Internista Będzin

Gastrolog, Internista

Prywatny Gabinet Gastroenterologiczny
Piłsudskiego 99
Będzin

Lekarz prowadzi mnie już od kilku lat i zawsze, ale to zawsze okazuje szacunek, czas, odpowiada na wszystkie moje pytania, a co najważniejsze bez wahania przepisuje wiele badań i doskonale dobiera leki. Spotkać Doktora w przychodni czy na oddziale szpitalnym to prawdziwa przyjemność. Dziękuję
Opinia dodana przez: Hanna

Będzin

Wspaniały człowiek i lekarz-chociaż zabiegany,zapracowany,ale zawsze poświęci czas pacjentowi i jego rodzinie.Rzetelny.Polecam.

42-500 Będzin

Pani Doktor Elwira jest lekarzem pełnym empatii, współczucia i troskliwości wobec pacjenta. Wspaniały człowiek, lekarz który w pełni korzysta ze swojej wiedzy medycznej oraz nie szczędzi środków i sił aby pacjent był właściwie leczony zgodnie z motto " LECZYMY Z TROSKĄ I ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, BO ŻYCIE I ZDROWIE PACJENTA JEST PRAWEM NAJWYŻSZYM"
Dzięki takim osobom wraca wiara w ludzi. Dziękujemy Rodzina Helenki.
Opinia dodana przez: Dorota

NZOZ MEDYK
ul. 1 Maja 1
42-500 Będzin

Kiedys leczyłem się u p.doktor pracujeac jeszcze w H. Katowice...Bardzo dobry lekarz niosący pomoc,dobry specjalista i wrażliwy człowiek czego niektórym lekarzom niestety brakuje.....Godny polecenia......
Opinia dodana przez: Adam

42-500 Będzin

Rzeczowa,kompetentna,uprzejma i miła,więcej podobnych lekarzy.Każdemu choremu polecam panią doktor,naprawdę trafią w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Feliks

42-500 Będzin

O doktor Piszcz można napisać TYLKO dobrą opinię. Wiem coś o tym bo z córeczką byłyśmy już u dwóch specjalistów laryngologii. Do doktor Piszcz chodzimy od około pół roku. Dzięki niej uniknęłyśmy zabiegu, na który córka była kierowana. Nie dość, że jest dobrym specjalistą to jej podejście do dziecka jest unikalne...Doskonałe podejścia do dziecka mają też panie (byłyśmy u dwóch)wykonujące badania słuchu. Nigdy wcześniej takiego badania nie udało się wykonać- ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DERMA"
9 Maja 2
42-500 Będzin

Z Panem Doktorem lecze sie od 3 lat. Dokladne rozpoznanie. Bardzo dobre prowadzenie i podejscie do pacjenta. Wszystko wyjasnone krok po kroku . Pelne wsparcie w roznych momentach choroby. Efekty leczenia i pelne zaufanie. Merytoryczny . Uprzejmy. Kompeteny . Godny polecenia Jako Lekarz i czlowiek.
Opinia dodana przez: Michal

NZOZ Inter-Med

42-500 Będzin

Bardzo miła lekarka kompetentna i sympatyczna. Bardzo cierpliwa i opanowana. Chętnie słucha pacjenta. Rzeczowo tłumaczy objawy choroby i sposoby leczenia. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Popo

"DUO-DENT" Usługi Stomatologiczne
Siemońska 11
42-500 Będzin

Wspaniała pani doktor,czasami wybuchowa i nerwowa,poświęca czas i zna się na swojej robocie,lecz jest ok.
Opinia dodana przez: Stach.

Pokoju 91b/1
42-504 Będzin

Witam. Miałem nie brać udziału w tej "ocenie" lekarza, ale czytając opinię jkm, wydaje mi się, że czytam jakiś filmowy scenariusz! Z owej opinii wynika, że lekarz siedział, nic nie robił i w dodatku nie przyjął pacjenta z zagrożeniem życia!! Przecież nie jest to jedyny lekarz pracujący w tej placówce. Skoro nie był w stanie przyjąć wszystkich potrzebujących w tej samej chwili, należało udać się do innego lekarza, bo rozumiem, ...
Opinia dodana przez: anty-jkm

Interniści w Będzinie