lekarz Marta Wertka

Internista, Lekarz rodzinny

Jedyny lekarz który diagnozuje pacjenta a nie wypisuje leków w ciemno. Dlatego została zwolniona z przychodni. W tym momencie ma ma już do kogo iść się leczyć. Była moim lekarzem od wielu lat. Ostatnio jak byłam chora i poszłam na wizytę do przychodni na Prusa inna Pani doktor widziała u mnie wirusa na oko. Porażka a czy ona ma mikroskop w oczach? Bardzo wielu pacjentów żałuje że Pani doktor Wertki już nie ma w przychodni. Ale cóż jak ktoś jest najlepszy to innym przeszkadza.

To jest najlepszy lekarz jakiego znałam, nikt nie zastąpij takiego lekarza jakim jest Pani dr. Wertka

Bardzo dobry lekarz.Poswięca dużo czasu na badanie,mimo dużej ilości chorych zawsze wszystkich przyjmie.Bardzo mila i sympatyczna . Polecam wszystkim.

Jest po prostu lekarzem z powołania.Nic dodać,nic ująć.

Jest po prostu lekarzem z powołania.Nic dodać,nic ująć.