lekarz Igor Polański

2,1
1,8
1,8
1,9

Miałam taką wątpliwą przyjemność być u tego pana na wizycie. Wykonywał moje pierwsze USG pierwszego dziecka. Był arogancki, chamski i nie ma w ogóle podejścia do pacjentki. Na pytanie czy może mąż być przy badaniu otrzymałam odpowiedź, że jeśli chce, żeby mąż mnie widział nago z rozkraczonymi nogami /wybaczcie za słownictwo ale w tym momencie cytuję/ to niech wchodzi... Nic nie dowiedziałam się podczas badania, nieuprzejmy i gburowaty. Nie odpowiedział konkretnie na żadne pytanie. Nie życzę, żeby którakolwiek kobieta odwiedziła jego gabinet.

Owszem, u pana doktora zdarzają się obsunięcia czasowe, ale każdy przychodzi z czymś innym. Dr Polański bada dokładnie i upewnia się co do swojej diagnozy. Wyjaśnia wątpliwości i jest cierpliwy. Wydaje się być ciepłym i miłym człowiekiem, tylko chyba jest nieco przepracowany:) Polecam wizyty u niego.

Przez wiele lat prowadził mnie dr Polański, leczył, prowadził ciążę, odbierał poród i nie narzekałam nigdy na niego. ja byłam, jestem i mam nadzieję, ze będę zadowolona ze swojego lekarza.

pan igor jest nie mily aroganski nnnie polecam go zadnej kobiecie

pan igor jest nie mily aroganski nnnie polecam go zadnej kobiecie

o tym panu mozna duzo mowic ale powstrzymam sie bo szkoda moich palcykompletna porazka