Internista Hrubieszów

22-500 Hrubieszów

Bardzo dobry lekarz który nie ogranicza się do natychmiastowego przepisywania leków bez rzetelnej diagnostyki.Pani Doktor bardzo starannie zbadała moją mamę, wyjaśniła obecną sytuację i konieczność dalszych badan diagnostycznych.

Zwróciła uwagę nie tylko na sprawy dotyczące jej specjalizacji(nefrologia) ale szerzej: styl życia,dieta,historia medyczna i całościowe funkcjonowanie organizmu.
Czas przy chorobach nerek jest krytycznym czynnikiem -natychmiast skontaktowała sie ze mną gdy wyniki biopsji byly gotowe i zaproponowała konkretne postępowanie.
Odpowiadziała na wszelkie pytania i wątpliwości, dokładnie poinformowała o sytuacji i zaproponowała konkretne postępowanie.

Opinia dodana przez: andrzej

lekarz Wincenty Sala

Wizyty domowe, Internista

Pielęgniarska Opieka Domowa "PIEL-MED"
ulica Leśmiana 28A
22-500 Hrubieszów

Czytając inne opinie musiałam dodać swoją. Nie rozumiem tych negatywnych ale jak widać to pacjenci, którzy więcej wiedzą od lekarza bo przecież się nie zna na chorobach :-) Proponuję wróżkę i znachora. Ja tam byłam zadowolona, zawsze służy pomocą i dobrą radą. Polecam JAK NAJBARDZIEJ

Opinia dodana przez: Weronika

Partyzantów 22A