Lekarze Internista Kielce

lekarz Maria Forc-Biała

Centrum Medyczne "BETAMED" Filia Nr 2
Wojska Polskiego 51
25-375 Kielce

Jestem pod opieką medyczną pani doktor niemal trzy lata. Na podstawie swoich doświadczeń i rozmów z innymi jej pacjentami mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że lekarzy takich jak ona spotyka się już bardzo rzadko. Rozległa i wszechstronna wiedza specjalistyczna, oddanie dla sztuki medycznej i dla drugiego człowieka, duże doświadczenie zawodowe, profesjonalizm w diagnostyce i w leczeniu, oraz bardzo dobry, empatyczny kontakt z pacjentem, to tylko niektóre cechy, które sprawiają, że ...

lekarz Agnieszk Ciba-Stemplewska

Ośrodek Dializoterapii
Grunwaldzka 45
25-736 Kielce

bardzo kompetentna i uczciwa osoba. miła i uprzejma. lekarz warty polecenia.

lekarz Ewa Giermakowska

Przychodnia
JAGIELLOŃSKA 92
25-734 Kielce

bardzo kompetentny i skrupulatny lekarz, wizyta trwa dopóki wszystkie wątpliwości nie zostaną rozwiane, a pacjent poinformowany o terapii. wszystko przebiega w miłej atmosferze. lekarz zdecydowanie godny polecenia !!!
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Danuta Gąsior-Perczak

Internista, Endokrynolog

Zakład Opieki Zdrowotnej
aleja IX Wieków Kielc 6/18
25-516 Kielce

Polecam tą doktor. Duża wiedza i doświadczenie. Cieszę się, że mnie przyjęła, bo już podobno nie przyjmuje nowych pacjentów. Zleciła mi dodatkowe badania, ustawiła leki i to w dużej mierze dzięki niej urodziłem zdrowego syna. Dziękuje.

lekarz Jacek Cieloch

Tektoniczna 6/52
25-640 Kielce

Tą drogą pragnę podziękować świetnemu Panu doktorowi za trafną diagnozę i skierowanie mnie na właściwe tory leczenia. Przez ostatnie pół roku doświadczałam ciągłych stanów grypopodobnych, po jak się okazało zupełnie nie leczonym zapaleniu oskrzeli (zgłaszałam się kilka razy do lekarzy POZ z tymi objawami, a oni a raczej one zupełnie to lekceważyły i nie dawały żadnych leków, choć niezbędny był antybiotyk). Oprócz wspomnianego zapalenia okazało się, że mam guza, który ...
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Mariola Kumańska

Jasieńskiego 18
25-346 Kielce

Wspaniały lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.Wspaniały diagnosta i bardzo pomocny oraz życzliwy. Nie ma dystansu, lekarz-pacjent. Polecam bardzo gorąco.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Małgorzata Sankowska

Prusa 7
25-110 Kielce

Bardzo dobry lekarz. Wyleczyła mnie z ciągłych problemów z oskrzelami, chorowałam co miesiąc. Polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Joanna Maciejewska-Stelmach

Internista, Reumatolog

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Lekarz, jeden z najlepszych, najsympatyczbiejszych i najbardziej kompetentny, z jakim miałam styczność. Polecam. Obyśmy mieli tylko takich lekarzy.

lekarz Maria Sieczko

Internista, Pediatra

Seminaryjska 23
25-366 Kielce

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem i świetnym lekarzem, potrafi się w czuć w rolę chorego i pomóc pod każdym względem. Mi pani doktor pomaga do dziś i jestem zadowolony i polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Halina Bielska-Libuda

Oddział Centralny Kielce
Św. Leonarda 10
25-311 Kielce

Lekarz godny polecenia.Bardzo dobre podejście do pacjenta, tłumaczenie choroby, kompetencja.Więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Adam Dmoch

Internista, Hematolog

Duża 6
25-304 Kielce

po ostatnim pobycie na oddziale chorób wewnętrznych i diabetologii Szpitala Kieleckiego chciałbym serdecznie polecić pana doktora za bardzo dobre podejście do pacjenta i chęć pomocy jeszcze raz polecam pana doktora jak i cały oddział
Opinia dodana przez: Mirek

lekarz Ryszard Misiak

Szpital
Langiewicza 2
25-381 Kielce

Pan doktor Ryszard Miśak jest osobą bardzo sympatycznym iciepłym Doktorem grzeczną i bardzo miłą byłem unuego kila naście razy , izawsze nawizycie jak się wchodzi dogabinetu to lerz mówi do pcjęnta proszę sobie uści i sucham wczym mogę pomuc tojest prawdziwy lekaz internista z powołania i oddany woim pacjentom izawsze się uśmiecha do pacjęnta , brdzo przemiły i życzliwy lekarz , polecam tego lekrza :-) :-) :-)
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Lidia Piasecka-Kempkiewicz

Zakład Stomatologiczny
ROMUALDA 3
25-322 Kielce

Miła, uprzejma i kompetentna. Interesuje się objawami i za wszelką cenę stara się pomóc. Godny polecenia fachowiec w swojej dziedzinie.

lekarz Grażyna Majcher-Witczak

Internista, Diabetolog

Przychodnia Nr 2
Wojska Polskiego 5
25-364 Kielce

Goraco polecam pania dr. Bylam jej pacjetka w ciazy. Zmagalm sie z cukrzyca cizarnych. Wizyta u pani dr to nie stresujace spotkanie tylko wizyta i pogawedka jak z dobra przyjaciolka doradzi wyjasni zrozumialym jezykiem. Pomimo iz to byly wizyty prywatne to pani dr nie zawsze brala oplate. Jest serdeczna i ciepla a zarazem fachowa i kompetentna. Goraco polecam rodzine panstwa witczakow jako lekarzy zarowna pania doktor jak i jej meza ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Małgorzata Łęczycka

Internista, Diabetolog

NZOZ ZDROWIE-PLUS
ul. Warszawska 34
25-312 Kielce

Pani doktor zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Wybitnie kompetentna. Encyklopedia w małym palcu. Do tego intuicja i wiedza, która musi pochodzić z doświadczenia. Rozgryzła mnie od razu. Bardzo pomogła. Leki doskonale dobrane. Diagnoza trafiona. Dalsze leczenie ukierunkowane u specjalisty w innej specjalizacji. Bardzo, bardzo, bardzo świetny lekarz.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Monika Szymonek

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SP ZOZ
ul. Stefana Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Super podejście do pacjenta.Polecam z czystym sumieniem .Pani doktor kompetentna wszystko wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Andrzej Hoffmann

Ośrodek Dializoterapii
Grunwaldzka 45
25-736 Kielce

Bardzo dziękuję dr Andrzejowi Hoffmanowi za profesjonalne przeprowadzenie ablacji w dniu 16.08.2022 r.

lekarz Jarosław Meyer

MOPR OŚRODEK INTERWENCYJNO-TERAPEUTYCZNY
ul. Żniwna 4
25-419 Kielce

Bardzo kompetentny i empatyczny lekarz. Potrafi dzięki swojej wiedzy medycznej zdiagnozować co dolega pacjentowi i wdrożyć skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Halina Brzyżkiewicz

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Z czystego serca polecam panią doktor.Jej podejście do pacjenta pierwsza klasa .jest idealnym kardiologiem.Mojemu tacie życie uratowała a mnie pomogła z tętnem .bardzo dziękuję Pani doktor.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Iga Detka-Kowalska

Internista, Gastrolog

ulica Górna 19A
25-415 Kielce

Nie znam drugiego TAKIEGO Lekarza . Gdyby każdy człowiek miał w sobie tyle dobra, zaangażowania i empatii - świat byłby lepszy.
Opinia dodana przez: Magdalena