lekarz Roman Matysik

2,6
2,4
2,6

nędza i beznadzieja!!! magisterek zrobił sobie rodzino/prywatny folwark Ale już mu "dziękujemy"!!!!!

Świetny lekarz. Podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i szybko zdiagnozował chorobę. Profesjonalnie udzielił pomocy lekarskiej przykładając wagę do dokładności badania i komfortu pacjenta. Polecam

Mało kompetentny, nie polecam , zachowuje się aktorsko w diagnozowaniu pacjenta - typowy " lejwoda", recepty pisze na leki które są reklamowane w mediach i zapewne stąd czerpie swoją wiedzę he, he. W swoim prywatnym gabinecie umawia się z pacjentem na badania analityczne wykonywane w Przychodni w której jest dyrektorem !!!!

Nie polecam, arogancki , pewny siebie ale mało kompetentny. Pisze leki nowinki , b. drogie. W przychodni ogranicza ilośc przyjetych pacjentów , by przychodzili do niego prywatnie za kasę i to całkiem sporą nieadekwatną do jego wiedzy i umiejętności.

Nie polecam. Kompletny ignorant. Bardzo pewny swych umiejętności ,potrafi tylko bajerować pacjenta i brać dużą kasę. Diagnozy Pana doktora bardzo słabe a znam go wiele lat. Ostatnio jak został dyrektorem KCZ , to wydaje mu się ,że wszystko mu wolno, nawet podważać opinię innych lekarzy.

Marny lekarz, potrafi dobrze grać swoją rolę, zapisuje leki nowinki , drogie , czasem bez sensu ,chyba wspiera firmy farmaceutyczne za kasę.Nie polecam!!!!!

Nie daje rachunków ...........................................................................................................................------........................................................................------.....................................

Bardzo kompetentny,sympatyczny lekarz,który potrafi pacjentowi poświęcić odpowiednią ilość czasu,wprawdzie nie byłem jego pacjentem,ale chodziłem do niego w sprawie mojego krewnego,którym się opiekowałem i nie był w stanie samodzielnie się poruszać.Lekarz ten zawsze służył radą i pomocą.

Bardzo kompetentny,uprzejmy i zaangażowany lekarz,tak w przychodni publicznej,jak i w gabinecie prywatnym.Polecam.