dr n. med. Hubert Konstantynowicz

3,3
3,1
3,7
2,9

Typowy zadzierający nos "fachowiec od leczenia". Nieuprzejmy, nie znoszący dociekliwych pacjentów. Jak twierdzi jest SPECJALISTĄ, więc byle pacjent ma płacić (jeśli prywatna wizyta) pokornie słuchać, potakująco milczeć i wszystkie badania nosić ze sobą, bo on nie będzie się zajmował szukaniem wyników w karcie. Raczej lekceważąco przyjmuje petentów, nie pacjentów, więc i tłumaczyć, czy dociekać co komu dolega, nie musi. Diagnozy nie postawił żadnej.

Wizyta szybka sprawna i następny proszę!

Wizyta szybka sprawna i następny proszę!

Dr Konstantynowicz wykonał mi badanie echo serca pobieżnie i stwierdził , że " nie jest dobrze " . Powtórzyłam badanie u 2 innych kardiologów i okazało się , że diagnoza p. Konstantynowicza była całkowicie mylna .Nic dziwnego -badanie Konstantynowicza trwało 3 minuty , a innych kardiologów ok.20 minut .Skoro się bierze 100 zł to należy uczciwie zbadać pacjenta a nie na zasadzie byle odwalić . Jest to nieetyczne i niemoralne.Odradzam tego lekarza wszystkim .

Szczerze polecam. Szybko, miło i fachowo, cieżko uwierzyć ze tak moze działać nasza publiczna słuźba zdrowia... Pozdrawiam. Konrad

Konrad

bardzo dobry specjalista kardiolog,jedyny ktory dostosowal do mojego wysokiego cisnienia lek,serdecznie dziekujewdzieczna pacjentka

Świetny specjalista, fachowo wszystko wytłumaczył. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam.

Nie zgadzam sie z moimi przedmówcami. Tata był prywatnie u pana doktora, ma migotanie przedsionków. Niestety nie zasłużył sobie na zrobienie ECHA serca. Pozostawiam ten fakt bez komentarza.