dr n. med. Ignacy Barwiński

Prowadziłam u dr. Barwinskiego ciążę, przy kolejnej bez zastanowienia oddam się pod opiekę również jemu. Profesjonalny, dokładny a w sytuacjach kryzysowych od razu reaguje mimo późnych godzin czy dnia wolnego. Jeżeli ktoś szuka lekarza,który będzie milutki i będzie się rozczulał nad nim to zdecydowanie się nie dogadacie,chociaż mi poczucie humoru doktora bardzo pasuje;) Dla mnie profesjonalizm i wiedza są najważniejsze a tym doktor Barwinski zdecydowanie się wyróżnia w Medicover. Dzięki podejściu Pana doktora - konkretnie,bez owijania w bawełnę i rozczulania,doliczając specyficzne poczucie humoru miałam zdecydowanie mniej zmartwień i czułam się bardzo komfortowo na każdej wizycie. POLECAM!

Polecam z całego serca, prowadził moje 2 ciąże. Poczucie humoru nieco odbiega od standardów przeciętnej brzuchatki ale kompetencje na najwyższym poziomie.

Dowiedziałam się od Pana doktora, że nie powinnam zadawać pytań, bo nie mam wiedzy medycznej wystarczającej by je ze zadawać :) Powinnam tylko się słuchać. I milczeć. Najlepiej w ogóle zniknąć jak najszybciej się da. Polecam ludziom święcie wierzącym w nieomylność lekarzy, którzy jak wiadomo nigdy dotąd się nie pomylili i dlatego zdawanie pytań nie ma najmniejszego sensu. Lekarz telepatycznie będzie wiedział o wszystkich Twoich dolegliwościach i o tym, że nie mają one wpływu na stan ginekologiczny. Potrafi też stworzyć "przyjemną" atmosferę pośpiechu, w której wiadomo, że po 5 minutach ...

Polecam ludziom święcie wierzącym w nieomylność lekarzy, którzy jak wiadomo nigdy dotąd się nie pomylili i dlatego zdawanie pytań nie ma najmniejszego sensu. Lekarz telepatycznie będzie wiedział o wszystkich Twoich dolegliwościach i o tym, że nie mają one wpływu na stan ginekologiczny. Potrafi też stworzyć "przyjemną" atmosferę pośpiechu, w której wiadomo, że po 5 minutach trzeba się wynosić. Człowiek dość bezczelny, odnosi się wrażenie, że pozbawiony empatii, albo to po prostu osobliwe poczucie humoru.

Jeśli szukacie lekarza, który wytłumaczy, będzie miał jakiś plan jak zaradzić problemowi, da poczucie, że teraz już idzie się w dobrą stronę, uspokoi, to na pewno nie będzie to doktor Barwińki.

Jeśli jesteście zdrowe i potrzebujecie kogoś kto wykona jakieś kontrole USG czy cytologię - ok. O ile lubicie się spieszyć.

Gorąco polecam dr Barwińskiego. Trafiłam do niego na początku ciąży. Obecnie jestem w 5 miesiącu. Każdy niepokojący mnie objaw dr dokładnie sprawdza. Miły, uprzejmy i sympatyczny. Uśmiechnięty na każdej wizycie. Zawsze zagada i wprowadza sympatyczną atmosferę. Jego poczucie humoru rozładowuje napięcie na ogół towarzyszące w gabinetach ginekologicznych. Bardzo rzeczowy, skupia się bardzo na rozwijającym się w łonie maleństwie, wszystko musi dokładnie sprawdzić, zbadać i obejrzeć. To złoty człowiek, nie wynosi się jak inni lekarze. Odpowiada na każde nawet najgłupsze pytania, rozwiewa wszelkie niepotrzebne wątpliwości. Polecam gorąco doktora. Cudowny człowiek!

Lekarz ten nie zauważył u mnie w ostatnim miesiącu ciąży kandydozy ani nadżerki. Po połogu też było wg niego wszystko w porządku - nie zauważył, że pęknięcia błony śluzowej pochwy źle się zagoiły.

nie spełnił moich oczekiwań i doprowadził mnie do złego sanu zdrowia!

nie spełnił moich oczekiwań i doprowadził mnie do złego sanu zdrowia!

Wspaniały i sympatyczny lekarz,dzięki któremu urodziłam synka poprzez fachowo wykonane cięcie cesarskie.:)))))