Internista Gniezno

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna Lekarzy Rodzinnych "SERVI-MED"
Staszica 12
62-200 Gniezno

Wspaniały lekarz a przedewszystkim złoty pomocny człowiek. Zawsze dokładnie bada i trafnie leczy przez kupę lat jak się leczę u niego zawsze trafnie stawiał diagnozę i kierował leczeniem.
Opinia dodana przez: Sebastian

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

polecam bardzo dobry lekarz i bardzo wnikliwie podchodzi do pacjenta naprawde stara się chyba najlepsza w gnieżnie i widac że wiedze ma i doświadczenie tylko kolejki do niej są długie
Opinia dodana przez: wojciech

Poradnie Specjalistyczne
Jeziorna 13
62-200 Gniezno

Pani Stanisława Sekścińska-Wyjatek reprezentuje godnie zawód lekarza. Jest ona w istocie wyjątkiem wśród kolegów po fachu.

Udzieliła mi profesjonalnej wizyty w przychodni w Gnieźnie przy ul. Jeziornej 13a na nfz, w ramach pomocy doraźnej. Zostałam

przyjęta błyskawicznie, z opuchniętą lewą stopą. Pani doktor od razu zdiagnozowała przyczynę mojej dolegliwości t.j. modzele i

wypisała skierowanie do chirurga. Cierpliwie mnie wysłuchała i przekazała do gabinetu ...
Opinia dodana przez: Apolonia

Kwiatowa 4
62-200 Gniezno

Sympatyczna i uprzejma Pani Doktor. Mimo, że byłam przyjmowana w szpitalu wykazywała duże zainteresowanie moim stanem zrdowia i nie traktowała mnie przedmiotowo. W dodatku jest bardzo kompetenta i rzeczowa. Lekarz godny polecenia.

os. Jagiellońskie 12 lok. 2
62-200 Gniezno

Polecam wszystkim którzy mają już dość opieszałości lekarzy z NFZ.

ul. Sienkiewicza 3
62-200 Gniezno

Bardzo dobry lekarz, poświęca dużo czasu pacjentowi. Tłumaczy wszystko i stawia prawidłową diagnozę.
Opinia dodana przez: Włodzimierz

NZOZ Centrum Ochrony Zdrowia s.c.
ulica Orcholska 66
62-200 Gniezno

Zdiagnozowała u mnie tętniaka aorty wstępującej. Skierowanie na operację kardiochirurgiczną. Jestem szczęśliwie po operacji, chociaż wystąpiły powikłania, funkcjonuję normalnie. Pani doktor "rozbroiła bombę która we mnie tykała". Uratowała mi życie.
Opinia dodana przez: Maciej

Czereśniowa 10
62-200 Gniezno

Polecam, świetny diagnosta. Bardzo dobrze tłumaczy. Pani doktor kieruje na badania, kompleksowo podchodzi do pacjenta. Szkoda tylko, że nie pracuje w szpitalu
Opinia dodana przez: wiki

Centrum Medyczne Hipokrates
Jaśminowa 18
62-200 Gniezno

Przyszedłem do lekarza z okropnym bólem. Wykonał USG i szybko dowiedział się co mi dolega. Przypisał leki w bezpiecznej ilości. Wczesnej chodziłem do innych lekarzy i oni dawali mi oromne dawki leków, które mogą bardzo zagrozić zdrowiu. Ale ten lekarz przypisał odpowiednią dawkę, która pomogła mi pozbyć się nękającej mnie choroby.Super!!!!

Cieszkowskiego 6
62-200 Gniezno

Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Wysłuchał i wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Wizyta odbyła się punktualnie, przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Z uczuciem ulgi i nadziei wychodziliśmy z Jego gabinetu. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Maria i Lechosław

Interniści w Gnieźnie