Lekarze Internista Garwolin

lekarz Aldona Przeździecka

08-400 Garwolin

Niezwykle profesjonalne podejście Pani doktor do pacjenta, życzliwośc, empatia i gotowość służenia wiedzą i wszechstronną pomocą lekarską. Troska o pacjenta w trakcie wizyty, diagnostyki i leczenia. Bardzo dziękuję Pani za opiekę.
Opinia dodana przez: Grzegorz Marciniak

lekarz Zenon Wawrzyniak

Marka Hłaski 31
08-400 Garwolin

Lekarz godny polecenia. Z pełną odpowiedzialnością można powiedzieć, że jest lekarzem z powołania. Ogromne zainteresowanie pacjentem, fachowe porady. Kompetencje na wysokim poziomie. Wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Artur Siwiec

08-400 Garwolin

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, tłumaczy, odpowiada na pytania i "martwi się" o pacjenta. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: sweet secret

lekarz Arkadiusz Burbicki

08-400 Garwolin

U doktora leczył się mój mąż . Badania , poświęcenie czasu, podejście do pacjenta , kultura - życzmy sobie wszyscy takich lekarzy :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Piotr Gałązka

08-400 Garwolin

Pan Piotr Gałązka to bardzo dobry czlowiek, lekarz z powołania, przyjazny pacjentowi, kompetentny, wie jak podejść do problemu i jak pomóc pacjentowi. Jestem bardzo zadowolona, że 2 miesiące temu trafilam do Niego na wizytę, bo Jego diagnoza i zastosowane leki poprawiły moje funkcjonowanie. Wiem, że nie jest cudotwórcą i nie odbuduje tego co jest zepsute, ale ważne że potrafi pomóc pacjentowi, żeby mu się łatwiej żyło. Polecam serdecznie Pana doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 3682, 'name': u'Garwolin'} Internista
                                       lekarz Paweł Kotarski

lekarz Paweł Kotarski

Internista, Gastrolog

SP ZOZ w Garwolinie
ulica Lubelska 50
08-400 Garwolin

Wyrażam najwyższe uznanie dla Pana Doktora Pawła Kotarskiego za sprawność i umiejętność wykonywania zabiegów gastro i kolonoskopii. Tego typu zabiegi miałem przeprowadzane kilkakrotnie, ale właśnie wykonane przez Pana Doktora zasługują na najwyższą ocenę i serdeczne słowa podziękowania. Polecam wszystkim, którzy mają konieczność wykonania tego typu zabiegów właśnie Pana Doktora Pawła Kotarskiego.
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Piotr Kędzierski

ATUT
Targowa 2
08-400 Garwolin

Pan doktor bardzo nieprzyjemny. Zupełny brak zainteresowania pacjentem i objawami choroby. Całkowita ignorancja, brak szacunku oraz zainteresowania. Niestety ale tacy ludzie nie powinni przyjmować ponieważ nie chcą pomagać a tylko jak najszybciej pozbyć się pacjentów.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Maksymilian Siekierzyński

Endokrynolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pępek Świata"
ulica Dobra 3/6 LU
08-400 Garwolin

Nie polecam! Stracone pieniądze i czas. Bylam w zeszłym roku. Ja oraz dwie pacjentki będące u tego lekarza dostałyśmy informację, ze powinnyśmy pojechać do Warszawy do pani doktor która zajmuje się takimi przypadkami jak nasze.Pan doktor zapewne poleca znajomą. On już zainkasował ,teraz czas pomóc innym.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Dorota Kogowska

08-400 Garwolin

Zdecydowanie nie polecam kontaktu z tym lekarzem. Miałem wyznaczoną wizytę w Przychodni CENTRUM w Garwolinie dn.28.06.2018 na godzinę 17.00. Po wejściu do gabinetu przedstawiłem cel mojej wizyty. Prosiłem o wystawienie skierowania do Poradni Specjalistycznej Chirurgii Klatki Piersiowej w Warszawie, gdyż takie skierowanie jest wymagane w tej poradni. Nadmieniłem również, że mam wyznaczoną wizytę w tej Przychodni na dzień 09.07.2018r. Pani lekarz niestety takiego skierowania mi nie wystawiła, gdyż nie ma ...
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 3682, 'name': u'Garwolin'} Internista
                                       lekarz Monika Skrzos-Buciak

lekarz Monika Skrzos-Buciak

Internista, Kardiolog

08-400 Garwolin

Byłam na wizycie w Specjalistycznej Przychodni na NFZ. To była druga wizyta,po zrobieniu badań. Pani doktór stwierdzila,ze nie zmienia leków,a w zaleceniu dla lekarza POZ zamiast podstawowego leku wieloskładnikowego zapisała każdy składnik osobno,zmniejszając dawkę o 50%. Nie zapisała dwóch leków. Nie poinformowała mnie o tym.Leczę się na serce od 27 lat i nigdy lekarz mnie nie zaskakiwał decyzjami nie omówionymi ze mną. To dowód lekceważenia pacjenta.

lekarz Marek Godlewski

Internista, Gastrolog

Marka Hłaski 43
08-400 Garwolin

26.08.2021 byłam u Pana "Doktora" na badaniu gastroskopii, przeżyłam koszmar!!! Lekarz niedelikatny, gburowaty, pozbawiony empatii. Badanie przeprowadzone w zabójczo szybkim tempie, diagnoza ponoć pozytywna - wszystko ok. Rozmowy po badaniu w ogóle nie było. Dwa tygodnie później powtórzyłam badanie z powodu utrzymujących się dolegliwości i o dziwo wynik zupełnie inny.... duże zmiany etc. Zamierzam złożyć skargę do Rzecznika Praw Pacjenta, bo jest to za poważna sprawa, żeby to zlekceważyć!!!! Ogólnie ...
Opinia dodana przez: Mo

lekarz Agnieszka Trzaskowska

08-400 Garwolin

Strasznie nie miła pani doktor ! Jakby ktoś ją zmuszał do bycia lekarzem . Nie zna się na swoim zawodzie . Zero cierpliwości , strasznie nerwowa . Nie polecam. Omijać szerokim łukiem !
Opinia dodana przez: Lucyna

Joanna Gadoś-Cabaj

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWIE"
08-400 Garwolin

Nie polecam. Byłam u niej 2 razy i 2 razy mnie zbyła mówiąc że ona nie wie co mi jest. Nie zleciła żadnych badań, nie dała skierowania do specjalisty. Po prostu parodia lekarza. Nie uprzejma, arogancja, aż nie chce się wchodzić do gabinetu. STANOWCZO ODRADZAM!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Robert Wądołowski

08-400 Garwolin

Pogarda dla pacjenta na wyjątkową skalę, brak empatii do drugiego człowieka,co dyskwalifikuje tą personę do wykonywania zawodu lekarza.

lekarz Iwona Cabaj-Wiater

SPZOZ
ul. Staszica 20

lekarz Teresa Pietroń

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EVITA"
Kościuszki 49J

lekarz Wiesław Marszał