Kardiolog Kielce

Wioletta Korzeluch

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

Szpital Dziecięcy

Kielce

Pani doktor wykazuje się dokładnością i cierpliwością podczas badania.Jasno i bez koloryzowania odpowiada na zadawane pytania,rozwiewając niepokoje rodziców.Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Miły i uprzejmy konkretny i dokładny jako lekarz .Polecam z całego serca .Pozdrawiam z Rybnika . Dziękuję

lekarz Grzegorz Fitas

ulica 1 Maja 192
25-614 Kielce

100% polecam . kilka lat temu tak perfekcyjnie dobrał leki mojemu tacie ze tata poczuł się jakby miał o 20 lat mniej (tak mówił tata 💪)Ustabilizował stan zdrowia mojego taty perfekcyjnie i to Doktora zasługa że teraz Tata ma 88 lat żyje w świetnej kondycji ! Dodam ze przeszedl zawał serca i udar mózgu :) serdecznie i z całego serca Dziękuje !
Opinia dodana przez: Luiza

dr n. med. Hubert Konstantynowicz

Prywatna Poradnia Kardiologiczna
Zagórska 20
25-350 Kielce

Brak szacunku do pacjenta, zero empatii, zero profesjonalizmu, a bardziej zachłannego lekarza jeszcze nie spotkałem. Przy wizycie (echo płatne 150 zł) Pan Konstantynowicz stwierdził że echo 150 zł a konsultacje dodatkowo 150 zł. Echo zrobione dosłownie w 2 min bez wcześniejszego zamienienia słowa z pacjentem no bo przecież za konsultacje płaci się dodatkowo. Omówienie badania też nie wchodzi w gre no bo przecież płatne dodatkowo. Tragedia. Omijać szerokim łukiem, a ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Elżbieta Jaskulska-Niedziela

Internista, Kardiolog

Świętokrzyskie Centrum Kardiologii

Kielce

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Szybko i trafnie stawia diagnozy, jest niezwykle uprzejma i kulturalna. Można na panią doktor liczyć o każdej porze. Tylko ona nie zbagatelizowała mojego problemu i pomogła mi.

lekarz Piotr Wiśniewski

Jagiellońska 23
25-734 Kielce

Choruję na serce od 20 lat / pierwszy zawał/Przez te lata "zaliczyłem " wiele klinik i szpitali kardiologicznych w kraju znajdując pomoc u takich sław jak obecni profesorowie : Paweł. Buszman,Dariusz Dudek i ówcześni : Tendera,Adamus..Przytaczam tu historię swojej choroby i nazwiska kardiologów po to aby bardzo wysoko w tym zestawieniu uwzględnić dr Piotra Wiśniewskiego.Jest On lekarzem o dużej wiedzy i zaangażowaniu w leczenie swych pacjentów.Spokojny i zrównoważony nawiązuje właściwy ...
Opinia dodana przez: Maarek D

dr n. med. Józef Jaguś

Świętokrzyskie Centrum Kardiologii
Kielce, ul. Grunwaldzka 45
Kielce

Bardzo dobry lekarz. Skromny empatyczny wyrozumiały z ogromna wiedza lekarska Erudyta.Bardzo dobry dignosta Leczy skutecznie. Trzymam sie jego od poczatku choroby.Umie podnieść na duchu.Polecam chorym i tym ktorzy chcieliby sie przebadać. NIE stwarza barier.Cieply i dobry człowiek.JAN P.

dr n. med. Janusz Sielski

Zakład Opieki Kardiologicznej
Ściegiennego 40
25-114 Kielce

Przemiły człowiek , super podejście do pacjenta , pełny profesjonalizm.Kontaktowa osoba , wysoka kultura osobista.Polecam z czystym sercem.Takiego lekarza życzę każdemu pacjentowi.

lekarz Anna Kucharczyk

ulica Wojska Polskiego 16B
25-346 Kielce

Byłam na wizycie u pani dr Anny jest super lekarzem polecam nie mam żadnych uwag.
Bardzo dokładnie tłumaczy o danej chorobie.Umie zauważyć coś co inny lekarz nie zauwazy.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Maria Forc-Biała

Internista, Kardiolog

Centrum Medyczne "BETAMED" Filia Nr 2
Wojska Polskiego 51
25-375 Kielce

Jestem pod opieką medyczną pani doktor niemal trzy lata. Na podstawie swoich doświadczeń i rozmów z innymi jej pacjentami mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że lekarzy takich jak ona spotyka się już bardzo rzadko.
Rozległa i wszechstronna wiedza specjalistyczna, oddanie dla sztuki medycznej i dla drugiego człowieka, duże doświadczenie zawodowe, profesjonalizm w diagnostyce i w leczeniu, oraz bardzo dobry, empatyczny kontakt z pacjentem, to tylko niektóre cechy, które sprawiają, ...

Kardiolodzy w Kielcach