lekarz Sławomir Dwojak

Internista, Kardiolog

1,6
1,4

Lekarz bez zastrzeżeń oby więcej takich godny polecenia jak będę musiała też tam pojadę . personel bardzo grzeczny uprzejmy

Lekarz bez żadnego rzeczowego wywiadu/ przebytych chorób/ historii chorób w rodzinie. Bez podania diagnozy wystawił receptę nie informując o leku, jakie ma działanie itp. Nie polecam.

Masakra! Iście pisowska organizacja, czyli jej brak! Przyjechałem na określoną godzinę, a pod gabinetem kłębił się ok. 50-osobowy tłum. Zapytałem jedną z osób, na którą ma godzinę. Okazało się, że jej termin minął godzinę temu i nie wiadomo kiedy wejdzie... Zrezygnowałem. Zdecydowanie nie polecam!

Tragedia, nie wiem w jaki sposób typ dostał papierek, kompletnie nietrafna diagnoza, ogólnie nie słucha co się do niego mówi, totalnie skostniały ignorant i egoista nie polecam !

Wizyty przebiegają w bardzo niemiłej atmosferze nietrafne diagnozy, drukowanie tych samych leków i zaleceń mimo pogorszenia mojego stanu zdrowia. Pan doktor nie odpowiada na zadane pytania ewentualnie co jakiś czas odburknie coś pod nosem w bardzo opryskliwy sposób. Naprawdę nie polecam!!!

Nie polecam. Ignorant , brak empatii , bardzo słabo wykwalifikowany lekarz. _____________________________________'

Nie polecam. Ignorant , brak empatii , bardzo słabo wykwalifikowany lekarz.
_____________________________________'

Również nikomu nie polecam___________________________________________________________________________________________________________

STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam ! Lekarz, specjalista w dziedzinie kardiologii. Bardzo słaby, nieuprzejmy, nie potrafiący trafnie postawić diagnozy. Nie umiejący obniżyć ciśnienia. Roszczeniowy. Przyjmujący do późnych godzin nocnych i ceniący się bardzo wysoko - jak na swój stopień wykwalifikowania !! Odradzam.