Internista Kielce

Prosta 42
25-371 Kielce

Lisowczyków 38b
25-381 Kielce

Pani doktor jest świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem, nigdy nie zostawia pacjenta bez pomocy.

Ośrodek Dializoterapii
Grunwaldzka 45
25-736 Kielce

bardzo kompetentna i uczciwa osoba. miła i uprzejma. lekarz warty polecenia.

bardzo kompetentna i uczciwa osoba. miła i uprzejma. lekarz warty polecenia.

Centrum Medyczne "BETAMED" Filia Nr 2
Wojska Polskiego 51
25-375 Kielce

Jestem pod opieką medyczną pani doktor niemal trzy lata. Na podstawie swoich doświadczeń i rozmów z innymi jej pacjentami mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że lekarzy takich jak ona spotyka się już bardzo rzadko.

Rozległa i wszechstronna wiedza specjalistyczna, oddanie dla sztuki medycznej i dla drugiego człowieka, duże doświadczenie zawodowe, profesjonalizm w diagnostyce i w leczeniu, oraz bardzo dobry, empatyczny kontakt z pacjentem, to tylko niektóre cechy, które sprawiają, że już sama wizyta u pani doktor ma właściwości terapeutyczne i lecznicze. Sylwester S.

Jasieńskiego 18
25-346 Kielce

Wspaniały lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.Wspaniały diagnosta i bardzo pomocny oraz życzliwy. Nie ma dystansu, lekarz-pacjent. Polecam bardzo gorąco.

Opinia dodana przez: Grażyna

Tektoniczna 6/52
25-640 Kielce

Tą drogą pragnę podziękować świetnemu Panu doktorowi za trafną diagnozę i skierowanie mnie na właściwe tory leczenia. Przez ostatnie pół roku doświadczałam ciągłych stanów grypopodobnych, po jak się okazało zupełnie nie leczonym zapaleniu oskrzeli (zgłaszałam się kilka razy do lekarzy POZ z tymi objawami, a oni a raczej one zupełnie to lekceważyły i nie dawały żadnych leków, choć niezbędny był antybiotyk). Oprócz wspomnianego zapalenia okazało się, że mam guza, który obecnie jest w stanie diagnozowania

Opinia dodana przez: Gosia Król

Przychodnia Nr 2
Wojska Polskiego 5
25-364 Kielce

Goraco polecam pania dr. Bylam jej pacjetka w ciazy. Zmagalm sie z cukrzyca cizarnych. Wizyta u pani dr to nie stresujace spotkanie tylko wizyta i pogawedka jak z dobra przyjaciolka doradzi wyjasni zrozumialym jezykiem. Pomimo iz to byly wizyty prywatne to pani dr nie zawsze brala oplate. Jest serdeczna i ciepla a zarazem fachowa i kompetentna. Goraco polecam rodzine panstwa witczakow jako lekarzy zarowna pania doktor jak i jej meza i syna ktorzy sa swietnymi ginekologami.

Opinia dodana przez: Marta

Prusa 7
25-110 Kielce

Bardzo dobry lekarz. Mam do niej pelne zaufanie.Polecam chorym.

Bardzo dobry lekarz. Mam do niej pelne zaufanie.Polecam chorym.

Warszawska 28/14
25-312 Kielce

Wspaniały lekarz i dobry człowiek. Pani doktor uratowała mi życie nie jeden raz. Cenię ją bardzo. Polecam każdemu!

Opinia dodana przez: Mirek

Szpital
Langiewicza 2
25-381 Kielce

Pan doktor Ryszard Miśak jest osobą bardzo sympatycznym iciepłym Doktorem grzeczną i bardzo miłą byłem unuego kila naście razy , izawsze nawizycie jak się wchodzi dogabinetu to lerz mówi do pcjęnta proszę sobie uści i sucham wczym mogę pomuc tojest prawdziwy lekaz internista z powołania i oddany woim pacjentom izawsze się uśmiecha do pacjęnta , brdzo przemiły i życzliwy lekarz , polecam tego lekrza :-) :-) :-)

Opinia dodana przez: Michał

Interniści w mieście Kielce