Internista Brzesko

super Pani doktor miła uśmiechnieta zawsze pomoże polecam na 100

super Pani doktor miła uśmiechnieta zawsze pomoże polecam na 100

ul. Mokra 6
32-800 Brzesko

Do dr Pacury przeniosłem się z Krakowa, gdzie wizyty ograniczały się w zasadzie do wypisania recept i ewentualnie jakichś zaświadczeń czy skierowań. Cukrzycę mam od 42 lat i w Brzesku okazało się, że można jeszcze coś zmienić żeby mieć lepsze wyniki i bardziej komfortowe życie. Pani doktor rozmawia z pacjentem, cierpliwie tłumaczy, a przy tym wszystkim jest bardzo uprzejma i taktowna. Do tego, prawie na każdą wizytę zleca jakieś badania, a wyniki potem dokładnie analizuje. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Piotr

Wyrazy szacunku i uznania dla doktora za osobiste zaangażowanie w wykonywaną prace i profesjonalne podejście do pacjenta.

Oddziały pobytu dziennego
TADEUSZA KOŚCIUSZKI 68..
32-800 Brzesko

Super lekarz, uprzejmy, miły, porozmawia z chorym, po prostu fantastyczny lekarz, z podejściem do pacjenta

Opinia dodana przez: Paweł

Rynek 4
32-800 Brzesko

Tak prawdę mówiąc - dzisiejszy doktor JUDYM, skromny i bezinteresowny.

Tak prawdę mówiąc - dzisiejszy doktor JUDYM, skromny i bezinteresowny.

Daszyńskiego 48/6
32-005 Niepołomice

Bardzo miła i kontaktowa lekarka .Zainteresowanie z jej strony każdą dolegliwością.Ze skierowaniem na odpowiednie badania nie było problemu.Oby jak najwięcej takich lekarzy.Godna polecenia lekarka.

lekarz Marek Zator

Internista, Lekarz rodzinny

CnterMed Sp. z o.o. N ZOZ
ulica Browarna 9
32-800 Brzesko

Bardzo dobry lekarz!!Mógłby być cierpliwszy!!!Dobry diagnostyk.Wrażliwy na drugiego człowieka.Dobrze tłumaczy.

Bujaka 6

Po prostu, los pacjenta nie jest Pani Ani obojętny