Internista Białogard

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REU-MED" Miłosz Barańczuk
Moniuszki 2a
78-200 Białogard

najlepszy lekarz zna się na swojej pracy wie co ma zalecić pacjentowi i rozpozna chorobę i potrafi rozmawiac

Opinia dodana przez: malgorzata

Centrum Rehabilitacji
Chopina 29
78-200 Białogard

In my opinion Dr. Ela is the best doctor you can dream about.You are so blessed to have Her .I do believe she is the doctor who want to save your lives, she dedicated her whole life for You guys,i hope you realize what a diamond doctor you have

Opinia dodana przez: piotr

Nzoz ESKULAP Anna Niechciał
ulica Lutosławskiego 4
78-200 Białogard

bardzo miła, chętnie objaśnia, kompetentna, wychodzę od niej zawsze zadowolony, jakby zdrowszy

lekarz Beata Sielewicz

Lekarz rodzinny, Internista

Grunwaldzka 28 lok. 21
78-200 Białogard

... ZAWSZE BĘDĄ RÓŻNE OPINIE I ZGADZAM SIĘ ,ŻE SĄ DUUUŻE KOLEJKI,ALE ZADAJCIE SOBIE PYTANIE DLACZEGO TAK JEST? BO JEST DOBRYM LEKARZEM. moim własnym spostrzeżeniem jest to,że nie każdemu poświęca zbyt dużo czasu, bo nie każdy przypadek tego wymaga,nie oszukujmy się nie którzy pacjenci biegną do lekarza z każdym bólem głowy,albo palca... dr Beata Sielewicz jest godna zaufania,nie stwarza problemów,chętnie rozmwia o prywatnych i intymnych problemach - zaznaczam,że ze mna , bo czasami muszę :) -i sama też jest w tym szczera. Niech każdy sam wybiera lekarza,ale POLECAM dr.Beatę i prosze o trochę zrozumienia- choć wiem,że cieżko czekać w kolejkach,szczególnie starszym ludziom. Również miałam do czynienia z różnymi lekarzami i nie każdy ma do tego powołanie co mnie nie dziwi- pomysl jakbyś codziennie miał przyjmować 50 lub 20 dość często niezadowolonych i marudnych pacjentów-weź postaw sie z drugiej strony- będzie łatwiej ci czekać i docenić lekarzy... ... mimo młodego wieku juz poznałam wielu lekarzu i się naczekałam w kolejkach- po prostu choruje.

Opinia dodana przez: Maczka asiuniam83

ulica Pomorska 14A/2
78-200 Białogard

W 2011r.w m-cu wrzesniu leżałam w szpitalu na oddziale wew.
u pana Potrzebowskiego, który wtedy był ordynatorem tego
oddziału. Bardzo mi pomógł, dobrze ustawiając leki.
Dziś dopiero serdecznie dziękuję. Bo mama już posługuję
się komputerem. Antonina Tkaczyk

W 2011r.w m-cu wrzesniu leżałam w szpitalu na oddziale wew.
u pana Potrzebowskiego, który wtedy był ordynatorem tego
oddziału. Bardzo mi pomógł, dobrze ustawiając leki.
Dziś dopiero serdecznie dziękuję. Bo mama już posługuję
się komputerem. Antonina Tkaczyk

78-200 Białogard

Lekarz ,do którego trzeba pójść , gdy inni mają trudnosci z diagnozą. Sprawdzilem to wielokrotnie.Chce i potrafi pomóc . Niezastapiony w usg
dla dzieci./wnuki/Stara szkoła ,

dla dzieci./wnuki/Stara szkoła ,

Opinia dodana przez: antoni

ulica Lindego 17
78-200 Białogard

BARDZO DOBRY LEKARZ POSIADA DUŻĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ ZAWSZE WYSŁUCHA PACJENTA SŁUŻY RADĄ I DOŚWIADCZENIEM DO KAŻDEGO PODCHODZI INDYWIDUALNIE STARA SIĘ JAK NAJLEPIEJ POMÓC PACJENTOWI WARTO SIĘ U NIEGO LECZYĆ NIE PCHA ANTYBIOTYKÓW ANTYBIOTYK TO U NIEGO OSTATECZNOŚĆ JESTEM JEGO PACJENTKĄ JUŻ 12 LAT ORAZ MOJA RODZINA TEŻ POLECAM GORĄCO

Opinia dodana przez: ANIA76 anna.wicewo

78-200 Białogard

Chałturzy jako przewodniczący powiatowej komisji ds. niepełnosprawnych i tam orzeka, kwestionując orzeczenia innych specjalistów. Na szczęście w Szczecinie jego orzeczenia są uchylane. Kompromitacja!

Opinia dodana przez: mir

NZOZ FOLK-MED Sp. z o.o. Białogard