Internista Ełk

- 47 lekarzy

lekarz Anna Panasewicz

Lekarz rodzinny, Internista

liczba opinii: 3

Gabinet
ul. Jana Pawła II 17/61
19-300 Ełk

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem zaskoczona kulturą i fachowością Pani Doktór,teraz wiem że są lekarze z powołania.Dużo korzystałam z usług medycznych w różnych placówkach,ale tak miłych pielęgniarek to nie spotkałam nigdzie .Szczególne słowa uznania należą się dla p.Grażynki za jej cierpliwość i sympatię. Wielki szacunek dla Pani Doktór i jej pracownikom.Wdzięczna pacjentka z rodziną.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Piłsudskiego 14C/53
19-300 Ełk

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz,kompetentny,wrażliwy,potrafi wysłuchać pacjenta,podejmuje trafne decyzje.Zawsze wychodzę od Pana doktora z wiarą,ze zrobił wszystko żeby mi pomóc.Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: cj

Wawelska 22

19-300 Ełk

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz godny zaufania, już sama ilość jego pacjentów mówi sama za siebie. Zanim zdiagnozuje robi bardzo wnikliwy wywiad i kieruje na odpowiednie badania, a nie jak niektórzy lekarze rozpoznają chorobę tylko po wywiadzie. Polecam
Opinia dodana przez: Maria

Indywidualna Praktyka Lekarska Barbara Opońska

Ełk

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dokładny lekarz i prawdopodobnie dzięki Niej żyję! Mimo niezbyt książkowych objawów, nie odpuściła i szukała dalej - za to Jej bardzo dziękuję! Niektórzy tak zwani fachowcy powinni brać z takich Lekarzy przykład. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Maria
+4 więcej

Pracownia diagnostyczna
Baranki 24
19-300 Ełk

Średnia ocen: 5,0/5
Z Panem Doktorem zetknęłam się w przychodni Elmed w Łomży kilkakrotnie. Za każdym razem byłam mile zaskoczona podejściem do mnie jako pacjentki i niezwykłą wprost uprzejmością. Szkoda, że ów lekarz nie pracuje tutaj na stałe. Polecam i dziękuję, Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

Pracownia diagnostyczna
Baranki 24
19-300 Ełk

Średnia ocen: 4,9/5
Najlepszy kardiolog, postawił odpowiednią diagnozę specjalistyczną , wykonał dużo specjalistycznych badań. Jest bardzo uprzejmy i tłumaczy przebieg leczenia i przedstawia kolejne etapy leczenia.Wspaniały człowiek dzięki niemu funkcjonuję.
Opinia dodana przez: JÓZEF

lekarz Irwina Zaborowska-Kłoczko

Pulmonolog, Internista

  (+1 więcej)
liczba opinii: 1

REUMA-MED EŁK dr n. med. Maria Jolanta Pełszyńska
Mickiewicza 10B
19-300 Ełk

Średnia ocen: 4,5/5
Wizyta prywatna.
Wcześniej szukałam diagnozy dla swoich duszności u różnych pulmunologów, także poza Ełkiem. Dopiero ta Pani zdiagnozowała u mnie astmę po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu i dwóch spirometriach(pierwsza normalna, druga po podaniu dawki leku wziewnego). Cała wizyta trwała ponad godzinę.
Pani Irwina jest sympatyczną osobą, sprawia wrażenie troszkę zakręconej ale czułam się wysłuchana, zbadana i wyszłam z gabinetu zadowolona i wreszcie zdiagnozowaną. Polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

Gabinet

19-300 Ełk

Średnia ocen: 3,3/5
Wizyta odbyła się późnym wieczorem w pogotowiu szpitala Pro-medica w Ełku z 3 letnim dzieckiem z atakami duszącego kaszlu. Lekarz Pani Karpińska była bezpośrednio po powrocie z wyjazdu do chorego i prawdopodobnie myślała , że wróci do placówki pogotowia i odpocznie...a stało się inaczej gdyż czekali chorzy na wizytę i jako pierwsi – weszliśmy z dzieckiem do gabinetu. Pani lekarz aroganckim tonem przed wejściem ostatniej osoby do gabinetu nakazała zamknąć ...
Opinia dodana przez: Anonim
Internista Ełk dr n. med. Michał Wawreszuk

ISPL Gabinet Kardiologiczny
Wrzosowa 2
19-300 Ełk

Średnia ocen: 2,9/5
nie szuka przyczyny choroby tylko leczy skutek, nie trafia lekami w nadciśnienie tak popularne schorzenie, stosuje leki, które powodują więcej kłopotu skutkami ubocznymi jak swędzenia wysypki nadmiar moczu to wygląda raczej na badania leku niż leczenie pacjenta. Byłem wielokrotnie i ani razu nie brał pod uwagę przyswajanie danego leku tylko zapisywał na pół roku lub na kilka miesięcy leczenia, lek pierwszy raz wypisywany, w innych aptekach śmieją się z pacjentów ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Maria Toczko

Lekarz rodzinny, Internista

liczba opinii: 7

Gabinet
ul. Jana Pawła II 17/61
19-300 Ełk

Średnia ocen: 2,4/5
Lekarz rodzinny , to Osoba godna zaufania , ciepła, przyjazna Rodzinie i znająca jej Problemy od "podszewki". To Osoba wspierająca i otwarta, empatyczna. Jak daleko pani Toczko do Takiej Osobowości!!!
Szczerze nie polecam!!!
Opinia dodana przez: Danuta

Interniści w EłkuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat