Internista Murowana Goślina

62-095 Murowana Goślina

Pani dr A. Zawadzka nie przyjmuje już w Murowanej, ale można Ją odwiedzić w Poznaniu na ul. Słonecznej. Wspaniały człowiek-lekarz-przyjaciel - niestety rzadko zdażają się tacy, z całą odpowiedzialnością polecam każdemu!

78 A
62-095 Murowana Goślina

Najlepszy lekarz jakiego znam. Kontakt z pacjentem super oprócz dachowego podejścia jest człowiekiem można z nią pogadać o wszystkim w 100% najlepszy lekarz i czlowiek

Opinia dodana przez: Beata

Przychodnia Lekarza Rodzinnego Murowana Goślina
Kręta 58
62-095 Murowana Goślina

Pan doktor wszystkiego się boi. Szczególnie przy cięższych przypadkach, kiedy nie wie co ma zrobić. Upoważnienia tam mają panie z recepcji, która to dzisiaj pozwoliła sobie na komentarz 'nie dostanie mąż leków na padaczke! Dostanie je w grudniu! Bo za dużo ich je!' czekam na atak męża, bo lekarze tam nie patrzą na epilepsje, tylko na ilość wypisanych recept. Druga sprawa, mąż bardzo cierpi, jest przed operacją kręgosłupa, odcinaniem nerwów itp., jedna noga krótsza od drugiej. Pan doktor nie wypisze silnych leków, bo zaraz puszcza się fame o uzależnieniu! Aż w niedzielę byliśmy na ostrym dyżurze. Starsza Pani doktor złapała się za głowę, jak można chodzić z takim bólem i jak lekarz nie przepisuje leków! Powinno go z przeproszeniem walić co wypisuje, bo ma podkładkę do silnych leków! Ma diagnoze ortopedy! Panie pajzderski, dzisiaj w rejestracji zrobiono ze mnie i męża cpuna, bo Prosiłam o przeciwbólowy lek, no i na padaczke. Jeżeli dzisiaj będzie atak, z całą pewnością pójdziemy w ślady dokładnie takie, jak w przypadku FigurskaTeresa.
Albo Pan zacznie pomagać i nie będzie opowiadać idiotką z recepcji o wszystkim, albo koniec, NFZ i kontrola. My ludzie chorzy przewlekle, mamy dość.... Chcemy iść po pomoc. Chcemy powiedzieć, co nam pomaga, a nie być krolikami doświadczalnymi innych leków!!!!!

Panie doktorze, jeśli będzie atak epilepsji, nie będzie już przymykania oczu, bo jest Pan miły. Koniec z tym. Od tego potraktowana przez recepcję, cała się trzęsie! A powinnam się cieszyć, bo otrzymałam pomoc. W zamian za to się trzęsie.
Nie mam już siły na was. Może zaraz pogotowie i do mnie przyjedzie, bo jestem klebkiem nerwów.

Opinia dodana przez: Celina

62-095 Murowana Goślina

wspaniała jako lekarz i jako człowiek.Każdemu można polecić takiego lekarza.

wspaniała jako lekarz i jako człowiek.Każdemu można polecić takiego lekarza.

Kalinowa 7
62-095 Murowana Goślina

bardzo nieprzyjemna pani lekarz.. nie polecam -- ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Bronisław Kaszkowiak