lekarz Renata Mika

2,5
2,6
2,1
2,4

Tata 82 lata z zaburzeniami poznawczymi, pani doktor wyjaśniła jak wyglada przebieg choroby, z jakimi trudnościami przyjdzie nam się zmierzyć, co możemy poprawić i w jakim czasie, jestem zadowolona i czuje się zaopiekowana również jako opiekun. Wdrożone leczenie przyniosło poprawę, a co najcenniejsze kontakt z tatą. Polecam

Pani dr zaskoczyła nas proponowanym leczeniem. Efekt wreszcie spowodował ustąpienie zmian w zachowaniu 89. letniej babci. Po wędrówce przez 6 gabinetów mamy to - babci ustąpiły urojenia, które okazało się / były po lekach. Polecam Panią Doktor.

Jestem pod wrażeniem skuteczności zaproponowanego leczenia. Poprzednie wizyty u neurologa i dwóch psychiatrów nie poprawiły stanu zdrowia babci i zaburzeń komunikacji z jakimi nie radziliśmy sobie od dwóch lat. Gorąco polecam Panią Doktor.

Na temat kompetencji lekarskich nie wypowiadam się ponieważ do wizyty nie doszło. Wizyta prywatna za 250 zł, czekaliśmy z 90 letnią osobą ponad godzinę, zrezygnowaliśmy. Zero przeprosin, wytłumaczenia, a wizyta umówiona na konkretną godzinę. Stanowczo nie polecam, chyba, że ktoś lubi być traktowany na prywatnej wizycie jak za komuny

Lekarka nie uprzejma, przedmiotowo traktująca pacjenta, opryskliwa, wizyta mocno opóźniona, nic nie wnosząca do przebiegu leczenia. Szkoda czasu i pieniędzy. Nie polecam!

Lekarz zainteresowany pacjentem o podejrzeniu choroby serca przyjmowany już w gabinecie godzinę - świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej a pozostali pacjnci z orzeczeniami znacznymi w tym pacjent 82 letni został przyjęty po 2 godzinach. Ponadto pacjenci zostali przyjmowani z 0,30 godz opóźnieniem a dokładnie jeden ponieważ pani doktor pojechała do zgonu. Tragedia , prędzej można skonać zanim pani doktor przyjmie następnego pacjenta.

pacjenta.

Bardzo nie sympatyczna pani doktor. Traktuje pacjentów przedmiotowo, zwraca się do każdego na "ty" bez względu na wiek. Bardzo wulgarna, chamska cytuję : Nie zawraca się lekarzom dupy na dyżurze z powodu gorączki (owa gorączka okazała się anginą ropną)lub Co mi tu pani pieprzy. Lekceważące podejście do pacjenta. Pacjent czuje się jak intruz który nie ma prawa odezwać się nie pytany. Lekarka na pewno nie z powołania tylko z przypadku.

arogancka nie umiejąca się wysłowić mruczy coś pod nosem nie miła ja to już wiem omijam szerokim łukiem ,Uprzejmość ... Tragedia , Bardzo nie sympatyczna osoba. Miałam wrażenie że wykonuje swój zawód z przymusu. czarna lista numer 2 bo na 1 jak do tej pory Bożena Jaromin

czarna lista numer 2
bo na 1 jak do tej pory Bożena Jaromin