lekarz Marek Godlewski

Internista, Gastrolog

1,5

Na wizycie pan doktor miał wgląd do wyników USG oraz Rezonansu gdzie był widoczny i opisany guz zalecił tabletki na zgagę ,gdzie poinformowałam ,że zgagi nie mam . Po konsultacji u innego lekarze po miesiącu byłam już po operacji . Słów brakuje .NIE POLECAM !!!!

Po konsultacji u innego lekarze po miesiącu byłam już po operacji .
Słów brakuje .NIE POLECAM !!!!

26.08.2021 byłam u Pana "Doktora" na badaniu gastroskopii, przeżyłam koszmar!!! Lekarz niedelikatny, gburowaty, pozbawiony empatii. Badanie przeprowadzone w zabójczo szybkim tempie, diagnoza ponoć pozytywna - wszystko ok. Rozmowy po badaniu w ogóle nie było. Dwa tygodnie później powtórzyłam badanie z powodu utrzymujących się dolegliwości i o dziwo wynik zupełnie inny.... duże zmiany etc. Zamierzam złożyć skargę do Rzecznika Praw Pacjenta, bo jest to za poważna sprawa, żeby to zlekceważyć!!!! Ogólnie nie polecam tego lekarza, proponuje omijać wielkim łukiem !!! Zdrowie i życie ważniejsze od kiepskiego diagnosty !!!!