dr n. med. Janusz Sielski

Kardiolog

Przemiły człowiek , super podejście do pacjenta , pełny profesjonalizm.Kontaktowa osoba , wysoka kultura osobista.Polecam z czystym sercem.Takiego lekarza życzę każdemu pacjentowi.

Fantastyczny CZŁOWIEK przede wszystkim, wysoka kultura osobista, niezwykle uprzejmy, kompetentny. Lekarz, jakiego można życzyć każdemu pacjentowi.

Jest milym i uprzejmym czlowiekiem ale niestety nie leczyl mnie jak potrzeba,poniewaz wady wrodzonej nie da sie wyleczyc lekami i trzeba bylo szybko zrobic zabieg a doktor powiedzial ze powinno mi przejsc.Zdecydownaie nie polecam tego lekarza

Cesze się, że mój tata leczy się u Pana Doktora. Jest to bardzo dobry lekarz. Miły, uprzejmy, grzeczny, nigdy nie odmówił pomocy pacjentom. Zawsze odbiera telefon, ewentualnie oddzwania. Gorąco polecam!