dr Ilona Osadowskadr Ilona Osadowska - zdjęcie profilowe

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

3,9

Szanowne Panie,

Szanowne Panie,

Odmładzając staram się wydobyć naturalne piękno i blask kobiety. Zabiegi dobieram tak, by uzyskać naturalny wygląd bez przerysowania. Dyskretna, minimalnie inwazyjna terapia może potrwać dłużej, ale warto.

Wiele zabiegów wykonuję osobiście, współpracuję także z zespołem lekarzy specjalistów. Zapraszam do konsultacji oraz omówienia Państwa problemów, być może będziemy mogli pomóc.

Ilona Osadowska

Jestem zachwycona Panią doktor :) Korzystam z jej usług od kilku lat. Poza ogromną wiedzą ma też wspaniały kontakt z pacjentką :) polecam :) :) :)

Z przykrością stwierdzam,że definitywnie wyleczyłam się z zabiegów u pani doktor. Na zabieg skleroterapi musiałam umawiać się w innym terminie jak się okazało na miejscu pani doktor nie była w posiadaniu lekarstwa.Nie była również w stanie poinformować mnie telefonicznie co zaoszczędziło by mi wyjazdu do Szczecina do którego jadę 2 godziny. Zaoferowała mi innego lekarza gdyż sama nie miała terminu który pasowałby również mi. Pan doktor wykonał zabieg bezboleśnie szkopuł jednak polega na tym,że większa ilość lekarstwa pozostała na twarzy pana doktora niż w moich żyłach :( Minęły już 3 ...

Minęły już 3 miesiące od zabiegu i moje popękane naczynka jak były tak są nadal.
Polecam zabieg dla osób z nadmiarem gotówki i dużą ilością wolnego czasu.

Rewelacyjna chirurg. A któż to wypisuje takie rzeczy , tam pod spodem, co za opinie ?! Jestem rozbawiona !!! A panią dr oczywiście bardzo, bardzo polecam.

Jestem rozbawiona !!! A panią dr oczywiście bardzo, bardzo polecam.

Pare miesięcy temu byłam na lipo,b.prof.podejscie do pacjenta,cierpliwość ,zainteresowanie przed i po. mój brzuch wygląda teraz naprawde bardzo ładnie więc chyba pokuszę się o zabieg na twarz w okresie jesiennym. polecam z czystym sumieniem;))

rewelacyjna Pani doktor, przyjemna kulturalna, bardzo kompetentna.polecam!ja na pewno nie raz jeszcze skorzystam z uslug Pani doktor Ilony Osadowskiej.

Polecam Panią dr Osadowską.Leczę żylaki nóg i efekt jest bardzo widoczny.Jestem bardzo zadowolona i życzę Wszystkim pacjentom tak wspaniałych lekarzy jaką jest Pani dr Osadowska. Ewa-Wlkp.

Wspaniala kobieta. Profesjonalnie podchodzi do tematu, bardzo uprzejma, kompetenta, slowem: czlowiek na wlasciwym miejscu. Polecam. Mialam tydzien temu w Szczecinie zastrzyk kwasu w pod oczy i na bruzdy nosowo wargowe, dodatkowo botoks na lwia zmarszcze. Jestem bardzo zadowolona.

Super lekarka potrafi podnieśc na duchu nie robi problemów z niczego .Nie naciska wszystko jest jak należy.Super!!!

Od początku wizyty miałam wrażenie, że bardzo się pani spieszy żeby skasować kolejną pacjentkę bo przyszłam tylko na konsultacje w dodatku z "tanim" problemem. Zostałam potraktowana niemiło, obcesowo. Odpowiedzi na moje pytania były zbywaniem - dla mnie sprawa była ważna i skorzystałam z usług innego gabinetu - ta pani nijak mnie nie zachęciła, wręcz przeciwnie. Jak widać świeczki zapachowe w gabinecie to nie wszystko. Nie polecam - zwłaszcza, że to dodatkowo płatna i wątpliwa przyjemność.

Pani dr, usuwalami przebarwienia na dłoniach i twarzy, z twarzy ładnie wszystko na szczęście mi zeszlo, natomiast na rękach zostały mi bardzo nieładne blizny, gorzej to wygląda niż te przebarwienia które miałam przed zabiegiem. minął już rok, a blizny powinny już dawno zniknąć.

minął już rok, a blizny powinny już dawno zniknąć.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Szczecin"?

dr
Agnieszka Bliżanowska