Lekarze Internista Gniezno

lekarz Katarzyna Hen

Czereśniowa 10
62-200 Gniezno

Polecam, świetny diagnosta. Bardzo dobrze tłumaczy. Pani doktor kieruje na badania, kompleksowo podchodzi do pacjenta. Szkoda tylko, że nie pracuje w szpitalu
Opinia dodana przez: wiki

dr n. med. Mirosław Trocki

os. Jagiellońskie 12 lok. 2
62-200 Gniezno

Polecam wszystkim którzy mają już dość opieszałości lekarzy z NFZ.

lekarz Krystyna Mąka

Internista, Kardiolog

NZOZ Centrum Ochrony Zdrowia s.c.
ulica Orcholska 66
62-200 Gniezno

Zdiagnozowała u mnie tętniaka aorty wstępującej. Skierowanie na operację kardiochirurgiczną. Jestem szczęśliwie po operacji, chociaż wystąpiły powikłania, funkcjonuję normalnie. Pani doktor "rozbroiła bombę która we mnie tykała". Uratowała mi życie.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Barbara Pardej

Pulmonolog, Internista

Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

polecam bardzo dobry lekarz i bardzo wnikliwie podchodzi do pacjenta naprawde stara się chyba najlepsza w gnieżnie i widac że wiedze ma i doświadczenie tylko kolejki do niej są długie
Opinia dodana przez: wojciech

lek. med. Zbyszko Maciejewski

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna Lekarzy Rodzinnych "SERVI-MED"
Staszica 12
62-200 Gniezno

Wspaniały lekarz a przedewszystkim złoty pomocny człowiek. Zawsze dokładnie bada i trafnie leczy przez kupę lat jak się leczę u niego zawsze trafnie stawiał diagnozę i kierował leczeniem.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Joanna Drozd-Wachowiak

Kwiatowa 4
62-200 Gniezno

Sympatyczna i uprzejma Pani Doktor. Mimo, że byłam przyjmowana w szpitalu wykazywała duże zainteresowanie moim stanem zrdowia i nie traktowała mnie przedmiotowo. W dodatku jest bardzo kompetenta i rzeczowa. Lekarz godny polecenia.

lekarz Barbara Rejdukowska

Reumatolog, Internista

Skrajna 29
62-200 Gniezno

Dobry lekarz, z dużym doświadczeniem i wiedzą. Na wizytę trzeba się umówić telefonicznie. Wystawia e-recepty. Dobre miejsce do zaparkowania samochodu

lekarz Stanisława Sekścińska-Wyjatek

Poradnie Specjalistyczne
Jeziorna 13
62-200 Gniezno

Pani Stanisława Sekścińska-Wyjatek reprezentuje godnie zawód lekarza. Jest ona w istocie wyjątkiem wśród kolegów po fachu. Udzieliła mi profesjonalnej wizyty w przychodni w Gnieźnie przy ul. Jeziornej 13a na nfz, w ramach pomocy doraźnej. Zostałam przyjęta błyskawicznie, z opuchniętą lewą stopą. Pani doktor od razu zdiagnozowała przyczynę mojej dolegliwości t.j. modzele i wypisała skierowanie do chirurga. Cierpliwie mnie wysłuchała i przekazała do gabinetu zabiegowego, gdzie otrzymałam pomoc w postaci bandarzy ...
Opinia dodana przez: Apolonia

lekarz Wojciech Nowacki

Krótka 6 lok. 5
62-200 Gniezno

Wspaniały, wyrozumiały człowiek, Lekarz który zawsze znajdzie czas dla człowieka. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Andrzej Główka

Cieszkowskiego 6
62-200 Gniezno

Po wizytach u kilku kardiologów, mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora . Człowiek z ogromną wiedza i doświadczeniem co widać od razu po rozmowie . Potrafi doradzić i uspokoić. Bardzo sympatyczny . Polecam i dziękuję!
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Ryszard Szyda

"MEDICUS" Witkowo, ul. Wiejska
Sadowa 22
62-200 Gniezno

Znakomity specjalista w dziedzinie kardiologii i i tereny a zarazem wspaniały człowiek. Podejście kompleksowe, wnikliwe, pełne empatii i szacunku do chorego. Bardzo wysoka kultura osobista. Dzięki trafnej diagnozie Pana Doktora i natychmiastowym skierowaniu do szpitala, zostało uratowane życie pacjenta wcześniej odesłanego do domu na SOR. Na wizytę można praktycznie się umówić o przysłowiowej każdej godzinie dnia i nocy.

lekarz Krzysztof Ostrowski

ul. Sienkiewicza 3
62-200 Gniezno

Serce na dłoni. Nieważne czy jest to piątek wieczór, czy niedziela, czy jakieś inne święto i czy szaleje COVID - pan doktor Ostrowski działa w dosłownym tego słowa znaczeniu. Przyjął mnie, przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności, dokładnie zbadał, ulżył w bólu i zaopiekował się mną. Powoli wracam do zdrowia. Bardzo mu za to dziękuję.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Piotr Trojanowski

Jaśminowa 18
62-200 Gniezno

Polecam . Dzieki wizycie u doktora dowiedzialam sie ,ze mam chora tarczyce wiec pan doktor najprawdopodobniej mi URATOWAL ZYCIE !
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Jacek Molenda

Nefrolog, Internista

Poradnia Medycyny Rodzinnej AMICOR
Roosevelta 90F
62-200 Gniezno

Polecam !!! Jestem Bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Rzetelna pomoc, pan doktor pomógł nie tylko mi ale tez moim bliskim.
Opinia dodana przez: Dorata

lekarz Andrzej Jóźwiak

Psychiatra, Geriatra

Roosevelta 66
Gniezno

świetny specjalista, konkretny, miły, ma dobry kontakt z osobami starszymi

lekarz Małgorzata Janczak

Internista, Endokrynolog

ul. Leona Barciszewskiego 12
62-200 Gniezno

Polecam. Wizyta sprawna i skuteczna. Nowa poradnia, przestronne miejsce nowoczesny sprzęt. Po wykonaniu biopsji miałem skontaktować się po wynik. Na szczęście u mnie nic nie wyszło.

lekarz Jerzy Jakubowski

Myśliwiecka 4a lok. 2
62-200 Gniezno

trafilam na tego lekarza zimá 2011,przyjmowal mnie w izbie przyjéc wágrowieckiego szpitala,trafilam tam z silnymi dolegliwosciami neurologicznymi wymagajácymi pozostawiennia na obserwacji bádz tez przewiezienia do innego szpitala na szybká diagnostyké glowy.TO jak potraktowal mnie ten czlowiek przechodzi wszelkie granice,weterynarz lepiej traktuje mojego psa niz on podszedl do mnie-do czlowieka w potrzebie.NIE ZBADAL MNIE,SIEDZIAL TYLEM DO MNIE,A JA SIEDZIALAM Z ZABURZENIAMI ROWNOWAGI I ODCZUCIEM DRETWIENIA TWARZY,A ON WYPISYWAL SOBIE COS W ...

lekarz Jolanta Kucharska-Kochańska

Asnyka 2
62-200 Gniezno

Jest kompetentna w swojej specjalizacji .dobrze i zrozumiale wytłumaczy chorobę oraz metody jej leczenia - w szczególności w sposób zrozumiały dla pacjenta przekazuje wiedzę na temat choroby -cukrzyca - jak z nią żyć ,jak się odżywiać .Nie rozumiem poprzedniego komentarza którym opisuje się Panią doktor jako osobę zarozumiałą -ja tego nie odczułam = polecam leczenie u Pani doktor .

lekarz Miłosz Kluczyński

Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

pacjent nie ma nic do gadania,nie liczy się z jego obawami,postępuje wbrew jego woli,narażając na niepotrzebny stres i cierpienie.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Irena Grześkowiak

Internista, Lekarz rodzinny

Fundacja na Rzecz Rozwoju Ochrony Zdrowia Zakład Paliatywnej Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji w Gnieźnie Hospicjum Domowe
ulica Łączna 7
62-200 Gniezno

Beznadziejna lekarka. Przyszłam do niej że szczekajacym kaszlem . Jak to Pani doktor stwierdziła " samo przyszło samo się skonczy"....Nie polecam.
Opinia dodana przez: Ania