Internista Gostyń

Internista, Lekarz medycyny pracy

brak danych
Łuczników 32a
43-176 Gostyń

Zgadzam się z moim przedmówcą oby takich lekarzy było więcej jak Pan Doktor Muszer leczymy się z mężem u niego od lat zawsze ma czas dla pacjenta wysłucha pomoże jeżeli jest potrzeba skieruje na badania czy do specjalisty.

lekarz Marian Jan Zieliński

EKG, Endokrynolog

Poradnia Endokrynologiczna
Łokietka 1
63-800 Gostyń

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

ul. Graniczna 6 EF
63-800 Gostyń

Świetny lekarz podejście do pacjenta na profesjonalnym poziomie,miły , przyjemny w rozmowie, oraz świetny kontakt z pacjentem

Opinia dodana przez: roman

NZOZ "Medicare"
ul. Wrocławska 154
63-800 Gostyń

Świetny fachowiec,konkretny lekarz.potrafi wytłumaczyć prostym językiem co komu dolega. Słucha pacjenta.....POLECAM SERDECZNIE!

Opinia dodana przez: Małgorzata

NZOZ Medicus Sp. z o.o.
ul. Starogostyńska 8

najlepszy lekarz jakiego można spotkac w tych czasach !!!! Polecam

najlepszy lekarz jakiego można spotkac w tych czasach !!!! Polecam

ul. Słowackiego 16
63-800 Gostyń

Na korzyść tego Lekarza przemawia to, że zaleca wykonanie badań krwi, na podstawie których wyklucza lub wykrywa choroby sprzyjające tyciu.

Mi przede wszystkim brakowało rozpisanej przez niego dokładnej diety tj. posiłków do przygotowania. Podał jedynie schemat, ile kalorii powinny zawierać poszczególne posiłki. Prawdą jest, że wizyty trwają krótko, ale są wystarczające do omówienia problemów, które wynikają podczas odchudzania. Mógłby silniej motywować. Oczywiści ćwicząc, przestrzegając diety i nie mając poważniejszych chorób schudniemy, ale głównie zależy to od nas, a nie od lekarza. Wizyty traktuje kontrolnie.

Gostyń

Serce swoje kompetentne oddaje pacjentowi. A.G.

Serce swoje kompetentne oddaje pacjentowi. A.G.

Gostyń

Sprawnie kompetentnie rzeczowo także poza godzinami regularnych przyjęć. Potrafi rozwiązać problemy z którymi wcześniej lekarze nie wiedzieli co począć.

lekarz Hanna Jachna

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

SPZOZ Gostyń
plac K. Marcinkowskiego 8/9
63-800 Gostyń

Lekarz który nie zasługuje być lekarzem. Nie miła, podważa kompetencje innych lekarzy a sama nie wie co komu dolega. ZDECYDOWANIE odradzam kontaktu!!! Myśli że jest najważniejsza na świecie i nikt inny nie dorasta jej do pięt.

Opinia dodana przez: pacjent

SPZOZ w Gostyniu