Lekarze Internista

lekarz Igor Jeremicz

NZOZ "Medicare"
ul. Wrocławska 154
63-800 Gostyń

Poszukiwałam tego lekarza przed nastepną koronarografią i dzisiaj przypadkowo znalazłam. Koronargrafia wykonana przez niego była po prostu idealna bez żadnego śladu. Teraz jestem po ale wykon. w innym zakładzie i masakra. Dlatego zaraz zapisuję się do niego.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Jacek Lewandowski

Internista, Kardiolog

Warszawski Uniwersytet Medyczny - Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie - Klinika Chorób Wewnętrznych, Nadciśnienia Tętniczego i Angiologii
Warszawa

Wybitny specjalista, bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta, tłumaczy choroby,kompetentny - godny polecenia Marek Chrołowski
Opinia dodana przez: Marek

lek. med. Anna Lewińska

Internista, Pulmonolog

Poradnia Pulmonologczna - Zespół Poradni Specjalistycznych
60-569

Byłem leczony przez pania doktor na Sarkoidozę ,wszystko ok polecam Andrzej Nowak,bardzo dobry kontakt ,fachowość i cierpliwość to ogromne zalety pani Anny Lewińskiej
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Barbara Strzyżewska

Medic Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Grochowska 50
60-332 Poznań

To prawdziwy lekarz z powołania. W błyskawicznym tempie pzreprowadziła diagnostykę w szpitalu, a już po uzyskaniu diagnozy (która nie była zbyt wesoła) dobrze pokierowała mnie dalej. Będąc w szpitalu czułam się dobrze zaopiekowana. Polecam wszystkim tą Panią Doktor. A. G.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. med. Nina Seklecka

Endokrynolog, Internista

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2
02-954 Warszawa

Pani Doktor jest nie tylko świetnym specjalistą, ale także umie słuchać pacjenta, jest otwarta, przyjazna i niezwykle miło się z nią rozmawia podczas wizyty. Za każdym razem doskonale wiem, dlaczego podejmujemy taką formę leczenia, jakie są powody, na co mam uważać. Pani Doktor kompleksowo podchodzi do pacjenta- mówi o wszystkich aspektach, które mogą pomóc w leczeniu. Bardzo polecam !!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Urszula Mielecka

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Warszawa

bardzo merytoryczne podejście, dokładność i staranność w leczeniu. niezwykle uprzejma, ciepła osoba, która w sposób profesjonalny jest przygotowana do wizyty. zleca badania, aby jak najlepiej zdiagnozować dolegliwości.
Opinia dodana przez: ola

lekarz Jarosław Stobiecki

Lekarz rodzinny, Pediatra

Stawki 4 A/6
00-193 Warszawa

Lekarz świetny zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pierwszy raz trafiłam na kogoś takiego. Miły, nigdy nie odmówi pomocy a do tego kompetentny. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Dagmara

lek. med. Agnieszka Kołkowska-Leśniak

Internista, Hematolog

Wiktorii Wiedeńskiej 7/10
02-954 Warszawa

Pani Agnieszka to wysokiej klasy specjalistka jako lekarz hematolog.Wzbudza zaufanie i wykazuje troskę o pacjenta.Zaliczyłem pierwszą wizytę ale chciałbym nadal być leczony przez Panią Agnieszkę bo swoją wiedzą daje pacjentowi nadzieje na skuteczne leczenie. G.Strzelczyk

dr n. med. Ewa Matyska-Piekarska

Internista, Reumatolog

Puławska 270
02-819 Warszawa

wspaniała,cierpliwa, kompetentna Pani Doktor. Wybrałam Ją spośród wielu specjalistów i wybór był słuszny. Jestem już po kilku wizytach i mój zachwyt lekarzem, podejściem do pacjenta i jego problemu z każdą wizytą się umacnia. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: ewa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Aleksandra Czepiel

dr n. med. Aleksandra Czepiel

CardioTeam
Cicha 5 lok.1
00-353 Warszawa

Gdybym miał polecić kardiologa komuś z rodziny lub najlepszemu przyjacielowi poleciłbym Panią Doktor Aleksandrę Czepiel
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Internista
                                       lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina

prof. dr hab. n. med. Elżbieta Kramarz

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")
04-285 Warszawa

Takich lekarzy jak pani prof. Elżbieta Kramarz należy szukać. Pełna wiedza i kompetencja, a przede wszystkim chęć służenia pacjentowi, podparta uczynnością i pomocą. Dobrze ustawia proces leczenia i kieruje tym procesem. To jest lekarz, który służy, leczy i pomaga. Dziękuje. Jestem dumny, że jestem leczony przez Panią.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Przemysław Arasimowicz

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Jestem bardzo zadowolony z faktu bycia pacjentem Doktora Arisimowicza.Doktor godny polecenia. Fachowość ,podejście do pacjenta na najwyższym pozimie.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Beata Jołda-Mydłowska

Internista, Kardiolog

Centrum Serca LC Sp. z o.o.
Św. Mikołaja 20
50-125 Wrocław

Jestem pod ogromnym wrazeniem pani doktor jako lekarza specjalisty . W mojej rodzinie od dziecka były poważne problemy zdrowotne więc mam porownanie jak bylismy leczeni a jak pani doktor Mydłowska zajmuje się pacjentem .Wzbudza ogromne zaufanie nie spieszy sie ,zawsze znajdzie czas aby odpowiedziec na wszystkie pytania patrzy na problem kompleksowo a nie tylko pod kontem własnej specjalizacji ,a gdy jest potrzeba skonsultowania się z innym lekarzem znajduje wówczas takiego ...

dr Robert Gąsior

Internista, Pediatra

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Prawdziwy lekarz, zainteresował się ogólnym obrazem stanu zdrowia, historią medyczną, zlecił dodatkowe badania i dopiero postawił diagnozę, niespotykane w dzisiejszych czasach....

lekarz Anna Jakubiak

Przychodnia EMC przy Wejherowskiej
Wejherowska 28 bud. 4
54-239 Wrocław

lecze sie u pani doktor Jakubiak od 1997 i nigdy mnie nie zawiodla. Od pewnego czasu nie ma jej w mojej przychodni,nie wiem gdzie teraz przyjmuje.Zaden inny lekarz, z ktorego uslug korzystalam nie otrzymalby samych 5, mimo, ze nie mam do nich zadnych istotnych zastrzezen
Opinia dodana przez: wanda

lek. med. Michał Jakubaszek

Internista, Reumatolog

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Wnikliwt,kompetentny i przede wszystkim ludzki lekarz,ktory dba o swojego pacjenta.Opieka na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Natalia

lek. med. Ewa Wolska

Internista, Nefrolog

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Taki lekarz, to skarb! Pani doktor nie dość, ze nie szczędzi badań, drąży "co jest", to jeszcze cierpliwie wszystko tłumaczy i uspokaja. Chyba jedyny lekarz, który ma moje 100% zaufanie. Całą rodzinę nam leczy :)
Opinia dodana przez: Monika

Bardzo dobry lekarz-pacjentka Zofia Sidorowicz-Grędzińska

lekarz Jacek Kustosz

Wigury 10
05-822 Milanówek

Niedawno miałam teleporade z doktorem. Dawno nie miałam okazji rozmowy z tak przyjemnym , kompetentnym lekarzem .Bardzo rzeczowy konkretny i przede wszystkim traktujący pacjenta indywidualne . Dużo czasu poświęconego na wywiad, wskazówki, porady .serdecznie polecam żałuję , że daleko od mojego miejsc zamieszkania doktor przyjmuje
Opinia dodana przez: Kasia