Lekarze Internista Kielce

Pulmonolog, Alergolog

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

U Pani doktor leczę się od lat, jest niezwykle kompetętną lekarką. Wszystkim szczerze polecam, rewelacyjne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Aneta Gigielewicz

Tektoniczna 4/70
25-640 Kielce

Byłem niedawno na wizycie u Pani Doktor. Pełen profesjonalizm, od razu wszystkie badania i trafna diagnoza, wzór lekarza. Więcej takich lekarzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Małgorzata Walczyńska-Król

Podklasztorna 103B/3
25-714 Kielce

Do pani doktor zarejestrowałem się z polecenia znajomej. Nadmienię że od 3 lat leczę się na cukrzycę u innego lekarza . Dopiero wizyta u pani doktor Małgorzaty Walczyńskiej- Król pokazała mi jak pozytywna i sensowna może być pomoc . Pani doktor poświęciła mi 55 minut . Rozmowa miła, duże zainteresowanie moim problemem,pełny wywiad , zastosowanie nowoczesnych leków o których mój poprzedni lekarz nawet nie wspomniał, badania jakie zleciła pani doktor ...
Opinia dodana przez: andrzej

prof. dr hab. n. med. Andrzej Jaroszyński

Nefrolog, Internista

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Bardzo dobry specjalista,bardzo dobrze wyjasnia wszystko co tyczy sie choroby duzo empatiijest w P.Profesorze polecam Pana Profesora.Nie wiem jak inni,ale ja jestem bardzo zadowolony z wisyt u P.Profesora.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Piotr Wojtacha

Kielce

Pan doktor bardzo miły. Z pełnym zaufaniem przyjęłam informacje nt. wszczepienia rozrusznika serca. Zabieg przebiegł bezproblemowo z super opieką. Anioł. Dziękuję Panie Doktorze❤️
Opinia dodana przez: Mira

lekarz Zbigniew Guzera

Internista, Reumatolog

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Pakosz 68
25-040 Kielce

Lekarz godny polecenia. Zresztą sam został mi polecony przez kogoś innego i nie żałuję dlatego postanowiłam podzielić się swoją opinią. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wnikliwie analizuje wszystkie objawy aby postawić odpowiednią diagnozę, zleca wszelkie potrzebne badania i przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem co jest też bardzo ważne, zwłaszcza w chorobach reumatologicznych. Chodzę do Pana doktora do gabinetu prywatnego w Końskich, ale również do szpitala w Starachowicach. ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Anna Chmura

Os. Na Stoku 55b/23
25-437 Kielce

Byłem pacjentem p. Doktor w szpitalu. Spotkałem się z dużym ciepłem tak potrzebnym wystraszonemu choremu. Nie zostawiła mnie bez rozwiązania zgłaszanych problemów zdrowotnych, wyczuwałem zaangażowanie i co ogromnie ważne dobroć. Wyszedłem do domu mocno podbudowany zdrowotnie a również patrzący optymistycznie na przyszłość. DZIĘKUJĘ!

lekarz Jarosław Mikołajewicz

Reumatolog, Internista

Zakład Stomatologiczny
ROMUALDA 3
25-322 Kielce

Lecze sie od lat . Super specjalista .Reumatolog bardzo dobry .

lekarz Elżbieta Ściwiarska-Walczak

Internista, Lekarz medycyny pracy

Lisowczyków 38b
25-381 Kielce

Lekarz który poświęca czas pacjentowi. Nawet swój czas prywatny gddy trzeba coś skonsultować doradzić. Lekarz który sam dzwoni za pacjentem i pyta czy lepiej...czy w obecnych czasach są tacy ludzie. Mega empatyczna . Taka Pani Doktor do rany przyłóż. Leczę się u Pani Doktor od 14 lat i tylko u niej. Specjalista klasa. Dziękuję że jest Pani i oby jak najdłużej
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Elżbieta Jaskulska-Niedziela

Świętokrzyskie Centrum Kardiologii
Kielce

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Szybko i trafnie stawia diagnozy, jest niezwykle uprzejma i kulturalna. Można na panią doktor liczyć o każdej porze. Tylko ona nie zbagatelizowała mojego problemu i pomogła mi.

lekarz Dariusz Sołowiej

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Niestety jestem zmuszona wystawić negatywną opinie. U mojej mojej mamy po długim pobycie w szpitalu i długim czasie brania antybiotyków ujawniła się bakteria clostridium difficile. Każdy lekarz tym bardziej tej specjalizacji wie, że właśnie można się nią zarazić lub może się ona ujawnić po antybiotykoterapii. U mojej mamy po dwóch dniach od wyjścia ze szpitala i charakterystycznych objawów - śluz, biegunka, wzdęcia, lekarzowi Sołowiejowi na prywatnej wizycie nie przyszło do ...
Opinia dodana przez: iwona

lekarz Marzena Wątek

Internista, Hematolog

SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE NEOMED
ul. Świętego Leonarda 1/27
25-311 Kielce

Świetny lekarz. chodziłem do innego parę lat i wyglądało to tak jakbym spotykał się z magiem. Jakieś badania zalecenia typu "lataj nisko i nie za szybko" i tyle. Gdy przeszedłem do Pani Doktor Wątek wszystko się odmieniło. Przeprowadziła kompleksowe badania, wytłumaczyła mi co jest dobrze a co nie, ale nie ma jeszcze zagrożenia (choć problem istnieje), nakreśliła strategię działań i ją realizuje. Poza tym jest miłą komunikatywną lekarką. Życzyłbym każdemu ...

lekarz Idalia Kawecka

Centrum Medyczne Zdrowie Plus
Kielce, ul Warszawskka 44/27
Kielce

Wspaniała Pani Doktor bardzo dokładna sympatyczna naprawdę polecam doradzi dokładnie bada żeby każdy był Taki Lekarz Ten ten Świat inaczej by wyglądał taka prawda.Pozdrawiam panią Doktor.MIROSŁAW.S.
Opinia dodana przez: MIROSŁAW

dr Tomasz Kosakowski

Przychodnia
Jagiellońska 70
25-736 Kielce

Przemiły ,empatyczny,cierpliwy człowiek.Bardzo kompetentny,do tego drąży i szuka najlepszego rozwiązania dla pacjenta! Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Marta Wertka

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Nr 4
Prusa 1
25-110 Kielce

Od wielu lat Pani Dr Wertka jest moim lekarzem rodzinnym. Zawsze trafnie diagnozowała dolegliwość, schorzenie, dobrała odpowiednie leki, skierowała do odpowiedniego specjalisty lub na badania. Cały czas korzystam z porad Pani doktor i jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Rafał Szymczyk

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Jedyny lekarz, który pomógł mojej mamie. Potrafi wszystko jasno wytłumaczyć. Kontakt z Panem doktorem jest bardzo dobry, w razie wątpliwości co do stanu mamy mogę do niego zadzwonić i otrzymać pomoc. Bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Agnieszka Stelmach-Gołdyś

Internista, Hematolog

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

chciałam bardzo podziekowac pani dokor ze dzięki niej jej wrazliwosci zosalam przyjeta do szpitala chcialal jej powiedzieć Dziekuje pani dokor pacjentka

lekarz Janusz Siedlecki

Planty 16C/lok.23
25-502 Kielce

Bardzo dobry lekarz. Mówi cicho ale bardzo rzeczowy jeśli chodzi o podejście i leczenie choroby. Wcześniej chodziłam od specjalisty do specjalisty i tylko traciłam pieniądze. Bardzo dobry lekarz. Polecam

lekarz Małgorzata Majecka-Kotwica

Tatrzańska 11
25-550 Kielce

Chciałabym gorąco podziękować Pani Doktor za ponad dwuletnią opiekę nad moim mężem Ryszardem.Umawialiście się na wizytę 23 stycznia, odszedł 10, pokonał go covid.Pani kompetencje,cierpliwość i takt pozwoliły mu przez tyle czasu walczyć z chorobą.Jeszcze raz bardzo,bardzo dziękuję za opiekę-żona Krystyna
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Paweł Szarecki

ul. Jeleniowska 114
25-564 Kielce

Pan doktor wzbudza zaufanie pacjenta. Na wszystkie pytania odpowiada w sposób kompetentny i rzeczowy. Potrafi także przekonać pacjenta do badań, które nie są komfortowe, ale konieczne do pełnej diagnozy. Jest to lekarz godny polecenia i cierpliwy. Dba o pacjenta i nie lekceważy jego obaw.
Opinia dodana przez: Pacjentka