Internista Milicz

56-300 Milicz

Pan doktor to przede wszystkim bardzo dobry człowiek. Jako lekarz sprawdza się znakomicie. Skromny. Dzieci go uwielbiają a to najważniejsze.

Opinia dodana przez: ewa

Przychodnia Rejonowa w Miliczu
Grzybowa 1
56-300 Milicz

Pani doktor jest nie tylko dobrym lekarzem ale i wspanialym czlowiekiem. Polecam wszystkim.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatna Przychodnia Lekarska "MIL-MED" w Miliczu
Lipowa 2
56-300 Milicz

Bardzo dobry lekarz o wielkiej empatii i poczuciu humoru. Jego diagnozy są trafne. Ma czas dla pacjentów. Polecam.

Opinia dodana przez: Ewa Cieślik

Kościuszki 24/7
56-300 Milicz

jedyny plus to to że u doktora nie ma kolejki do gabinetu ale cóż z tego kiedy wychodzisz i nie masz zapisane nic konkretnego

56-300 Milicz

STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: ODRADZAM

Przychodnia PZZLA
ulica Trzebnicka 2
56-300 Milicz

Pani doktor podczas wielokrotnych hospitalizacji mojego taty, kompletnie bagatelizowała jego objawy. Po wielu namowach i kłótniach, ostatecznie skontaktowała się ze specjalistą z Wrocławia, który natychmiast nakazał odpowiednie leczenie i zaraz przeniósł go na swój oddział. Niestety, było już za późno. Być może żyłby, gdyby nie kompletna ignorancja lekarza. Radzę unikać pani doktor, szczególnie, gdy chodzi o poważną chorobę.

Opinia dodana przez: Ola

lekarz Andrzej Wydra