Internista Jaworzno

Lekarz farmakolog, Internista

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Krakusa 1
43-600 Jaworzno

Pomimo aktywności fizycznej i diety nie mogłam się odchudzić. Pan Krzysztof zdiagnozował mnie i stwierdził, że mam kłopoty hormonalne. Po kilku miesiącach leczenia farmakologicznego odzyskałam właściwie wzorową sylwetkę. Teraz zażywam leki, ale to nie to co kiedyś. Daje wiarę w nowe życie, prawdę mówiąc.
Opinia dodana przez: martt

43-600 Jaworzno

Wspaniały lekarz :) bardzo miły, odpowie na wszystkie pytania pacjenta.
Opinia dodana przez: blondyna1989

Boczna 2c lok. 34

super lekarz,kompetentny,miły,doświadczony,przyjazny dla pacjenta

43-600 Jaworzno

Bardzo mila i niesamowicie kompetentna Pani doktor bardzo mi pomogła. Jestem jej niesamowicie wdzięczna, gdyż dopiero ona zdiagnozowała moją chorobę i dobrała odpowiednie leki. Takich lekarzy moznaby sobie było tylko życzyć.
Opinia dodana przez: MONIKA

św. Wojciecha 79a
43-600 Jaworzno

Pan Doktor jest znakomitym diagnostą , bardzo mi pomógł. Gorąco polecam.

Kościelna 6
43-607 Jaworzno

Wspaniały lekarz. Ma czas dla pacjenta, zawsze trafnie ocenia objawy. Dobry fachowiec i wspaniały człowiek
Opinia dodana przez: Helena

PŚZiPZ Elvita- Jaworzno III Sp. zo.o.
Partyzantów9
43-603 Jaworzno

Jeśli chodzi o kompetencje lekarza to są one na dość dobrym poziomie mimo że czasami usilnie trzeba prosić się o zlecenie badań, które tak naprawdę lekarz sam powinien profilaktycznie zlecić choremu. Co do wytłumaczenia choroby i leczenia to często trzeba się o to samemu zapytać, lekarz sam od siebie tego zazwyczaj nie wytłumaczy. Co do ilości poświęconego czasu...to mam wrażenie, że niektórym poświęca zbyt dużo czasu przez co na porządku ...
Opinia dodana przez: stała pacjentka

43-600 Jaworzno

Jestem pacjentka Pani doktor dla mnie Pani doktor jest super specjalista nie trzeba prosić o skierowanie na badania i można otwarcie z Panią doktor porozmawiać o problemie zawsze wysłucha

Ogrodowa 2
43-602 Jaworzno

Miły i kompetentny.
Wie co mówi.Interesuje się pacjentem bezwzględu na rodzaj wizyty, czy to prywatnie, czy nie, nie ma to dla niego znaczenia.
Potrafi poświęcić pacjentowi b.dużo czasu.
Polecam go z całego serca.
Córka poważnie chorego.

Poradnia Stomatologiczna "Michlewicz" NZOZ Michlewicz Marcin
Przechodnia 5
43-600 Jaworzno

Uprzejmy, godny polecenia i kompetentny lekarz. Dostępnie wytłumaczy chorobę, z którą ma do czynienia i podejmuje odpowiednie leczenie. Brawo.

Interniści w Jaworznie