lekarz Piotr Wilkowski

2,6
2,2
2,2

Nie polecam dr . Wilkowskiego . Nie potrawi postawić zadnej trafnej diagnozy . Od 18 roku leczył mnie na anemię a że nie potrafił sobie z nią dać rady nastraszył białaczką i wysłał do hematologa . Diagnoza była bardzo prosta wystarczyło dać pacjence badanie na tsh ale gdzie tam Pan doktor daleki od stawiania trafnych diagnoz . Fakt kulturalny to on jest ale nic pozatym . Do Pana doktora to można iść tylko o przepisanie słynnego duomoxu :-)) bo to ulubieniec pana doktora. nalezy unikac doktora wielkim kołem bo napewno nie wyleczy

Dr Duomox! Takie wytyczne NFZ i diagnoza gotowa zanim zapukałem do drzwi.

Dr Duomox! Takie wytyczne NFZ i diagnoza gotowa zanim zapukałem do drzwi.

Miły,zyczliwy i zawsze niosący pomoc, zwłaszcza osobom starszym i trochę zagubionym,tak jak ja w chorobie.Stara się tłumaczyć istotę choroby,jest cierpliwy, mimo ciągłych tłumów w San-Vita.

to konował a nie lekarz. Wszystko mu przeszkadza ze człowiek kicha, smarka i go zarazi. Wymądrza sie , nie potrafi postawic diagnozy , nie wysyła na badania młodych tylko dla starszych miły bo mu daja do kieszeni trzyma ich po godzinie a młodych zlewa

Ten lekarz to kpina. Ciągle przepisuje tylko DUOMOX... obojętnie jaka choroba. Tłumaczyłem mu, że mi nie pomaga ten antybiotyk, bo jest za słaby .. źle na niego reaguję - to odparł NIE BĘDZIESZ MNIE UCZYŁ JAKI LEK MAM CI PRZEPISAĆ ! PREZES PRZYCHODNI SAN VITA w DĄBROWIE GÓRNICZEJ. NIE POLECAM KATEGORYCZNIE.