lekarz Jolanta Iwulska

Nie polecam! Przez niekompetencje tej osoby niestety nie mam już tarczycy. Zaufałam tej Pani w 100% i dzięki temu uhodowałam nowotwór złośliwy do VI grupy złośliwości. W tym momencie czekam na jod radioaktywny w Gliwicach, ponieważ miałam przerzuty do węzłów chłonnych i poza nie. Systematycznie się kontrolowałam, jednak u złego "specjalisty".. Proszę dwa razy się zastanowić, nim Państwo wybiorą tego "lekarza". Do Pani doktor Iwulskiej - proszę mieć serce i przynajmniej raz w roku zlecać swoim pacjentom usg tarczycy. To przecież Panią nic nie kosztuje, A nie każdy wie, że takie badanie trzeba robić. Mam do Pani wielki żal, ale nie będę wyciągać konserwacji, na Pani szczęście. Mam nadzieję, że nie do zobaczenia.

Każdy lekarz jest dobry jak jest dobrze! Nie polecam. 10 lat bez USG. Diagnoza.. rak złośliwy. I co teraz Pani Doktor?

super Pani doktor miła uśmiechnieta zawsze pomoże polecam na 100

super Pani doktor miła uśmiechnieta zawsze pomoże polecam na 100

Lecze sie u Pani doktor od dziecka, mam 31 lat. W zyciu nie zmienie lekarza, gdyz ufam Pani dr i jej wiedzy bezgranicznie. Do tego ma super poczucie humoru. Bedac dzieckiem,gdy wchodzilam do gabinetu, zawsze slyszalam- O! Juniorka idzie :)))

Bardzo kompetentna lekarka. Gorąco polecam innym.

Bardzo kompetentna lekarka. Gorąco polecam innym.

najlepszy lekarz z jakim się spotkałam, nie tylko w swojej dziedzinie. Z czystym sercem mogę polecić. Bardzo długo się czeka na wizytę zarówno przez NFZ jak i prywatnie. Bardzo kompetentna, wszystko wytłumaczy jeżeli jest potrzeba. Jestem ogromnie zadowolona!