Internista Garwolin

lekarz Piotr Gałązka

08-400 Garwolin

Pan Piotr Gałązka to lekarz z powołania, kompetentny, bardzo oddany swojej pracy i przede wszystkim jest dla pacjenta, a nie papierów. Polecam!!!. Mam pełne zaufanie do Jego kompetencji. Oby więcej takich lekarzy..........
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Piotr Kędzierski

ATUT
Targowa 2
08-400 Garwolin

Profesjonalista godny polecenia. Bada przyczynę choroby, proponuje leczenie i konsekwentnie doprowadza do "postawienia pacjenta na nogi". Więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Paweł Kotarski

Internista, Gastrolog

SP ZOZ w Garwolinie
ulica Lubelska 50
08-400 Garwolin

Wyrażam najwyższe uznanie dla Pana Doktora Pawła Kotarskiego za sprawność i umiejętność wykonywania zabiegów gastro i kolonoskopii. Tego typu zabiegi miałem przeprowadzane kilkakrotnie, ale właśnie wykonane przez Pana Doktora zasługują na najwyższą ocenę i serdeczne słowa podziękowania. Polecam wszystkim, którzy mają konieczność wykonania tego typu zabiegów właśnie Pana Doktora Pawła Kotarskiego.
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Dorota Kogowska

08-400 Garwolin

Zdecydowanie nie polecam kontaktu z tym lekarzem. Miałem wyznaczoną wizytę w Przychodni CENTRUM w Garwolinie dn.28.06.2018 na godzinę 17.00. Po wejściu do gabinetu przedstawiłem cel mojej wizyty. Prosiłem o wystawienie skierowania do Poradni Specjalistycznej Chirurgii Klatki Piersiowej w Warszawie, gdyż takie skierowanie jest wymagane w tej poradni. Nadmieniłem również, że mam wyznaczoną wizytę w tej Przychodni na dzień 09.07.2018r. Pani lekarz niestety takiego skierowania mi nie wystawiła, gdyż nie ma ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Agnieszka Trzaskowska

08-400 Garwolin

Strasznie nie miła pani doktor ! Jakby ktoś ją zmuszał do bycia lekarzem . Nie zna się na swoim zawodzie . Zero cierpliwości , strasznie nerwowa . Nie polecam. Omijać szerokim łukiem !
Opinia dodana przez: Lucyna

Joanna Gadoś-Cabaj

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWIE"

08-400 Garwolin

Nie polecam. Byłam u niej 2 razy i 2 razy mnie zbyła mówiąc że ona nie wie co mi jest. Nie zleciła żadnych badań, nie dała skierowania do specjalisty. Po prostu parodia lekarza. Nie uprzejma, arogancja, aż nie chce się wchodzić do gabinetu. STANOWCZO ODRADZAM!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Zenon Wawrzyniak

Internista, Diabetolog

Marka Hłaski 31
08-400 Garwolin

Lekarz godny polecenia. Z pełną odpowiedzialnością można powiedzieć, że jest lekarzem z powołania. Ogromne zainteresowanie pacjentem, fachowe porady. Kompetencje na wysokim poziomie.
Wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Artur Siwiec

08-400 Garwolin

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, tłumaczy, odpowiada na pytania i "martwi się" o pacjenta. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: sweet secret

lekarz Arkadiusz Burbicki

08-400 Garwolin

U doktora leczył się mój mąż . Badania , poświęcenie czasu, podejście do pacjenta , kultura - życzmy sobie wszyscy takich lekarzy :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Maksymilian Siekierzyński

Endokrynolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pępek Świata"
ulica Dobra 3/6 LU
08-400 Garwolin

Nie polecam! Stracone pieniądze i czas. Bylam w zeszłym roku. Ja oraz dwie pacjentki będące u tego lekarza dostałyśmy informację, ze powinnyśmy pojechać do Warszawy do pani doktor która zajmuje się takimi przypadkami jak nasze.Pan doktor zapewne poleca znajomą. On już zainkasował ,teraz czas pomóc innym.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Interniści w mieście Garwolin