały, że córka jest na własnych nerkach i zakłada tylko cewnik na noc. Degradacja nerek została zatrzymana i ...
Opinia dodana przez: JOANNA

lekarz Iwona Tołkacz-Mil

Poradnia Kardiologiczna
75-720 Koszalin

Pani doktor to wspaniały lekarz. Dziekuję Pani doktor ze pomogła mi medycznie . Skierowała do odpowiedniego specjalisty. Dzięki czemu mam już określoną chorobę i rozpoczęte leczenie. Nie zostawiła mnie samej sobie. To wspaniały lekarz i człowiek.
Opinia dodana przez: GRAŻYNA
Pani doktor ma wyjątkowe podejście do pacjenta-wysoka kultura osobista.Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad,bada wnikliwie.Podczas wizyty dokładnie informuje o zdiagnozowanej chorobie i sposobie leczenia.Mam pełne zaufanie do pani doktor.Polecam.Bardzo dobry i kompetentny lekarz.
Opinia dodana przez: Jola

dr n. med. Piotr Woźniak

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Nigdy nie spotkałam tak miłego i empatycznego lekarza. Dokładnie mnie zbadał i rozwiał wszelkie wątpliwości, odpowiedział na każde pytanie dotyczące mojego stanu zdrowia i wyników badan. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Karolina Hoffmann

Samodzielny publiczny zakład Opieki Zdrowotnej w Kościanie
ulica Szpitalna 7
64-000 Kościan

Lekarka bardzo konkretna, odznacza się dużą wiedzą w swojej dziedzinie, dokładnie bada, zawsze odpowiada wyczerpująco na wszystkie zadane jej pytania
Opinia dodana przez: N.

dr n. med. Beata Pełka-Lalik

Endokrynolog, Endokrynolog dziecięcy

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Pani doktor , bardzo mi pomogła , ustabilizowała mi ciśnienie oraz dobrała dobre leki . Ja jestem zadowolona.
Opinia dodana przez: Angelika

dr n. med. Elżbieta Zinka

Hipertensjolog, Kardiolog

PulsMed
Stoczniowców 11- 13
75-051 Koszalin

Jestem od 30 lat pacjentem; Doprowadziła do ustabilizowania ciśnienia i pracy serca.
Opinia dodana przez: Rawin

dr Jacek Jafra

Hipertensjolog, Internista

Gabinet Kardiologiczny
ul. Jasnogórska 4
42-200 Częstochowa

Kontakt od znajomych, który się leczą u doktora i są zadowoleni. Mogę tylko potwierdzić, wizyta kompleksowa, miałem wrażenie, że lekarz wie dobrze co robi i jak dalej mnie leczyć. Duży plus za komunikatywność i poświęcony czas. Polecam
Opinia dodana przez: Michał