Internista Ciechocinek

Zdrojowa 48/2
87-720 Ciechocinek

Prawdziwy lekarz specjalista, dobrze dobiera leki, wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały dla laika. Jedyny minus to dość długi czas oczekiwania na poradę specjalistyczną

Opinia dodana przez: mala_dosia gajdzinska_dorota

Wołuszewo 130a
87-720 Ciechocinek

Wspaniały człowiek, doskonały lekarz z duża wiedza (dr nauk med.)i doswiadczeniem pomimo młodego wieku. Szanuje, dba (nie oszczedzajac na diagnostyce)o swoich pacjentów, zawsze znajdzie czas na wizyte. przyjazny, ludzki, kompetentny. Wszytskim zycze takiego lekarza rodzinnego.

Sanatorium Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjne "Gracja" sp z o.o.
Wojska Polskiego 3
87-720 Ciechocinek

Leczyłam się przez parę miesięcy prywatnie. Wczoraj byłam awaryjnie u lekarza rodzinnego po receptę na steryd -kontynuację leczenia. Pani doktor była bardzo zdziwiona że bez diagnostyki brałam przez 3mce silny antybiotyk na RZS mimo że nie było to zdiagnozowane.i później steryd przez 8 m-cy.Skierowala mnie do poradni po fachową pomoc..

Opinia dodana przez: Anka

NZOZ "Przychodnia Lekarska" w Ciechocinku
ulica Bema 37A
87-720 Ciechocinek

Jeśli to ten lekarz, który przyjmuje w ośrodku w Czernikowie, to jest straszny. Jest chamski, podły i niemiły. Wszystkich wysyła do psychiatry, do psychologa, a potem się dziwi, jak okazuje się to czym innym ;) Omijać, chyba że lubicie słuchać głupot

Opinia dodana przez: Gosia

Norwida 40/8
87-720 Ciechocinek

Sanatorium Uzdrowiskowe "Pod Tężniami"
Warzelniana 7

Kosmonautów 16
87-720 Ciechocinek

Sanatorium Uzdrowiskowe "Pod Tężniami"
Warzelniana 7

Mickiewicza 30