lekarz Ilona Piechuta-Kośmider

Tragedia! Zdecydowanie ODRADZAM! Dziecko wyladowalo na OIOM'ie po porodzie bo SZ. Pani doktor przeoczyła sobie wyniki badań robione w 35 tygodniu ciazy

Tragedia! Zdecydowanie ODRADZAM!

Gorąco polecam! Leczę się od 19 roku życia u Pani Doktor, to już prawie 7 lat. Kompetentna, przesympatyczna, opanowana. Przede wszystkim spokojnie odpowiada na każde pytanie, nawet te same zadane po raz nasty:) specjalista w każdym calu.

NAPRAWDĘ WSPANIAŁA LEKARKA, KTÓRA ZAWSZE MA CZAS DLA SWOICH PCJENTEK OSOBA GODNA ZAUFANIA POLECAM!!!!!!!!!!!

zla opinia za popelnione bledy medyczne lekarz bez serca

zla opinia za popelnione bledy medyczne lekarz bez serca

Pani doktor to wzór do naśladowania dla innych ginekologów położników. Bardzo miła, , sympatyczna, uprzejma osoba. Już podczas pierwszej wizyty wzbudza zaufanie. O każdej porze dnia i nocy można do niej zadzwonić a ona wysłucha, doradzi, pomoże gdy jest jakiś problem. Moją pierwszą ciążę poprowadziła wzorowo.