Internista Gostyń

dr n. med. Artur Smektała

ul. Słowackiego 16
63-800 Gostyń

Bezczelny i gburowaty. Tak chciał odchudzić ale mój portfel. Po podaniu mi zestawu z kaloriami zaczął przepychać go na stole dając do zrozumienia, że mam już wyjść. Ja naprawdę potrzebowałam pomocy a nie naciągacza który nie chciał mnie wysłuchać bo nie miał czasu. Zmuszał mnie do wizyt co dwa tygodnie po 70 zł. Kiedy zaproponowałam, że przyjdę za trzy tygodnie był oburzony i dawał odczuć że jestem z tej gorszej ...

lekarz Andrzej Grzelka

Internista, Kardiolog

Gostyń

Dr Grzelka jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Z czystym sumieniem polecam bo ma dużo wiedzy i zna się na tym co robi.

lekarz Majid Al-Sleti

Gostyń

Doktor na podstawie tylko i wyłącznie wyniku analizy krwi stwierdził, że pacjent najprawdopodobniej ma raka. Na szczęście prawda leżała daleko od tej diagnozy. Szkoda tylko, że rodzina musiała się nadenerwować niepotrzebnie. Zachowanie uważam za totalnie nieprofesjonalne. Rak to nie katar i może wypadałoby dokładnie sprawdzić zanim wystawi się zbędnie taką diagnozę. Nie polecam.
Opinia dodana przez: A.

lek. med. Sylwia Młynarczyk

Internista, Diabetolog

PIAS-CORDIS
UL. RYNEK 6 PIASKI
Gostyń

Fachowo, bardzo uprzejmie i dokładnie wszystko wyjaśnione. Polecam .Wreszcie wiem co i jak robić żeby moja cukrzyca była dobrze kontrolowana.

lekarz Adam Muszer

Internista, Lekarz medycyny pracy

Łuczników 32a
43-176 Gostyń

Zgadzam się z moim przedmówcą oby takich lekarzy było więcej jak Pan Doktor Muszer leczymy się z mężem u niego od lat zawsze ma czas dla pacjenta wysłucha pomoże jeżeli jest potrzeba skieruje na badania czy do specjalisty.

lekarz Lucyna Krawczyk-Karkos

ul. Graniczna 6 EF
63-800 Gostyń

Świetny lekarz podejście do pacjenta na profesjonalnym poziomie,miły , przyjemny w rozmowie, oraz świetny kontakt z pacjentem
Opinia dodana przez: roman

lekarz Marian Jan Zieliński

Internista, Lekarz konsultant ZUS

Poradnia Endokrynologiczna
Łokietka 1
63-800 Gostyń

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

lekarz Jan Janaszewski

Kardiolog, Internista

NZOZ "Medicare"
ul. Wrocławska 154
63-800 Gostyń

Świetny fachowiec,konkretny lekarz.potrafi wytłumaczyć prostym językiem co komu dolega. Słucha pacjenta.....POLECAM SERDECZNIE!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Hanna Jachna

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

SPZOZ Gostyń
plac K. Marcinkowskiego 8/9
63-800 Gostyń

Lekarz który nie zasługuje być lekarzem. Nie miła, podważa kompetencje innych lekarzy a sama nie wie co komu dolega. ZDECYDOWANIE odradzam kontaktu!!! Myśli że jest najważniejsza na świecie i nikt inny nie dorasta jej do pięt.
Opinia dodana przez: pacjent

Interniści w mieście Gostyń