lekarz Józef Lebiedowicz

Internista, Lekarz rodzinny

Sytuacja miała miejsce w czasie dyżuru w przychodni rejonowej w Hrubieszowie. Podczas telefonicznej rozmowy poprosiłam o skierowanie na test Covid-19, ponieważ byłam przeziębiona i nie chciałam narażać innych. Tym bardziej, że pracuję w urzędzie, a wszędzie trąbią o 4 fali. Dawno nie słyszałam takiego braku kultury i inwektyw od lekarza. Rozmawiając z pielęgniarką podczas mojej "telefonicznej wizyty" stwierdził, że wydzwania do niego banda debili. Leciały również inne słowa, których wolałabym nie przytaczać. Miał pretensję, że dzwonię w południe, a nie z rana, jakby to miało jakieś znaczenie. Tekst "ja mówić" ...

Tekst "ja mówić" "pani słuchać" świadczył o braku jakiegokolwiek szacunku do pacjenta.
Skierowanie wypisał mi z wielką łaską, ale co wysłuchałam to moje. Przez całą rozmowę był bardzo chamski nieuprzejmy.
Strach chorować przy takiej opiece medycznej jaką mamy w Hrubieszowie. Panie chroń nas przed takimi lekarzami. Amen.