Lekarze Internista Kutno

lekarz Paweł Jędrzejczak

Gastroenterolog, Internista

99-300 Kutno

Bardzo dobry lekarz , godny polecenia , bardzo uprzejmy i jednakowo traktuje wszystkich pacjentów. Poświęca dużo czasu , aby dokładnie zdiagnozować chorobę
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Witold Bołoz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kutnowski Szpital Samorządowy im. dr Antoniego Troczewskiego"
ulica Tadeusza Kościuszki 52
99-300 Kutno

Super lekarz z powołania zawsze podchodzący do pacjenta indywidualnie,nie spieszący się,kulturalny,a na dodatek z poczuciem humoru.Polecam
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Piotr Balawajder

Internista, Lekarz rodzinny

Chopina 7
99-300 Kutno

Wspaniały Człowiek, Lekarz! Pan Doktor z sercem podchodzi do pacjenta. Jest cierpliwy i empatyczny, stwarza przyjazną atmosferę. W moim przypadku zawsze trafnie zdiagnozował chorobę i zastosował prawidłowe leczenie. Od Pana Doktora wychodzę z gabinetu zdrowsza, z dobrym nastawieniem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Przemysław Pasikowski

ul. Karola Szymanowskiego 6B/17
99-300 Kutno

SUPER lekarz,jestem mile zaskoczona podejściem do pacjenta,uprzejmy,z fachowym , życzliwym podejściem
Opinia dodana przez: elzbieta

lekarz Mirosław Pośpiech

Powstania Styczniowego 6
99-300 Kutno

Swoją opinię wyraziłem co następuje powyżej. Pozdrawiamy P.Doktorze.!! Dziękuję za opiekę i fachowość.
Opinia dodana przez: Wojtek Koc - Warszawa

lekarz Zofia Waryszewska-Chrząstek

Gabinet Prywatny
Morcinka 30
99-300 Kutno

bardzo miła i kompetentna osoba. Z sercem i powołaniem wykonuje swoją pracę

lekarz Wiesław Adamowski

Braci Śniadeckich 7 lok. 14
99-300 Kutno

Lekarz niespotykanie przyjemny,sympatyczny,ujmujący sposób bycia.Pacjent dzięki miłej atmosferze otwiera się przed lekarzem,oby więcej takich lekarzy.

lekarz Bożena Wójcińska

Internista, Endokrynolog

Kościuszki 13 lok. 31
99-200 Kutno

Zrezygnowany chęcią walki o swoje zdrowie trafiłem pod opiekę Pani Doktor.Pierwsze wrażenie to bardzo dociekliwa. Teraz już wiem,że to po to by mi pomóc. Jestem po pięciu konsultacjach endokrynologicznych i nic.Dopiero Pani Doktor była w stanie ustalić co mi dolega.Zlecila szereg badań,wszystko szczegółowo wyjaśniła i dobrała tak leki by mnie było na nie stać.Jestem wdzięczny Pani Doktor za fachową pomoc.Teraz reszta należy do mnie. P.S pamiętajcie iść z wynikami badań ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Lucyna Foczpańska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Leszczynek 28a
99-300 Kutno

Bardzo bardzo uprzejma,delikatna,można z nią porozmawiać.Wzbudza zaufanie i wprowadza miła atmosferę w relacji z pacjentem.Ale personel pielęgniarski okropnie niesympatyczny,nie wiadomo jak się odezwać.Chory człowiek stoi upokorzony ,ledwo żywy i czeka aż go pani pielęgniarka zauważy i raczy zarejestrować.Pielęgniarki nadęte i stale niezadowolone.

lekarz Włodzimierz Frydrychowski

przychodnia
Mickiewicza 2
99-300 Kutno

lekarz był beznadziejny. Bardzo lekceważący objawy i prośby pacjenta. Szczerze odradzam tego lekarza

lekarz Teresa Florczak

Internista, Lekarz rodzinny

Peowiacka 11a
99-300 Kutno

Jako młoda pacjentka, zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii. Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą , nie spieszy się i słucha problemów, stara się odpowiedzieć na każde pytanie. Byłam u wielu lekarzy i żaden nie zlecił mi badania czy mam zakażenie bakteryjne czy wirusowe. A Pani doktor to zrobiła. Mam bardzo pozytywne wrażenia odnośnie wizyty. Byłam w luxmedzie w Warszawie.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Tomasz Gliński

Internista, Anestezjolog

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

Moja żona była znieczulają przez pana Tomasza Glińskiego od początku do końca wiedziała co się z nią będzie działo . Bardzo dziękujemy panom chirurgom i panu Dr Tomaszowi glińskiemu . Rodzina z Rypina
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Zbigniew Sobczyk

Endokrynolog, Internista

SPZOZ
Kutno

Z całego serca polecam Pana doktora , przepisał mi skierowanie do szpitala w celu wykonania wszystkich specjalistycznych badań. Podszedł poważnie do sprawy jako jeden z nielicznych lekarzy u których byłam Polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ryszard Urbański

przychodnia
Łąkoszyńska 66
99-300 Kutno

Bardzo nieprzyjemny człowiek, traktuje ludzi przedmiotowo, kompletny brak kultury i podejścia do pacjenta. Nie polecam nikomu ewidentnie nie powinien pracować jako lekarz.
Opinia dodana przez: Pacjent x

lekarz Maria Dąbrowska-Nowak

Internista, Reumatolog

Przychodnia
Grunwaldzka 2
99-300 Kutno

Nie polecam. Pani doktor nawet nie otworzyła plyty z badaniem RTG. Dodatkowo stwierdziła że mając 30 lat nie można mieć problemów ze stawami…

lekarz Andrzej Sańko

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ISOX"
ulica Oporowska 4

lekarz Maria Kaczmarek

Przychodnia
Staszica 11

lekarz Dorota Leśniewska-Kryńska

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus"
ulica Szpitalna 46

lekarz Józef Leśnik