Lekarze Internista Ełk

lekarz Wiesław Mejzner

Wawelska 22
19-300 Ełk

Doktor Mejzner jest kompetentnym i empatycznym specjalistą.Bardzo chętnie wrócę,gdy tylko będzie taka potrzeba.Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anna Panasewicz

Lekarz rodzinny, Internista

ul. Jana Pawła II 17/61
19-300 Ełk

Jestem zaskoczona kulturą i fachowością Pani Doktór,teraz wiem że są lekarze z powołania.Dużo korzystałam z usług medycznych w różnych placówkach,ale tak miłych pielęgniarek to nie spotkałam nigdzie .Szczególne słowa uznania należą się dla p.Grażynki za jej cierpliwość i sympatię. Wielki szacunek dla Pani Doktór i jej pracownikom.Wdzięczna pacjentka z rodziną.

lekarz Marcin Borowski

19-300 Ełk

Z Panem Doktorem zetknęłam się w przychodni Elmed w Łomży kilkakrotnie. Za każdym razem byłam mile zaskoczona podejściem do mnie jako pacjentki i niezwykłą wprost uprzejmością. Szkoda, że ów lekarz nie pracuje tutaj na stałe. Polecam i dziękuję, Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Guz

Internista, Neurolog

Piłsudskiego 14C/53
19-300 Ełk

Wspaniała Pani Doktor z powołania. Wiele lat pracowała na przychodni w Gdyni od jej odejścia ludzie wręcz płaczą takich specjalistów to ze świecą szukać. Trafne diagnozy, dobieranie leków oraz olbrzymia wiedza lekarska. Z czystym sumieniem polecam.
Opinia dodana przez: Karolina Kulwicka

lekarz Tomasz Abrycki

Przychodnia Lekarska
Jana Kochanowskiego 68 A
19-300 Ełk

Pełna kompetencja, profesjonalizm, specjalista w zakresie gastroenterologii, polecam wykonanie badań gastroskopii i kolonoskopii, pacjent Ryszard.
Opinia dodana przez: Ryszard

Barbara Opońska

Indywidualna Praktyka Lekarska Barbara Opońska
Ełk

Bardzo dokładny lekarz i prawdopodobnie dzięki Niej żyję! Mimo niezbyt książkowych objawów, nie odpuściła i szukała dalej - za to Jej bardzo dziękuję! Niektórzy tak zwani fachowcy powinni brać z takich Lekarzy przykład. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Artur Zalewski

19-300 Ełk

Jestem pod opieką kardiologiczną Pana doktora Artura Zalewskiego od roku 2015. To dzięki diagnozie Pana Doktora i skierowaniu na operację wstawienia by-pasów jestem do dzisiaj na tym świecie (mam 84 lata). Pan doktor Zalewski jest lekarzem wnikliwym i dbającym o pacjenta. DZIĘKUJĘ! Henryk 21.XII.2022r.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Irwina Zaborowska-Kłoczko

Pulmonolog, Alergolog

REUMA-MED EŁK dr n. med. Maria Jolanta Pełszyńska
Mickiewicza 10B
19-300 Ełk

Wizyta prywatna. Wcześniej szukałam diagnozy dla swoich duszności u różnych pulmunologów, także poza Ełkiem. Dopiero ta Pani zdiagnozowała u mnie astmę po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu i dwóch spirometriach(pierwsza normalna, druga po podaniu dawki leku wziewnego). Cała wizyta trwała ponad godzinę. Pani Irwina jest sympatyczną osobą, sprawia wrażenie troszkę zakręconej ale czułam się wysłuchana, zbadana i wyszłam z gabinetu zadowolona i wreszcie zdiagnozowaną. Polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jan Fabczak

Pulmonolog, Internista

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kolejowa 14
19-300 Ełk

Dzisiaj byłam przyjęta w przychodni w Wieliczkach ,przez pana doktora. Profesjonalny, uprzejmy , czułam że chce mi pomóc.

lekarz Sławomir Rokicki

Internista, Radiolog

Piłsudskiego 14C/53
19-300 Ełk

Wizyta z zawalonymi zatokami. Najpierw panie bronią dostępu, nieuprzejme teksty rodem z PRL-u, potem lekarz ubrany jak kosmita z wymazem (dzień wcześniej był robiony w domu i był negatywny) ledwo widoczna kreska, gdzie w opisie jest informacja, że może być nieważny lub negatywny. Zero badania, od razu na kwarantannę z informację, że jak będzie gorzej, to na SOR. Ja się pytam, gdzie jest osłuchanie pacjenta, gdzie pełny wywiad? I gdzie ...
Opinia dodana przez: Ewa
Wizyta odbyła się późnym wieczorem w pogotowiu szpitala Pro-medica w Ełku z 3 letnim dzieckiem z atakami duszącego kaszlu. Lekarz Pani Karpińska była bezpośrednio po powrocie z wyjazdu do chorego i prawdopodobnie myślała , że wróci do placówki pogotowia i odpocznie...a stało się inaczej gdyż czekali chorzy na wizytę i jako pierwsi – weszliśmy z dzieckiem do gabinetu. Pani lekarz aroganckim tonem przed wejściem ostatniej osoby do gabinetu nakazała zamknąć ...
{'id': 22710, 'name': u'E\u0142k'} Internista
                                       dr n. med. Michał Wawreszuk

dr n. med. Michał Wawreszuk

ISPL Gabinet Kardiologiczny
Wrzosowa 2
19-300 Ełk

nie szuka przyczyny choroby tylko leczy skutek, nie trafia lekami w nadciśnienie tak popularne schorzenie, stosuje leki, które powodują więcej kłopotu skutkami ubocznymi jak swędzenia wysypki nadmiar moczu to wygląda raczej na badania leku niż leczenie pacjenta. Byłem wielokrotnie i ani razu nie brał pod uwagę przyswajanie danego leku tylko zapisywał na pół roku lub na kilka miesięcy leczenia, lek pierwszy raz wypisywany, w innych aptekach śmieją się z pacjentów ...

lekarz Maria Toczko

Lekarz rodzinny, Internista

ul. Jana Pawła II 17/61
19-300 Ełk

Lekarz starej daty ale w najgorszym tego słowa znaczeniu. Zero wyczucia i empatii, zamiast pomagać to ma pretensje i bagatelizuje.

lekarz Jolanta Kierklo

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ROKMED"
marsz. Józefa Piłsudskiego 8

lekarz Jerzy Muśko