lek. dent. Ina Augustyn-Pietryka

Chirurg ogólny, Stomatolog

2,4
2,6

Przeglądneła mi uzębienie ,załatała co było potrzeba.Doradziła usuniecie kamienia przed weselem u rodziny i miałem uśmiech jab na budyniu.

Niestety nie mogę polecić bo jestem bardzo zawiedziona i umiejętnościami i zachowaniem tej stomatolog. Ma podpisaną umowę z NFZ jeśli chcesz skorzystać narażasz się stomatolog. Bardzo nie miła i niedelikatna dziąsło i policzek od środka pokaleczone z powodu braku delikatności

Ta pani zamiast leczyć mi zęba kanałowo - zrobiła 2 plomby, zainkasowała 200zł i po 2 miesiącach na wakacjach ten sam ząb mnie rozbolał. Poszłam do kliniki dentystycznej i tam prześwietlono mi plombowanego zęba. Katastrofa - lekarka wstydu nie ma, a kazała mi przyjść, bo ponoć mam 15 ubytków - niech zapomni, że znowu dam się nabrać

Bardzo dobra lekarz stomatolog. Bardzo uprzejma i profesjonalna. Szczerze polecam!

Ta dentystka to kompletna porażka. Kobieta nie umie leczyć. Tak zrobiła mi zęby że wszystkie mnie bolały a plomby powypadały. Zdecydowanie nie polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Mielec"?

Gabinet stomatologiczny

41-500 Chorzów
Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10
41-902 Bytom
Przychodnia Dermatologiczna
Marii Skłodowskiej-Curie 1
Oddział Diagnostyczny Mielec
Stefana Żeromskiego 22
39-300 Mielec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOP-MED"
Chrzanowska 83
43-600 Jaworzno