Internista Oświęcim

lekarz Jan Baczyński

Internista, Lekarz rodzinny

3 Maja 13 lok. 24
32-600 Oświęcim

Bardzo dobry i pozytywnie nastawiony do pacjenta lekarz przez duże L.....Nigdy nie odmawia przyjęcia pomimo wielu pacjentów.Bada i przede wszystkim słucha.Rzeczowo odpowiada i stawia trafne diagnozy co jest NAJWAŻNIEJSZE dla chorego....dla pań w ciąży tych byłych,obecnych i przyszłych brak wiedzy to nie wina lekarza tylko pacjentki w tym przypadku.W ciąży szkodzą wszystkie leki oprócz koniecznych witamin a jeżeli już dojdzie do gorączki i związanej z nią choroby każdy lekarz musi ...
Opinia dodana przez: Pacjentka_m.

lekarz Dorota Niegowska

Internista

Akacjowa 70
32-600 Oświęcim

Pani dr Dorota jest w porządku. Bardzo normalna. Pyta wprost, mówi i tłumaczy prostym językiem. Nie trzeba znać się na medycynie by zrozumieć co mówi. Jest ok.
Opinia dodana przez: klara

lekarz Janusz Kucharski

Internista

Nojego 6 lok. 22
32-600 Oświęcim

Zadzownilem do lek Kucharskiego z pytaniem czy mozna u Niego wykonac badanie z zakresu medycyny pracy. Bez uprzedzenia rozlaczyl sie w pol rozmowy, w mojej ocenie nie swiadczy to dobrze o lek. Kucharskim. Stanowczo nie polecam.
Opinia dodana przez: Maks

Ewa Kliś

Lekarz medycyny pracy, Internista

Oświęcim

Pani doktor godna polecenia. Zawsze wysłucha i jest zainteresowana tym aby pomóc pacjentowi. Doradza i szuka przyczyn danego schorzenia. Zawsze kieruje na badania pomocne przy danej chorobie lub do specjalisty który mógłby się zająć konkretnym przypadkiem dolegliwości.

lekarz Elżbieta, Kot-Pudełko

Pulmonolog, Internista

Hospicjum "Pomnik Mastu Oświęcim"
WYSOKIE BRZEGI 4A
32-600 Oświęcim

Nie polecam wizyty u tej Pani - szkoda czasu i nerwów. Gdyby nie moje pytania przy końcu wizyty Pani nie udzieliłaby mi żadnych informacji na temat tego co się dzieje i na co jestem chora. Trzeba ciągnąć za język inaczej nic się nie dowiesz. Jedynie co to została mi wciśnięta recepta i tekst: zażywać dwa razy dziennie. Moje pytanie jak długo?: odp:całe życie. Tyle rzetelnych informacji... Po miesiącu zażywania leków ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Jacek Legutko

Internista, Kardiolog

Hospicjum "Pomnik Mastu Oświęcim"
WYSOKIE BRZEGI 4A
32-600 Oświęcim

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Beata Mroziak

Gastroenterolog, Gastrolog

zzoz

Oświęcim

Świetny fachowiec. Angażuje się w pomoc dla pacjenta jakiej potrzebuje i robi wszystko by pomóc, co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Jest skuteczna w swoim działaniu. Miła, kulturlna, rzetelna, dokładna, cierpliwa i ma niesamowity dar przekazywania informacji pacjentowi o jego stanie w bardzo taktowny sposób. Szpital z pewnością jest dumny z takiego pracownika.

lekarz Agnieszka Drzewiecka-Gerber

Internista, Kardiolog

Spółdzielnia Pracy "ESKULAP" Zespół Gabinetów Lekarzy Specjalistów
Marii Skłodowskiej-Curie 7
32-602 Oświęcim

Wspaniały fachowiec. Kompetentna, miła, wrażliwa na ludzką krzywdę, poświęca czas każdemu ile jest konieczne. To lekarz, który wie o czym mówi, jasno i klarownie tłumaczy przyczyny, skutki choroby i jej leczenie. Fachowiec godny polecenia. Znam to z doświadczenia
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Paweł Balwierz

Mieszka I 4/5
32-602 Oświęcim

Najlepszy! Człowiek mądry, empatyczny a przy tym skromny. Wspaniały lekarz, ogromna wiedza. Uratował życie mojemu tacie, jako jedyny postawił właściwa diagnozę. Warto mu zaufać. Dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Hani Youssef

Internista, Lekarz rodzinny

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Oświęcimiu
ulica Garbarska 1
32-600 Oświęcim

Świetny lekarz, rzeczowy, potrafi wysłuchać pacjenta, doradzić mu, a przede wszystkim zrozumieć. Pełen empatii.
Opinia dodana przez: Ewa

Interniści w mieście Oświęcim