dr n. med. Hubert Konstantynowicz

Kardiolog

2,6
2,6
2,4

Doskonały fachowiec , miły i empatyczny człowiek .Byłem z wizytą prywatną , a potem NFZ . Pan Doktor postawił prawidłową diagnozę i w sposób absolutnie profesjonalny podjął leczenie . Polecam

Bardzo mi przykro że w dzisiejszych czasach słowo stres i nerwica przy WSZYSTKICH objawach jest nadużywane a diagnostyki ŻADNEJ lub drastycznie ograniczonej,często nie ujawniającej problemu. Dopiero po latach męczenia się kiedy na własny koszt wykłada się masę pieniędzy otrzymuje się właściwą diagnozę i ew. leczenie a w gratisie masę strachu bo wszystko zdążyło się już popsuć X10. Holter EKG wykonany u Pana dr. 1,5 r temu, jakieś problemy ale według lekarza nic takiego, tyle czasu zapomniałam o problemie po gorszym okresie i grypie obajwy wróciły, udałam się do lekarza na NFZ szybki odsłuch EKG echo serca 10 sekund wszystko okej a ja w "skowronkach" do domu bo to Pan dr. i należy mu ufać. objawy nie minęły, dodatkowo leki przepisane mało mnie nie wpędziły grobu. Holter założony prywatnie wykazał duże arytmie i drastyczne wzrosty tętna oraz drastyczne spadki np. do 35 plus bloki serca 2 st. Podpisuje się swoim imieniem i nazwiskiem, nie pozdrawiam i polecam każdej osobie mającej jakiekolwiek problemu zdrowotne o szukanie dobrego specjalisty, aż do skutku nie omijanie problemu bo słowo nerwica jest powszechne i na WSZYSTKO co tylko się dzieje w organizmie bo po co kogoś badać albo w ogóle dać mu dojść do słowa i opowiedzieć swoje objawy po kolei a następnie szukać rozwiązania.

dzisiaj miałam wizytę na NFZ, takiego aroganta i lekarza pozbawionego empatii nie spotkałam przez 62 lata mojego życia, wizyta trwała 5 min.,echo serca 30 sek. ,może za pieniądze traktuje pacjentów po ludzku

Nie polecam. Traktowaniem rodem z prl-u. Nieprzestrzeganie umówionych terminów. Pielęgniarka krzyczy że ktoś" śmie zawracać głowę bo chce tylko badanie EKG!" Moja mama leżał rozebrana, wchodzą ludzie , na dodatek bez maseczek. Dopiero na interwencję następuje wymiana papierowego prześcieradła po poprzednim pacjencie. ZERO empatii, szacunku do pacjenta. Bałagan organizacyjny widoczny gołym okiem. Więcej tam mamy nie zabiorę.

Więcej tam mamy nie zabiorę.

Brak szacunku do pacjenta, zero empatii, zero profesjonalizmu, a bardziej zachłannego lekarza jeszcze nie spotkałem. Przy wizycie (echo płatne 150 zł) Pan Konstantynowicz stwierdził że echo 150 zł a konsultacje dodatkowo 150 zł. Echo zrobione dosłownie w 2 min bez wcześniejszego zamienienia słowa z pacjentem no bo przecież za konsultacje płaci się dodatkowo. Omówienie badania też nie wchodzi w gre no bo przecież płatne dodatkowo. Tragedia. Omijać szerokim łukiem, a odnosząc się do czterdziestoletnigo Pacjena ‘gościu’ Pan doktor wystawia sobie sam opinie... Starta czasu, pieniędzy i nerwów.

Typowy zadzierający nos "fachowiec od leczenia". Nieuprzejmy, nie znoszący dociekliwych pacjentów. Jak twierdzi jest SPECJALISTĄ, więc byle pacjent ma płacić (jeśli prywatna wizyta) pokornie słuchać, potakująco milczeć i wszystkie badania nosić ze sobą, bo on nie będzie się zajmował szukaniem wyników w karcie. Raczej lekceważąco przyjmuje petentów, nie pacjentów, więc i tłumaczyć, czy dociekać co komu dolega, nie musi. Diagnozy nie postawił żadnej.

Wizyta szybka sprawna i następny proszę!

Wizyta szybka sprawna i następny proszę!

Dr Konstantynowicz wykonał mi badanie echo serca pobieżnie i stwierdził , że " nie jest dobrze " . Powtórzyłam badanie u 2 innych kardiologów i okazało się , że diagnoza p. Konstantynowicza była całkowicie mylna .Nic dziwnego -badanie Konstantynowicza trwało 3 minuty , a innych kardiologów ok.20 minut .Skoro się bierze 100 zł to należy uczciwie zbadać pacjenta a nie na zasadzie byle odwalić . Jest to nieetyczne i niemoralne.Odradzam tego lekarza wszystkim .

Nie zgadzam sie z moimi przedmówcami. Tata był prywatnie u pana doktora, ma migotanie przedsionków. Niestety nie zasłużył sobie na zrobienie ECHA serca. Pozostawiam ten fakt bez komentarza.

Świetny specjalista, fachowo wszystko wytłumaczył. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam.