Internista Krotoszyn

Przychodnia
Garncarska 9
63-700 Krotoszyn

Najwyższa ocena za kompetencje i super podejście do pacjenta. Pierwszy raz spotkałam tak
uprzejmego i przemiłego lekarza.

uprzejmego i przemiłego lekarza.

Opinia dodana przez: Ewa

Benicka 4 lok. 1
63-700 Krotoszyn

Wspaniały lekarz ! polecam ! Zawsze należycie i troskliwie zajmuje się chorym pacjentem . Zawsze można na mim polegać

Langiewicza 8a
63-700 Krotoszyn

polecam zawsze i w NZOZ i prywatnie!Leczę się w przychodni,zawsze chętnie tam idę z moimi problemami zdrowotnymi-Jola

Łąkowa 41
63-700 Krotoszyn

Prawdziwy "Judym" takich lekarzy jest coraz mniej.

Prawdziwy "Judym" takich lekarzy jest coraz mniej.

al. Powstańców Wielkopolskich 60
63-700 Krotoszyn

Bardzo dobry lekarz.Szkoda że wcześniej do niego nie trafiłem.Kiedy czekasz przed gabinetem trochę się denerwujesz ,ale kiedy wejdziesz do środka jesteś zadowolony z obsługi , fachowości i poświęconego czasu.
Polecam.

Polecam.

Opinia dodana przez: Marek

al. Powstańców Wielkopolskich 60

Bardzo dobry lekarz bardzo miły i oddany pacjentom.Mogę go polecić

Bardzo dobry lekarz bardzo miły i oddany pacjentom.Mogę go polecić

Mazowiecka 10
63-700 Krotoszyn

Najszybszy lekarz świata :) Wizyta bardzo konkretna, bez zbędnego ględzenia, nie zdarzyło mi się, żeby doktor przepisał leki, które by nie działały tak jak powinny. Co prawda moje wizyty ograniczały się do ciężkich przeziębień, ale po takiej wizycie wracałem do zdrowia po 2-3 dniach. Polecam.

Opinia dodana przez: alpa annie19

NZPOZ Filia w Krotoszynie
Jastrzębia 4
63-700 Krotoszyn

Bardzo przyjemny człowiek.dobry lekarz i doskonały specjalista.

Bardzo przyjemny człowiek.dobry lekarz i doskonały specjalista.

lekarz Maria Bobak

Internista, Lekarz rodzinny

Asnyka 1
63-700 Krotoszyn

Bardzo fachowa i miła pani doktor. Byłam na prawdę pozytywnie zaskoczona.

Bardzo fachowa i miła pani doktor. Byłam na prawdę pozytywnie zaskoczona.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie
ulica Młyńska 2
63-700 Krotoszyn

STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: ODRADZAM