Internista Dąbrowa Tarnowska

lekarz Jerzy Waliłko

ZOZ Dąbrowa Tarnowska
ulica Szpitalna 1
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Panie Robercie, jestem święcie przekonana, że musiał Pan pomylić lekarzy lub ktoś Pana zupełnie bezzasadnie wrogo nastawił na tego internistę. Po za tym jeśli miał Pan wątpliwości co do diagnozy, a objawy nie ustępowały lecz wręcz nasilały się, to dlaczego nie zasięgnął Pan porady innego lekarza tylko czekał doprowadzając do zaostrzenia stanu zapalnego? Na zdrowy rozsądek jeśli po 2-3 dniach zamiast mi być lepiej lub przynajmniej tak samo to jest ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Łabuz

Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej

Dąbrowa Tarnowska

Bardzo nie kompetentna i arogancka pani lekarz. Na prośbę o wystawieniu skierowania odmówiła już parokrotnie tłumacząc że nie ma takiej potrzeby a ja o mało się nie przekręciłam, bo nie mogę się dalej leczyć i rozpoznać przyczyny ataków.Ponadto zwróciła mi również uwagę w rozmowie online jak i na wizycie że nadużyłam jej czasu i jest stratna-tragedia.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Przemysław Kopeć

ulica Westerplatte 4/2
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Nigdy więcej do tego "lekarza"!!!!!!!Jestem wstrząśnięta jego zachowaniem.Krzyczał na mnie i na pewno więcej do niego nie pójdę.Zresztą,te opinie się potwierdzają,bo czekający pod drzwiami pacjenci wymieniają swe spostrzeżenia i mają tego dość.Ten facet wyżywa się na ludziach,wylewa na nich swwoje frustracje,traktuje jak bydło.

lekarz Wiesław Banaś

Internista, Kardiolog

NZOZ " DIAGMED" J. Bajorek N. Kopeć s.j
ulica Sucharskiego 5
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Do Doktora Wiesława Banasia trafiłam z arytmią, migotaniem i trzepotaniem przedsionków. Doktor z profesjonalnym podejściem postawił trafną diagnozę i podjął decyzję o pilnym skierowaniu do szpitala celem wykonania odpowiednich zabiegów. Każdy z wykonanych zabiegów zakończył się sukcesem i bez komplikacji. Doktor po operacji zajmuje się pacjentem starannie, dokonuje wszystkich koniecznych badań podczas procesu rekonwalescencji aby szybko powrócić do zdrowia. Z wyrazami szacunku i wdzięczności dla Pana Doktora.
Irena
Opinia dodana przez: Irena Wolniewicz