Internista Kutno

99-300 Kutno

Fantastyczny lekarz. Człowiek z powołaniem i ogromnym sercem do pacjentów. Kiedyś w ramach hospicjum był lekarzem mojej Mamy. Obecnie jest również przy moim Tacie. Nie chciałabym żadnego innego lekarza dla niego. Człowiek dużego serca i wielkiej wiedzy.

Opinia dodana przez: Edyta

przychodnia
Mickiewicza 2
99-300 Kutno

Bardzo miły Pan z dużym doświadczeniem i pogodnym usposobieniem. Polecam.

Bardzo miły Pan z dużym doświadczeniem i pogodnym usposobieniem. Polecam.

Gabinet Prywatny
Morcinka 30

bardzo miła i kompetentna osoba. Z sercem i powołaniem wykonuje swoją pracę

bardzo miła i kompetentna osoba. Z sercem i powołaniem wykonuje swoją pracę

lekarz Teresa Florczak

Lekarz rodzinny, Internista

Peowiacka 11a
99-300 Kutno

Przesympatyczna, zwyczajna dla ludzi....Ze zrozumieniem, bez pospiechu w gabinecie, słuchająca pacjenta, stanowczo polecam:)

Powstania Styczniowego 6
99-300 Kutno

Swoją opinię wyraziłem co następuje powyżej. Pozdrawiamy P.Doktorze.!! Dziękuję za opiekę i fachowość.

Opinia dodana przez: Wojtek Koc - Warszawa

Braci Śniadeckich 7 lok. 14
99-300 Kutno

Lekarz niespotykanie przyjemny,sympatyczny,ujmujący sposób bycia.Pacjent dzięki miłej atmosferze otwiera się przed lekarzem,oby więcej takich lekarzy.

lekarz Lucyna Foczpańska

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Leszczynek 28a
99-300 Kutno

Bardzo bardzo uprzejma,delikatna,można z nią porozmawiać.Wzbudza zaufanie i wprowadza miła atmosferę w relacji z pacjentem.Ale personel pielęgniarski okropnie niesympatyczny,nie wiadomo jak się odezwać.Chory człowiek stoi upokorzony ,ledwo żywy i czeka aż go pani pielęgniarka zauważy i raczy zarejestrować.Pielęgniarki nadęte i stale niezadowolone.

Kościuszki 13 lok. 31
99-200 Kutno

Serdeczne podziękowania Pani doktor Wójcińskiej za właściwe zdiagnozowanie mojej przewlekłej choroby oraz dobranie odpowiednich leków przesyła wdzięczny pacjent. Od wielu lat leczyłem się u lekarzy również specjalistów i bez żadnych efektów, bywało, że wciągano mnie na tak zwanych stałych pacjentów, dopiero gdy trafiłem do Pani doktor Wójcinskiej moje cierpienia skończyły się za ci jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam Panią doktor wszystkim cierpiącym.

Opinia dodana przez: Mirosław

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

Moja żona była znieczulają przez pana Tomasza Glińskiego od początku do końca wiedziała co się z nią będzie działo . Bardzo dziękujemy panom chirurgom i panu Dr Tomaszowi glińskiemu . Rodzina z Rypina

Opinia dodana przez: Mirosław

SPZOZ

Kutno

Tragiczny lekarz! Nic nie wytłumaczył, nie powiedział. Wizyta ekspresowa. Zasugerował wizytę prywatną. Rozumiem, że wtedy dopiero by się mną zajął. Szukam innego lekarza! NIE POLECAM!

Opinia dodana przez: Anonimka

Interniści w mieście Kutno