lekarz Wojciech Nowacki

Wspaniały, wyrozumiały człowiek, Lekarz który zawsze znajdzie czas dla człowieka. Szczerze polecam.

Super podejście do chorego. Ogromna wiedzą i doświadczenie. Jak najbardziej godny polecenia.. Szczegółowy w badaniach i zawsze dokładnie omówi chorobę oraz dawkowanie leków.

Super podejście do chorego. Ogromna wiedzą i doświadczenie.
Jak najbardziej godny polecenia..
Szczegółowy w badaniach i zawsze dokładnie omówi chorobę oraz dawkowanie leków.

Super Lekarz Nieodmawia pacjentom ponadplanowych przyjęć, poświęca się po normatywnych godzinach Pracy SUPER OSOBA, Polecam.

Lekarz z dobrym podejściem, kompetentny. Osoba która narzeka na zalewanie mieszkania w Poznaniu, pomyliła chyba fora... :-D

Jest właścicielem mieszkania w Poznaniu, które wynajmuje studentom. Już dwukrotnie zalał wodą moje mieszkanie położone piętro niżej nie poczuwając się do odpowiedzialności usunięcia szkody. Co więcej, nie odbiera telefonów, odmawia podania danych ubezpieczyciela i polisy.