dr n. med. Inga Adamska

Pediatra

Najlepszy pediatra jakiego poznałam. Pani doktor uratowała życie naszemu synkowi. Jest bardzo dociekliwa, inteligentna, poświęca bardzo dużo czasu swoim pacjentom a przy tym jest przesympatyczna! Jeszcze nie spotkałam tak zaangażowanego lekarza w leczenie swoich pacjentów.

Składamy najszczersze podziękowania Pani Doktor Indze Adamskiej za bezinteresowną, troskliwą i profesjonalną opiekę nad naszym synkiem Arkadiuszem, za życzliwość i ciepłe słowa. Życzymy Pani Doktor satysfakcji z zawodowych dokonań oraz wiele radości w życiu osobistym.

Bardzo kompetentna Pani Doktor ,bada bardzo dokładnie i najważniejsze stawia trafne diagnozy oraz zapisuje odpowiednie leki czego nie można powiedzieć o innych bydgoskich pediatrach .Nie chciałabym się dużo rozpisywać ale Pani Doktor jest godna polecenia !!!!!. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza który ma taka wiedzę i zapisuje takie trafione leki.

Lekarka pomogła nam znaleźć przyczynę alergii, miła, uprzejma, ma bardzo dobre podejście do dzieci.

Wzbudza zaufanie i poświęca sporo czasu najmniejszym pacjentom, badając dość wnikliwie.

pani doktor jest kompetentną osobą, bardzo sympatyczną ma dobre podejście do dzieci

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz