Internista Lipno

ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 9B
87-600 Lipno

Pani doktor jest zawsze punktualna a nawet przed czasem, poważnie i z szacunkiem traktując pacjenta. Wysłucha i poświęca należyty czas na rozmowę, zadaje wiele pytań by poznać tło choroby oraz okoliczności towarzyszące. W razie konieczności zleca odpowiednie badania. Prawdziwy lekarz z powołania charakteryzujący się bardzo wysoką kulturą. Gorąco polecam

Opinia dodana przez: Izabela

NZOZ "Mój Lekarz" w Lipnie
ul. Tadeusza Kościuszki 21
87-600 Lipno

Pan doktor Pawlak jest bardzo kompetentnym lekarzem otwartym na potrzeby pacjenta.Słucha z zainteresowaniem,zawsze pomoże.Jest miły i serdeczny.Dba o dobro pacjenta.Stawia trafne diagnozy.Polecam wizytę u pana doktora.
pacjentka A.P

pacjentka A.P

NZOZ "Mój Lekarz" w Lipnie
ul. Tadeusza Kościuszki 21
87-600 Lipno

Leczyłam się przez parę miesięcy prywatnie. Wczoraj byłam awaryjnie u lekarza rodzinnego po receptę na steryd -kontynuację leczenia. Pani doktor była bardzo zdziwiona że bez diagnostyki brałam przez 3mce silny antybiotyk na RZS mimo że nie było to zdiagnozowane.i później steryd przez 8 m-cy.Skierowala mnie do poradni po fachową pomoc..

Opinia dodana przez: Anka

ulica Dębowa 21
87-600 Lipno

Masakra. Musisz mieć gruby prtfelik. Chętnie daje L-4 , renty itp.Nazywają panią "specjalistka od zwolnień lekarskich"

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
3-go Maja 19A
87-600 Lipno

Nie polecam! To lekarz który tylko ogląda się na kopertę. Bez niej lezy się na oddziale ktorego jest ordynatorem i czeka w nieskończoność na diagnostykę. Pacjent wypisany do domu bez przekierowania do ośrodka z wyższym stopniem referencyjnosci i leczeniem specjalistycznym. Uśmiech od ucha do ucha to tylko pozory! Radzę uważać

Opinia dodana przez: Pacjentka

Szpital Lipno Sp. z o. o.
ulica Nieszawska 6

ul. Adama Mickiewicza 20