Internista Oświęcim

lekarz Beata Mroziak

Gastroenterolog, Gastrolog

zzoz

Oświęcim

Świetny fachowiec. Angażuje się w pomoc dla pacjenta jakiej potrzebuje i robi wszystko by pomóc, co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Jest skuteczna w swoim działaniu. Miła, kulturlna, rzetelna, dokładna, cierpliwa i ma niesamowity dar przekazywania informacji pacjentowi o jego stanie w bardzo taktowny sposób. Szpital z pewnością jest dumny z takiego pracownika.

Akacjowa 70
32-600 Oświęcim

Skromna. Nie widać po niej wyniosłości. Pierwszy raz gdy zetknąłem się z tą Panią myślałem, ze to pielęgniarka. Bardzo sympatyczna Pani. Wie czego chce, pyta o konkrety. Pani Dorotko więcej uśmiechu. Miło do niej chodzić(na wizyty oczywiście).

Nojego 6 lok. 22
32-600 Oświęcim

Leczę się u pana Doktora ,jak na razie jest ok.

Leczę się u pana Doktora ,jak na razie jest ok.

lekarz Jan Baczyński

Internista, Lekarz rodzinny

3 Maja 13 lok. 24
32-600 Oświęcim

Bardzo dobry i pozytywnie nastawiony do pacjenta lekarz przez duże L.....Nigdy nie odmawia przyjęcia pomimo wielu pacjentów.Bada i przede wszystkim słucha.Rzeczowo odpowiada i stawia trafne diagnozy co jest NAJWAŻNIEJSZE dla chorego....dla pań w ciąży tych byłych,obecnych i przyszłych brak wiedzy to nie wina lekarza tylko pacjentki w tym przypadku.W ciąży szkodzą wszystkie leki oprócz koniecznych witamin a jeżeli już dojdzie do gorączki i związanej z nią choroby każdy lekarz musi wybrać mniejsze zło i zbić gorączkę, gdyż sama nie minie od patrzenia w oczy.Ciężarna ma też obowiązek poinformowania na jakie leki jest uczulona podobnie jak każdy pacjent....Można by wymienić jeszcze wiele superlatyw Pana doktora lecz najważniejsze jest by nadal był taki jaki jest i leczył tak jak leczy-WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE I DOSKONALENIE SIĘ CZYNI GO MISTRZEM w swojej dziedzinie medycyny....Panie Doktorze DZIĘKUJĘ ZA WIELOLETNIE SKUTECZNE LECZENIE I POLECAM WSZYSTKIM TAKIEGO LEKARZA.....Pacjentka_m.

Opinia dodana przez: Pacjentka_m.

Ewa Kliś

Internista, Lekarz medycyny pracy

Oświęcim

Lekarka godna polecenia, potrafi znaleźć czas dla każdego pacjenta. Zawsze potrafi dobrać odpowiednie lekarstwa. Bardzo wnikliwie analizuje wyniki badań,bierze pod uwagę spostrzeżenia pacjenta. Poleciłam ją koleżance i po kilku wizytach przepisała do niej całą swoją rodzinę.

lekarz Irena Mielczarek

Internista, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej "MULTIMED" w Oświęcimiu
ulica Chemików 5
32-600 Oświęcim

Lekarka "niemowa".Nie odzywa się do pacjenta słowem,nie tłumaczy w ogóle choroby,często pacjent po wyjściu nie wie czy ma grypę czy angine czy zapalenie płuc.Mały plus za raczej przyzwoita wiedze medyczną.Lekarka antypatyczna.

Hospicjum "Pomnik Mastu Oświęcim"
WYSOKIE BRZEGI 4A
32-600 Oświęcim

Nie polecam wizyty u tej Pani - szkoda czasu i nerwów. Gdyby nie moje pytania przy końcu wizyty Pani nie udzieliłaby mi żadnych informacji na temat tego co się dzieje i na co jestem chora. Trzeba ciągnąć za język inaczej nic się nie dowiesz. Jedynie co to została mi wciśnięta recepta i tekst: zażywać dwa razy dziennie. Moje pytanie jak długo?: odp:całe życie. Tyle rzetelnych informacji... Po miesiącu zażywania leków (zaufałam lekarzowi, niepotrzebnie) organizm nie wytrzymał zbyt dużej dawki niewłaściwie dobranej dawki leku i wylądowałam u kolejnego lekarza. NIE POLECAM. Niestety moje odczucie jest takie, że ta pani to lekarz nieprofesjonalny, nie dbający o kontakt z pacjentem, niekomunikatywny i nie pracujący z pasją. Albo to tylko moje odczucia po jednorazowej wizycie.

Opinia dodana przez: Pacjentka

Spółdzielnia Pracy "ESKULAP" Zespół Gabinetów Lekarzy Specjalistów
Marii Skłodowskiej-Curie 7
32-602 Oświęcim

Wspaniały fachowiec. Kompetentna, miła, wrażliwa na ludzką krzywdę, poświęca czas każdemu ile jest konieczne. To lekarz, który wie o czym mówi, jasno i klarownie tłumaczy przyczyny, skutki choroby i jej leczenie. Fachowiec godny polecenia. Znam to z doświadczenia

Opinia dodana przez: Grzegorz

Hospicjum "Pomnik Mastu Oświęcim"
WYSOKIE BRZEGI 4A
32-600 Oświęcim

Spółdzielnia Pracy "ESKULAP" Zespół Gabinetów Lekarzy Specjalistów
M.C.Skłodowskiej 7
32-602 Oświęcim