lek. med. Igor Tomalalek. med. Igor Tomala - zdjęcie profilowe

lek. med. Igor Tomala

Kardiolog

ZATRUDNIENIE DR IGOR TOMALA:

- Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Oddział Kliniczny Elektrokardiologii

ZATRUDNIENIE DR IGOR TOMALA:

jest najwspanialszym lekarzem ,leczę się od 30 lat i dopiero po 26 latach leczenia ten lekarz dodał mi zdrowia i za to bardzo mu jestem wdzięczny i takich potrzeba u nas lekarzy co szanują pacjenta, mają dla niego czas modlę się o zdrowie dla niego by zawsze był taki wspaniały dla pacjenta. Pozdrowienia dla niego.

polecam. bardzo dobry lekarz. miał dla mnie czas żeby wytłumaczyc mi co mi jest i co dalej. byłam u innych lekarzy ale wracam do niego mimo 120 km odległości nie robi mi to różnicy warto jechać ponad 2 godz dla fachowej odieki i poczucia bezpieczeństwa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p.doktora.Wspaniały fachowiec,człowiek z poczuciem humoru.Teraz czekam na ablacje którą mi zlecił.

Elektrokardiolog zajmujący się wszczepianiem rozruszników serca i przeprowadzający ablację w klinice JP2 w Krakowie.Doktor umiejący pacjentowi wytłumaczyć problem chorobowy,w zrozumiały sposób tłumaczy krok po kroku metodę leczenia lub zabiegu.Bardzo miły człowiek,interesujący się pacjentem pomimo nawału pracy w szpitalu.Dla każdego pacjenta ma czas i wzbudza zaufanie.Wielka wiedza medyczna.