Internista Krzeszowice

Zespoły Wyjazdowe
Legionów Polskich 6
32-065 Krzeszowice

Bardzo dobra Pani doktor :) uprzejma, ma dużą wiedzę i poświęca dużo czasu pacjentom. Polecam Wszystkim!

Opinia dodana przez: Kasia

VIMED
Szkolna 4, Krzeszowice
32-560 Krzeszowice

Doskonały lekarz,empatyczny,kulturalny,godny polecenia. Dziękuję za dotychczasową opiekę na moimi Rodzicami i nade mną.

Opinia dodana przez: Ewa

os. Czatkowice 163
32-063 Krzeszowice

dr Kazimierz Konarski zmarł 28.12.2012r.

dr Kazimierz Konarski zmarł 28.12.2012r.

Armii Krajowej 10 lok. 1
32-065 Krzeszowice

Ja jestem zadowolona,dobry lekarz,dużo tłumaczy,życzliwy, pożartuje.My całą rodzinką leczymy się i nie mamy żadnego problemu... :-)

Opinia dodana przez: Betta:

Powstańców Śląskich 2
32-065 Krzeszowice

Bardzo kompetentny,sympatyczny lekarz,który potrafi pacjentowi poświęcić odpowiednią ilość czasu,wprawdzie nie byłem jego pacjentem,ale chodziłem do niego w sprawie mojego krewnego,którym się opiekowałem i nie był w stanie samodzielnie się poruszać.Lekarz ten zawsze służył radą i pomocą.

Opinia dodana przez: bogdan21 bogdanmarianmucha

ulica Grunwaldzka 8

Przychodnia Rejonowa
Legionów Polskich 30

Krzeszowickie Centrum Zdrowia - Przychodnia Specjalistyczna
ulica Krakowska 8
32-065 Krzeszowice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Praktyka Lekarza Rodzinnego Filia w Krzeszowicach
ulica Wyki 10

Kazimierza Wyki 10