Internista Białogard

dr n. med. Marek Kałła

Pulmonolog, Internista

ulica Lindego 17
78-200 Białogard

BARDZO DOBRY LEKARZ POSIADA DUŻĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ ZAWSZE WYSŁUCHA PACJENTA SŁUŻY RADĄ I DOŚWIADCZENIEM DO KAŻDEGO PODCHODZI INDYWIDUALNIE STARA SIĘ JAK NAJLEPIEJ POMÓC PACJENTOWI WARTO SIĘ U NIEGO LECZYĆ NIE PCHA ANTYBIOTYKÓW ANTYBIOTYK TO U NIEGO OSTATECZNOŚĆ JESTEM JEGO PACJENTKĄ JUŻ 12 LAT ORAZ MOJA RODZINA TEŻ POLECAM GORĄCO
Opinia dodana przez: ANIA76

lekarz Beata Sielewicz

Lekarz rodzinny, Internista

Grunwaldzka 28 lok. 21
78-200 Białogard

... ZAWSZE BĘDĄ RÓŻNE OPINIE I ZGADZAM SIĘ ,ŻE SĄ DUUUŻE KOLEJKI,ALE ZADAJCIE SOBIE PYTANIE DLACZEGO TAK JEST? BO JEST DOBRYM LEKARZEM. moim własnym spostrzeżeniem jest to,że nie każdemu poświęca zbyt dużo czasu, bo nie każdy przypadek tego wymaga,nie oszukujmy się nie którzy pacjenci biegną do lekarza z każdym bólem głowy,albo palca... dr Beata Sielewicz jest godna zaufania,nie stwarza problemów,chętnie rozmwia o prywatnych i intymnych problemach - zaznaczam,że ze mna ...
Opinia dodana przez: Maczka

lekarz Henryk Juszczyński

Szpital Powiatowy w Białogardzie
ulica Szpitalna 7
78-200 Białogard

-doświadzczony , dobry , miły i sympatyczny starszy Pan ., lekarz z olbrzymim doświadczenie .., nie dziwię się , że nie chce leczyć pacjentek psychiatrycznych ..

lek. dent. Anna Niechciał

Nzoz ESKULAP Anna Niechciał
ulica Lutosławskiego 4
78-200 Białogard

bardzo miła, chętnie objaśnia, kompetentna, wychodzę od niej zawsze zadowolony, jakby zdrowszy

lekarz Piotr Trośniak

Szpital Powiatowy w Białogardzie
ulica Szpitalna 7
78-200 Białogard

Bardzo dobry specjalista. Dokładnie tłumaczy co i jak .Wykonuje wszystkie badania. Bardzo uprzejmy i godny polecenia. Jeden z najlepszych Kardiologów w okolicy. Polecam
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Elżbieta Urban

Internista, Reumatolog

Centrum Rehabilitacji
Chopina 29
78-200 Białogard

In my opinion Dr. Ela is the best doctor you can dream about.You are so blessed to have Her .I do believe she is the doctor who want to save your lives, she dedicated her whole life for You guys,i hope you realize what a diamond doctor you have
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Miłosz Barańczuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REU-MED" Miłosz Barańczuk
Moniuszki 2a
78-200 Białogard

najlepszy lekarz zna się na swojej pracy wie co ma zalecić pacjentowi i rozpozna chorobę i potrafi rozmawiac
Opinia dodana przez: malgorzata

lekarz Wojciech Potrzebowski

ulica Pomorska 14A/2
78-200 Białogard

W 2011r.w m-cu wrzesniu leżałam w szpitalu na oddziale wew.
u pana Potrzebowskiego, który wtedy był ordynatorem tego
oddziału. Bardzo mi pomógł, dobrze ustawiając leki.
Dziś dopiero serdecznie dziękuję. Bo mama już posługuję
się komputerem. Antonina Tkaczyk

lekarz Krystyna Drachal-Mostek

NZOZ FOLK-MED Sp. z o.o. Białogard
ulica 1-go Maja 23
78-200 Białogard

Czas na rentę. Lekarz który jest przeciwko pacjentowi nie ma racji bytu. Pani jest bardzo niemiła już zaraz na początku konwersacji. Moje wrażenie jest takie że ta pani siedzi tam za karę. Siedzi tylko i wyłącznie bo o leczeniu nie ma mowy. Obok tej pani zasiada wredny zaparzacz kawy który jest już tam od lat mam wrażenie że może być mądrzejszy od lekarza bo gębę ma jak krokodyl. Pani lekarz ...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Justyna Sęk-Grzona