lekarz Ilona Piechuta-Kośmider

najlepsza pani doktor na świecie polecam wszystkim kobietom .;)

najlepsza pani doktor na świecie polecam wszystkim kobietom .;)

Bardzo polecam pania doktor. Jest kompetentna, serdeczna i bardzo fachowo zajela sie moja ciaza.

najwspanialsza Pani Doktor !!!!zawsze mająca czas dla pacjentki, miła, delikatna,zawsze uśmiechnięta.....z miłą chęcią poleecam wszystkim kobietą!!!!

Super lekarz, polecam! Wyjątkowe podejście do pacjenta, zrozumienie i cierpliwość, pani doktor zawsze jest uśmiechnięta i całościowo podchodzi do problemów pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, dziękuję Pani doktor za wyleczenie !

Bardzo dobry lekarz, dziękuję Pani doktor za wyleczenie !

Wspaniały lekarz, nastawiona na znalezienie przyczyny i rozwiązanie problemu anie tylko na branie pieniędzy. Jedyna, która rozwiązała mój problem. Polecam z czystym sumieniem

Polecam z czystym sumieniem

wspaniała ciepła osoba, kompetentna i rzeczowa, bardzo pomocna.

wspaniała ciepła osoba, kompetentna i rzeczowa, bardzo pomocna.

Super kobieta i lekarz wzbudzający zaufanie pacjenta,zawsze ma czas nawet jak nie może odebrać telefonu to oddzwania każda jej pacjentka jest dla niej ważna. Ale najważniejsze to wysokiej klasy specjalista. Dzięki Pani Dktor mogę się cieszyć moimi dziewczynami (4 lata, 2 miesiące). Gorąco polecam każdej dziewczynie i kobiecie.

Z całego serca polecam Panią doktor ! Jest ona naprawdę bardzo dobrym lekarzem, od 5 miesięcy się u niej lecze i naprawdę bardzo przykłada się do tej pracy ! Jeszcze raz gorąco polecam !

Z całego serca polecam Panią doktor !

Pani Doktor bardzo kompetentna,rzeczowa,zawsze ma czas dla pacjenta.prowadzi juz moja druga ciąże.polecam z czystym sumieniem!!!