Lekarze Internista Białogard

Internista, Reumatolog

Centrum Rehabilitacji
Chopina 29
78-200 Białogard

In my opinion Dr. Ela is the best doctor you can dream about.You are so blessed to have Her .I do believe she is the doctor who want to save your lives, she dedicated her whole life for You guys,i hope you realize what a diamond doctor you have
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Miłosz Barańczuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REU-MED" Miłosz Barańczuk
Moniuszki 2a

lek. dent. Anna Niechciał

Nzoz ESKULAP Anna Niechciał
ulica Lutosławskiego 4
78-200 Białogard

bardzo miła, chętnie objaśnia, kompetentna, wychodzę od niej zawsze zadowolony, jakby zdrowszy

lekarz Beata Sielewicz

Lekarz rodzinny, Internista

Grunwaldzka 28 lok. 21
78-200 Białogard

... ZAWSZE BĘDĄ RÓŻNE OPINIE I ZGADZAM SIĘ ,ŻE SĄ DUUUŻE KOLEJKI,ALE ZADAJCIE SOBIE PYTANIE DLACZEGO TAK JEST? BO JEST DOBRYM LEKARZEM. moim własnym spostrzeżeniem jest to,że nie każdemu poświęca zbyt dużo czasu, bo nie każdy przypadek tego wymaga,nie oszukujmy się nie którzy pacjenci biegną do lekarza z każdym bólem głowy,albo palca... dr Beata Sielewicz jest godna zaufania,nie stwarza problemów,chętnie rozmwia o prywatnych i intymnych problemach - zaznaczam,że ze mna ...
Opinia dodana przez: Maczka

lekarz Henryk Juszczyński

78-200 Białogard

..trafiłam do P.Dr.Juszczynskiego w poradni kardiologicznej w szpitalu . w Kwidzynie.. Poprzednio byłam u innych kardiologów.. dopiero P.Dr.Juszczynski pokazał , jak powinna przebiegać wizyta u ,,prawdziwego ,, kardiologa . Zero pośpiechu , spokój .pełne badania . tłumaczenie . Aż się wierzyć nie chce . że tak można .. Dziękuję Doktorze. Przywrócił mi Pan wiarę w pomoc lekarską . Z. K .
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Wojciech Potrzebowski

ulica Pomorska 14A/2
78-200 Białogard

Dr Potrzebowski, pomimo wynikow badania endoskopowego wskazujacego na wymagane leczenie, uznal, ze 70-letnia pacjentka powinna zaplacic 100% ceny leku ktory kosztuje na dzien dzisiejszy 407zl poczas wizyty prywatnej kosztujacej ponad 200zl. Dowiedzialam sie o tym, ze nie bylo to konieczne zasiegajac opini innego lekarza. Mialo to miejsce podczas wizyty prywatnej, gdzie lekarz decyduje czy wystawic recepte ktora bedzie miala znizke, w tym przypadku 30%. Jestem zawiedziona takim podejsciem do pacjenta ...
Opinia dodana przez: Hanna M.

dr n. med. Marek Kałła

Pulmonolog, Internista

ulica Lindego 17
78-200 Białogard

BARDZO DOBRY LEKARZ POSIADA DUŻĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ ZAWSZE WYSŁUCHA PACJENTA SŁUŻY RADĄ I DOŚWIADCZENIEM DO KAŻDEGO PODCHODZI INDYWIDUALNIE STARA SIĘ JAK NAJLEPIEJ POMÓC PACJENTOWI WARTO SIĘ U NIEGO LECZYĆ NIE PCHA ANTYBIOTYKÓW ANTYBIOTYK TO U NIEGO OSTATECZNOŚĆ JESTEM JEGO PACJENTKĄ JUŻ 12 LAT ORAZ MOJA RODZINA TEŻ POLECAM GORĄCO
Opinia dodana przez: ANIA76

lekarz Piotr Trośniak

78-200 Białogard

Byłem niedawno pacjentem tego pana. Odczucia jak najbardziej pozytywne: ciepły, kontaktowy, miły i kompetentny człowiek i lekarz. Moja wiedza medyczna jest zerowa, ale wydaje mi się że byłem potraktowany i obsłużony bardzo dobrze, a lekarz wykazał się fachowością i rzetelnym podejściem do moich dolegliwości. Świadomie wystawiam więc ocenę bardzo dobrą. Brawo- panie doktorze!
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Krystyna Drachal-Mostek

78-200 Białogard

Pani lekarz ma dziwne uprzedzenia do pacjentów ,wypytuje o osobiste sprawy ,gdzie kto pracuje ,czy ma dzieci ,męża ,czy ma alimenty na dzieci ,a jak nie ma od ojca dzieci to stwierdza że to ona utrzymuje czyjeś dzieci ze swoich podatków....przerażające że wykształcona starsza osoba może mieć tyle w sobie jadu i uprzedzeń .
Opinia dodana przez: Inka

lekarz Andrzej Styczyński

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Szymanowskiego 20
78-200 Białogard

W rejestracji panuje totalny chaos. Osoba odbierająca telefony jest arogancka i niegrzeczna. Nie udziela informacji, nie przedstawia się, nie zna praw pacjenta. Totalna bezczelność. Tacy ludzie powinni być odseparowani od kontaktu z Pacjentami. Skandal, skandal i jeszcze raz skandal! Dno.
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Mirosława Tokarska-Sieradzka

NZOZ "ZABIEGOWY"
1 Maja 24A
78-200 Białogard

Zawiodłem się okrutnie. Przyjechałem w odwiedziny do rodziców do miejscowości Białogard. Córka (nie całe 3 lata) zaczęła gorączkować, a po trzech dniach pojawił się mokry kaszel. Przypuszczam, że przeziębienie z klimatyzacji w pociągu ... Ale nie jestem lekarzem. W zaufaniu udałem się do szpitala na izbę przyjęć ( by potem nie było, że reaguje jak już jest za późno) zostałem odesłany z kwitkiem do innego szpitala w którym nikogo nie ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Justyna Sęk-Grzona