Internista Piła

Szpital Specjalistyczny w Pile
ulica Rydygiera 1
64-920 Piła

Wspaniały i kompetentny lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta. Potrafi wspierać chorych i pomaga jak tylko może. Bardzo dziękuję za opiekę.

Opinia dodana przez: Janina W.

Al. Wojska Polskiego 49 B/p.152
64-920 Piła

Świetny fachowiec,konkretny lekarz.potrafi wytłumaczyć prostym językiem co komu dolega. Słucha pacjenta.....POLECAM SERDECZNIE!

Opinia dodana przez: Małgorzata

ul. Królowej Jadwigi 21
64-920 Piła

Pan doktor jest bardzo dobrym i uprzejmym lekarzem ,poświęca dużo czasu dla pacjenta
jest godny polecenia

jest godny polecenia

Piła

Super lekarz, nie leczy "na oko", przeprowadza wszelkie badania gdy nie jest pewny diagnozy, wysłucha, wytłumaczy, lekarz z powołania, polecam

Opinia dodana przez: Małgorzata

ulica Korczaka 23 A
64-920 Piła

Miejsce godne polecenia. Wiedza internistyczna,a wièc szerokie i kompleksowe podejście. Czytajcie pieczàtki lekarskie!

lekarz Bożena Mokrzycka

Praktyka Stomatologiczna Wojciech Kulesza
Okrzei 14 gab 11

Ogólnie naprawdę przemiła osoba, oby wszyscy lekarze tacy byli

Ogólnie naprawdę przemiła osoba, oby wszyscy lekarze tacy byli

lekarz Alicja Małysa

ulica Łączna 49
64-920 Piła

Wysoka wachowosc i troska o pacjenta.
Zaangazowanie i kultura osobista.
Przyklad lekarza z powolaniem.

Wysoka wachowosc i troska o pacjenta.
Zaangazowanie i kultura osobista.
Przyklad lekarza z powolaniem.

lekarz Anna Reut

Internista, Reumatolog

Szpital Specjalistyczny w Pile
ulica Rydygiera 1
64-920 Piła

Bardzo profesjonalne podejście. Szybko podjęte leczenie i sprawdzenie powiązań z innymi schorzeniami u różnych specjalistów. Polecam gorąco

lekarz Krzysztof Bobkiewicz

Piła

jeden z lepszych lekarzy rodzinnych kompetentny,konkretny,wie o co chodzi w tym zawodzie polecam

lekarz Paweł Bolko

Endokrynolog, Internista

Al. Wojska Polskiego 49 B/p.152
64-920 Piła

Bierze pieniądze za nic. Tyle lat żona się u niego leczył, gdyby nie operacja i fachowcy w poznaniu żona by się dawno udusila. A on cały czas powtarzał " PANI JEST ZA MŁODA NA OPERACJE"