Internista Kutno

lekarz Zbigniew Sobczyk

Endokrynolog, Internista

SPZOZ

Kutno

Z całego serca polecam Pana doktora , przepisał mi skierowanie do szpitala w celu wykonania wszystkich specjalistycznych badań. Podszedł poważnie do sprawy jako jeden z nielicznych lekarzy u których byłam Polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Bożena Wójcińska

Internista, Endokrynolog

Kościuszki 13 lok. 31
99-200 Kutno

Ostatni raz byłam na wizycie o Pani Bożeny, która nawet nie raczyła mnie zbadać, wręcz bała się, że się zakazi chorobą ode mnie (nawet nie zajrzała mi do gardła nie mówiąc o osłuchaniu).Wizyta przebiegała w niemiłej atmosferze.I najważniejsze Pani doktor o mało nie wyrwała mi z ręki deklaracji którą trzeba wypełnić i to było dla niej najważniejsze. Jestem bardzo zniesmaczona jej podejściem do pacjenta.Antybiotyk wypisała nie dotykając pacjenta, bo ja ...

lekarz Paweł Jędrzejczak

Gastroenterolog, Internista

99-300 Kutno

Fantastyczny lekarz. Człowiek z powołaniem i ogromnym sercem do pacjentów. Kiedyś w ramach hospicjum był lekarzem mojej Mamy. Obecnie jest również przy moim Tacie. Nie chciałabym żadnego innego lekarza dla niego. Człowiek dużego serca i wielkiej wiedzy.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Wiesław Adamowski

Braci Śniadeckich 7 lok. 14
99-300 Kutno

Lekarz niespotykanie przyjemny,sympatyczny,ujmujący sposób bycia.Pacjent dzięki miłej atmosferze otwiera się przed lekarzem,oby więcej takich lekarzy.

lekarz Lucyna Foczpańska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Leszczynek 28a
99-300 Kutno

Bardzo bardzo uprzejma,delikatna,można z nią porozmawiać.Wzbudza zaufanie i wprowadza miła atmosferę w relacji z pacjentem.Ale personel pielęgniarski okropnie niesympatyczny,nie wiadomo jak się odezwać.Chory człowiek stoi upokorzony ,ledwo żywy i czeka aż go pani pielęgniarka zauważy i raczy zarejestrować.Pielęgniarki nadęte i stale niezadowolone.

lekarz Włodzimierz Frydrychowski

przychodnia
Mickiewicza 2
99-300 Kutno

lekarz był beznadziejny. Bardzo lekceważący objawy i prośby pacjenta. Szczerze odradzam tego lekarza

lekarz Ryszard Urbański

przychodnia
Łąkoszyńska 66
99-300 Kutno

Bardzo nieprzyjemny człowiek, traktuje ludzi przedmiotowo, kompletny brak kultury i podejścia do pacjenta. Nie polecam nikomu ewidentnie nie powinien pracować jako lekarz.
Opinia dodana przez: Pacjent x

lekarz Tomasz Gliński

Internista, Anestezjolog

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

Moja żona była znieczulają przez pana Tomasza Glińskiego od początku do końca wiedziała co się z nią będzie działo . Bardzo dziękujemy panom chirurgom i panu Dr Tomaszowi glińskiemu . Rodzina z Rypina
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Teresa Florczak

Internista, Lekarz rodzinny

Peowiacka 11a
99-300 Kutno

Przesympatyczna, zwyczajna dla ludzi....Ze zrozumieniem, bez pospiechu w gabinecie, słuchająca pacjenta, stanowczo polecam:)

lekarz Przemysław Pasikowski

ul. Karola Szymanowskiego 6B/17
99-300 Kutno

SUPER lekarz,jestem mile zaskoczona podejściem do pacjenta,uprzejmy,z fachowym , życzliwym podejściem
Opinia dodana przez: elzbieta

Interniści w mieście Kutno