Internista Będzin

Gastroenterolog, Gastrolog

Prywatny Gabinet Gastroenterologiczny
Piłsudskiego 99
Będzin

Lekarz prowadzi mnie już od kilku lat i zawsze, ale to zawsze okazuje szacunek, czas, odpowiada na wszystkie moje pytania, a co najważniejsze bez wahania przepisuje wiele badań i doskonale dobiera leki. Spotkać Doktora w przychodni czy na oddziale szpitalnym to prawdziwa przyjemność. Dziękuję

Opinia dodana przez: Hanna

Będzin

Wspaniały człowiek i lekarz-chociaż zabiegany,zapracowany,ale zawsze poświęci czas pacjentowi i jego rodzinie.Rzetelny.Polecam.

NZOZ MEDYK
ul. 1 Maja 1
42-500 Będzin

Kiedys leczyłem się u p.doktor pracujeac jeszcze w H. Katowice...Bardzo dobry lekarz niosący pomoc,dobry specjalista i wrażliwy człowiek czego niektórym lekarzom niestety brakuje.....Godny polecenia......

Opinia dodana przez: Adam

42-500 Będzin

Rzeczowa,kompetentna,uprzejma i miła,więcej podobnych lekarzy.Każdemu choremu polecam panią doktor,naprawdę trafią w dobre ręce.

Opinia dodana przez: Feliks

42-500 Będzin

Pani dr Elwira Kowalik jako lekarz i człowiek jest dla mnie i mojej rodziny "ewenementem" w skali kraju.
Kobieta o dużej wrażliwości i "wielkim" sercu,medycznych kompetencjach oraz

Kobieta o dużej wrażliwości i "wielkim" sercu,medycznych kompetencjach oraz
zawodowej, fachowej wnikliwości i intuicji. Jest lekarzem szczególnie traktującym pacjentów w podeszłym wieku. Jest to zjawisko niezwykle rzadkie .Kontakt ze szpitalami od lat kilku mam dosyć częsty, dlatego też posiadam wyrobione zdanie na temat ich funkcjonowania. Zaproponowane przez Panią dr Kowalik bezinteresowne ,domowe wizyty u osoby 93-letniej, która raz po raz ociera się o śmierć i już nie wyraża zgody na hospitalizację zasługuje na najwyższe uznanie w moim odczuciu.
Kieruję apel do innych lekarzy,-bierzcie wzór i naśladujcie Panią Elwirę Kowalik . Tym sposobem zmienicie zdanie społeczeństwa o poziomie i jakości polskiej służby zdrowia.

Opinia dodana przez: Krystyna

42-500 Będzin

O doktor Piszcz można napisać TYLKO dobrą opinię. Wiem coś o tym bo z córeczką byłyśmy już u dwóch specjalistów laryngologii. Do doktor Piszcz chodzimy od około pół roku. Dzięki niej uniknęłyśmy zabiegu, na który córka była kierowana. Nie dość, że jest dobrym specjalistą to jej podejście do dziecka jest unikalne...Doskonałe podejścia do dziecka mają też panie (byłyśmy u dwóch)wykonujące badania słuchu. Nigdy wcześniej takiego badania nie udało się wykonać- a tu profesjonalizm, cierpilwość i empatia zrobiły swoje;). Córka dopytuje się kiedy będziemy mogły znowu pójść na badanie:).Dodam, że byłyśmy z córką na wizycie w ramach funduszu z NFZ na ulicy Choroszczańskiej.

Opinia dodana przez: Elżbieta

NZOZ Inter-Med

42-500 Będzin

Bardzo miła lekarka kompetentna i sympatyczna. Bardzo cierpliwa i opanowana. Chętnie słucha pacjenta. Rzeczowo tłumaczy objawy choroby i sposoby leczenia. Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Popo

"DUO-DENT" Usługi Stomatologiczne
Siemońska 11
42-500 Będzin

Wspaniała pani doktor,czasami wybuchowa i nerwowa,poświęca czas i zna się na swojej robocie,lecz jest ok.

Opinia dodana przez: Stach.

Pokoju 91b/1
42-504 Będzin

Jestem po pierwszej wizycie u Pana doktora (Centrum Medyczne ENEL-MED, Katowice, ul. Chorzowska). Powiem jedno: Pięciu innych lekarzy nie poświęciło mi łącznie tyle czasu i zainteresowania moimi problemami zdrowotnymi, co Pan dr Grzegorz Tomasik podczas dzisiejszej wizyty. Na szczególną uwagę zasługują: przeprowadzony bardzo wnikliwie i kompleksowo wywiad lekarski, ponadprzeciętna umiejętność słuchania pacjenta i cierpliwe udzielanie wyczerpujących odpowiedzi. A! No i niebywałe poczucie humoru! W czwartek kolejna wizyta - na pewno znów podzielę się opinią. A innym lekarzom życzę takiego podejścia do pracy i pacjenta, jakie prezentuje dr Tomasik.

Opinia dodana przez: Aleksandra B. Bytom

lekarz Marcin Kempiński

Geriatra, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Lekarz Kempiński Spółka Partnerska
Zwycięstwa 12
42-500 Będzin

Skrupulatny, bada kompleksowo, rzeczowy. Leczy się u niego mój dziadek, na schorzenia starcze. polecam

Opinia dodana przez: atropos2 atropos2