lek. dent. Honorata Watała

Bardzo kompetentna osoba, świetny fachowiec , miła, uprzejma, empatyczna . Jestem bardzo zadowolona z usług Pani doktor . Polecam !

Cudowna Pani Doktor! Bardzo dokładna, kompetentna, ma ogromną wiedzę oraz świetne podejście do dzieci. Wizyty u Pani Doktor to sama przyjemność i zadowolenie z super zaleczonych zębów. Bardzo miła i ciepla osoba. Polecam Panią Doktor z całego serca!

Polecam !!Miła!!, !!uprzejma!!, !!!zęby bardzo dobrze robi!!! Umie doradzić pacjentowi!!! PODEJŚCIE DO DZIECI 100%!!!

Pani Doktor miła, ale założone przez nią plomby wypadły bardzo szybko, jedna już tego samego dnia po założeniu. Czas pracy... 1 ząb na godzinę też mnie nie zadowala. Przy leczeniu kanałowym na zdjęciu, które przyniosłem widoczne były 3 nerwy, Pani doktor znalazła tylko 2 i upierała się, że to wszystko... Nie dziękuję...

Pani doktor ogolnie mila natomiast jezeli chodzi o swiadczone uslugii to mam mieszane odczucia.... Przede wszystkim mialam za wysoko zrobione wypełnienia kilku zębow, z kolei inny ząb leczony przez panią doktor kanałowo byl dziwnie wykonczony, wyglądal jakby był ulamany, gdyz istniala tylko jedna polowa. Wskutek czego ząb nie wytrzymał nacisku podczas jedzenia i złamał sie!! Dla mnie ta sytuacja byla klopotliwa w szczegolnosci dlatego ze byla to czworka na gorze! Chcę tez dodac ze samo wykonczenie tego zęba u pani doktor kosztowało mnie 200 zł bo niestety ta usluga nie byla refundowana przez NFZ. A dalsze koszty związane ze wstawieniem nowego zęba ( juz u innego dentysty) pociągło za soba jeszcze większe koszty.... Na pewno nie wroce juz do tej pani doktor i nikomu nie polecę.