lekarz Hubert Zmysłowski

Szczerze polecam:)Profesjonalista w każdym calu!Kompetentny i uprzejmy,a do tego z poczuciem humoru:)

Profesjonalny stomatolog z bardzo indywidualnym podejściem do pacjenta

Profesjonalny stomatolog z bardzo indywidualnym podejściem do pacjenta

Leczę się u pana doktora od roku, po drugiej wizycie nie musiał spoglądać w kartę aby dowiedzieć się z jakim problemem do niego przychodzę. Zapamiętuje pacjentów, jest uprzejmy, uśmiechnięty, co dzisiaj zdarza się naprawdę rzadko. Jestem zdumiona,że w państwowej placówce można spotkać jeszcze takich lekarzy. Każda wizyta u pana doktora to przyjemność (:

Młody człowiek, bardzo miły, wszystko skrupulatnie tłumaczy. Kompetentny i oddany pacjentowi lekarz. Byłam u niego na chirurgi-szczekowej w szpitalu na usunięciu guza w szczęce. Szczerze polecam tego lekarza!!!

Generalnie polecam, ale znam lepszych stomatologów.

Generalnie polecam, ale znam lepszych stomatologów.

Swietny lekarz ,usunął mi 4-kę w 5 min i do tego nic ine bolało ;) Miły , uprzejmy , pytał co chwile czy boli czy wszystko ok :) Bardzo polecam tego stomatologa :)

Polecam dr Zmysłowskiego. Cierpliwy, opanowany, młody człowiek, niezwykle kompetenty. Dziękuję za wyrozumiałość, bardzo życzliwie podszedł do mnie, spanikowanej pacjentki, a moje ósemki usunął błyskawicznie. BEz bólu, bez strachu, profesjonalnie, bez powikłań. Dziękuję.

Bardzo miły, kompetentny Lekarz. Bardzo mocno polecam. Po 2 wizytach u niego na pewno nie zmienię go na innego stomatologa

skutecznie i bezboleśnie usunięty ząb "8", polecam tego lekarza-dentystę w poradni chirurgii szczękowej

Takich lekatrzy potrzeba Służbie Zdrowia

Takich lekatrzy potrzeba Służbie Zdrowia