Internista Kielce

- 260 lekarzy

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Gabinet
Lisowczyków 38b
25-381 Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Super lekarz, cała moja rodzina leczy się u pani dr. Zawsze miła, a jej diagnozy są strzałem w dziesiątkę. Jesteśmy w 100% zadowoleni :)
Opinia dodana przez: pacjentka

Ośrodek Dializoterapii
Grunwaldzka 45
25-736 Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
bardzo kompetentna i uczciwa osoba. miła i uprzejma. lekarz warty polecenia.
Opinia dodana przez: Anonim

Centrum Medyczne "BETAMED" Filia Nr 2
Wojska Polskiego 51
25-375 Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem pod opieką medyczną pani doktor niemal trzy lata. Na podstawie swoich doświadczeń i rozmów z innymi jej pacjentami mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że lekarzy takich jak ona spotyka się już bardzo rzadko.
Rozległa i wszechstronna wiedza specjalistyczna, oddanie dla sztuki medycznej i dla drugiego człowieka, duże doświadczenie zawodowe, profesjonalizm w diagnostyce i w leczeniu, oraz bardzo dobry, empatyczny kontakt z pacjentem, to tylko niektóre cechy, które sprawiają, ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Jasieńskiego 18
25-346 Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.Wspaniały diagnosta i bardzo pomocny oraz życzliwy. Nie ma dystansu, lekarz-pacjent. Polecam bardzo gorąco.
Opinia dodana przez: Grażyna

Gabinet
Tektoniczna 6/52
25-640 Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Tą drogą pragnę podziękować świetnemu Panu doktorowi za trafną diagnozę i skierowanie mnie na właściwe tory leczenia. Przez ostatnie pół roku doświadczałam ciągłych stanów grypopodobnych, po jak się okazało zupełnie nie leczonym zapaleniu oskrzeli (zgłaszałam się kilka razy do lekarzy POZ z tymi objawami, a oni a raczej one zupełnie to lekceważyły i nie dawały żadnych leków, choć niezbędny był antybiotyk). Oprócz wspomnianego zapalenia okazało się, że mam guza, który ...
Opinia dodana przez: Gosia

Przychodnia Nr 2
Wojska Polskiego 5
25-364 Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Goraco polecam pania dr. Bylam jej pacjetka w ciazy. Zmagalm sie z cukrzyca cizarnych. Wizyta u pani dr to nie stresujace spotkanie tylko wizyta i pogawedka jak z dobra przyjaciolka doradzi wyjasni zrozumialym jezykiem. Pomimo iz to byly wizyty prywatne to pani dr nie zawsze brala oplate. Jest serdeczna i ciepla a zarazem fachowa i kompetentna. Goraco polecam rodzine panstwa witczakow jako lekarzy zarowna pania doktor jak i jej meza ...
Opinia dodana przez: Marta

Gabinet
Prusa 7
25-110 Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz. Mam do niej pelne zaufanie.Polecam chorym.
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet
ul. Jeleniowska 114
25-564 Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Jeden z lepszych lekarzy, których przyszło mi spotkać w życiu. Fachowo i z dużą życzliwością pomaga każdemu pacjentowi wrócić do zdrowia. Polecam każdemu kto potrzebuje dobrego, miłego lekarza z dużą wiedzą.
Opinia dodana przez: Pacjent
+1 więcej

Szpital
Langiewicza 2
25-381 Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Pan doktor Ryszard Miśak jest osobą bardzo sympatycznym iciepłym Doktorem grzeczną i bardzo miłą byłem unuego kila naście razy , izawsze nawizycie jak się wchodzi dogabinetu to lerz mówi do pcjęnta proszę sobie uści i sucham wczym mogę pomuc tojest prawdziwy lekaz internista z powołania i oddany woim pacjentom izawsze się uśmiecha do pacjęnta , brdzo przemiły i życzliwy lekarz , polecam tego lekrza :-) :-) :-)
Opinia dodana przez: Michał

Interniści w KielcachCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat