Lekarze Kardiolog Kielce

lekarz Maria Forc-Biała

Centrum Medyczne "BETAMED" Filia Nr 2
Wojska Polskiego 51
25-375 Kielce

Jestem pod opieką medyczną pani doktor niemal trzy lata. Na podstawie swoich doświadczeń i rozmów z innymi jej pacjentami mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że lekarzy takich jak ona spotyka się już bardzo rzadko. Rozległa i wszechstronna wiedza specjalistyczna, oddanie dla sztuki medycznej i dla drugiego człowieka, duże doświadczenie zawodowe, profesjonalizm w diagnostyce i w leczeniu, oraz bardzo dobry, empatyczny kontakt z pacjentem, to tylko niektóre cechy, które sprawiają, że ...
To dosłownie dr Judym, aż trudno wyrazić Jego poświęcenie dla dobra pacjenta. No cóż nie chcę się ujawniać, gdyż środowisko lekarskie jest zbyt przejęte swoją indywidualną rolą

lekarz Ewa Giermakowska

Przychodnia
JAGIELLOŃSKA 92
25-734 Kielce

bardzo kompetentny i skrupulatny lekarz, wizyta trwa dopóki wszystkie wątpliwości nie zostaną rozwiane, a pacjent poinformowany o terapii. wszystko przebiega w miłej atmosferze. lekarz zdecydowanie godny polecenia !!!
Opinia dodana przez: Karol

dr n. med. Marcin Sadowski

Starodomaszowska 30 lok. 42
Kielce

lekarz z powołania polecam kompetentny, uprzejmy i wie o czym mówi

dr n. med. Agnieszka Janion-Sadowska

Starodomaszowska 30 lok. 42
Kielce

mogę pisać w samych superlatywach : kompetencje , poświęcony czas ,godna polecenia , tłumaczy jasno o chorobie i stanie chorego ,do tego bardzo uprzejma .

lekarz Łukasz Dobaj

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Serdecznie Polecam. Wspaniały lekarz i człowiek, miły, serdeczny, wszystko dokładnie wytłumaczy. Byłoby super gdyby każdy lekarz był taki jak Doktor Dobaj.
Opinia dodana przez: M

lekarz Andrzej Hoffmann

Ośrodek Dializoterapii
Grunwaldzka 45
25-736 Kielce

Bardzo dziękuję dr Andrzejowi Hoffmanowi za profesjonalne przeprowadzenie ablacji w dniu 16.08.2022 r.

lekarz Halina Brzyżkiewicz

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Z czystego serca polecam panią doktor.Jej podejście do pacjenta pierwsza klasa .jest idealnym kardiologiem.Mojemu tacie życie uratowała a mnie pomogła z tętnem .bardzo dziękuję Pani doktor.
Opinia dodana przez: Patrycja
{'id': 5042, 'name': u'Kielce'} Kardiolog
                                       dr n. med. Paweł Stańczak

dr n. med. Paweł Stańczak

Kardiolog, Kardiolog interwencyjny

cardioexpert
ulica 1 Maja 192
25-614 Kielce

odpowiedział wyczerpująco na wszystkie pytania. Miła atmosfera podczas wizyty, przebiegła sprawnie i bezstresowo.
Opinia dodana przez: przemek

lekarz Piotr Wojtacha

Kielce

Pan doktor bardzo miły. Z pełnym zaufaniem przyjęłam informacje nt. wszczepienia rozrusznika serca. Zabieg przebiegł bezproblemowo z super opieką. Anioł. Dziękuję Panie Doktorze❤️
Opinia dodana przez: Mira

Wioletta Korzeluch

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

Szpital Dziecięcy
Kielce

Pani doktor wykazuje się dokładnością i cierpliwością podczas badania.Jasno i bez koloryzowania odpowiada na zadawane pytania,rozwiewając niepokoje rodziców.Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Miły i uprzejmy konkretny i dokładny jako lekarz .Polecam z całego serca .Pozdrawiam z Rybnika . Dziękuję

lekarz Elżbieta Jaskulska-Niedziela

Świętokrzyskie Centrum Kardiologii
Kielce

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Szybko i trafnie stawia diagnozy, jest niezwykle uprzejma i kulturalna. Można na panią doktor liczyć o każdej porze. Tylko ona nie zbagatelizowała mojego problemu i pomogła mi.

lekarz Piotr Wiśniewski

Jagiellońska 23
25-734 Kielce

Choruję na serce od 20 lat / pierwszy zawał/Przez te lata "zaliczyłem " wiele klinik i szpitali kardiologicznych w kraju znajdując pomoc u takich sław jak obecni profesorowie : Paweł. Buszman,Dariusz Dudek i ówcześni : Tendera,Adamus..Przytaczam tu historię swojej choroby i nazwiska kardiologów po to aby bardzo wysoko w tym zestawieniu uwzględnić dr Piotra Wiśniewskiego.Jest On lekarzem o dużej wiedzy i zaangażowaniu w leczenie swych pacjentów.Spokojny i zrównoważony nawiązuje właściwy ...
Opinia dodana przez: Maarek D

dr n. med. Janusz Sielski

Zakład Opieki Kardiologicznej
Ściegiennego 40
25-114 Kielce

Przemiły człowiek , super podejście do pacjenta , pełny profesjonalizm.Kontaktowa osoba , wysoka kultura osobista.Polecam z czystym sercem.Takiego lekarza życzę każdemu pacjentowi.

lekarz Grzegorz Fitas

ulica 1 Maja 192
25-614 Kielce

100% polecam . kilka lat temu tak perfekcyjnie dobrał leki mojemu tacie ze tata poczuł się jakby miał o 20 lat mniej (tak mówił tata 💪)Ustabilizował stan zdrowia mojego taty perfekcyjnie i to Doktora zasługa że teraz Tata ma 88 lat żyje w świetnej kondycji ! Dodam ze przeszedl zawał serca i udar mózgu :) serdecznie i z całego serca Dziękuje !
Opinia dodana przez: Luiza

lekarz Rafał Szymczyk

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Jedyny lekarz, który pomógł mojej mamie. Potrafi wszystko jasno wytłumaczyć. Kontakt z Panem doktorem jest bardzo dobry, w razie wątpliwości co do stanu mamy mogę do niego zadzwonić i otrzymać pomoc. Bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Józef Jaguś

Świętokrzyskie Centrum Kardiologii
Kielce, ul. Grunwaldzka 45
Kielce

Średnio polecam. Oschłe podejście do pacjenta. Przy zapoznawaniu się z EKG lekarz uznał, że „nic Pani nie będzie, jest Pani młoda”.

lekarz Maciej Strączyński

Zakład Opieki Specjalistycznej
OS. NA STOKU 63A
25-437 Kielce

Przerobiłem wielu kardiologów. Pan Maciej Strączyński zasługuje na najwyższe uznanie. Najważniejsze to :kompetencja , znajomość tematu kardiologii. Wielkie uznanie Panie doktorze. Śmiało można polecić , a nie zawiedziesz się.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Anna Kucharczyk

ulica Wojska Polskiego 16B
25-346 Kielce

Byłam na wizycie u pani dr Anny jest super lekarzem polecam nie mam żadnych uwag. Bardzo dokładnie tłumaczy o danej chorobie.Umie zauważyć coś co inny lekarz nie zauwazy.
Opinia dodana przez: Malgorzata