Internista Piła

Bardzo polecam, kompetentny, cierpliwy, lekarz z powołania, szkoda że jest wielkim wyjątkiem w tej grupie zawodowej. Co istotne, wizyta pacjenta wygląda tak samo na koszt NFZ jak i w prywatnym gabinecie. Naprawdę wyjątkowy lekarz.

lekarz Krzysztof Bobkiewicz

Neurolog, Lekarz rodzinny

Piła

Witam,

Nie przypuszczałem, że będę musiał wystawić opinię, ale robię to w celu przestrogi dla potencjalnych pacjentów.
Po zapisaniu się do tego lekarza w pewnym momencie padło podejrzenie choroby, która nieleczona kończy się śmiercią w ciągu kilku lat od wystąpienia objawów. Pan doktor nie zlecił żadnych badań w kierunku choroby, nawet nic nie zasugerował, co zrobić. Dalsze badania wykonane na własną rękę potwierdzały chorobę, jednak Pan doktor stwierdził, ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Anna Reut

Reumatolog, Internista

Szpital Specjalistyczny w Pile
ulica Rydygiera 1
64-920 Piła

Chciał przestrzec pacjentów, że szkoda pieniędzy i czasu.Na dzień dobry powiedziała ,że nie ma czasu i musi wyjść. Lekarz ,który minął się z powołaniem. Niemiła , traktująca z góry rozczarowała mnie . Nie postawiła diagnozy odmówiła przyjęcia na oddział i kazała pójść na inny .Zdecydowanie takim lekarzom mówię nie !!!
Opinia dodana przez: jednorazowa wizyta

lekarz Barbara Musiałowicz-Chełmińska

Pulmonolog, Internista

ulica Korczaka 23 A
64-920 Piła

Miejsce godne polecenia. Wiedza internistyczna,a wièc szerokie i kompleksowe podejście. Czytajcie pieczàtki lekarskie!

lekarz Bożena Mokrzycka

Lekarz rodzinny, Internista

Praktyka Stomatologiczna Wojciech Kulesza
Okrzei 14 gab 11
64-920 Piła

Bardzo konkretny lekarz. Kobieta konkretna i konsekwentna w leczeniu.godna polecenia
Opinia dodana przez: ANTOSIA11

lekarz Krzysztof Budzyński

Internista

ulica Obrońców Helu 1
64-920 Piła

W imieniu mojej mamy, Ludwiki P., chciałabym Panu Ordynatorowi bardzo podziękować za opiekę podczas przyjęcia i pobytu na oddziale wewnętrznym szpitala w Złotowie. Mama dziękuje również całemu personelowi oddziału za uprzejmość i dobrą opiekę.
Pan Ordynator okazał się być człowiekiem troskliwym. Obserwował pacjentów kilkukrotnie w ciągu dnia, zlecał badania, rozmawiał z pacjentami. Atmosfera na oddziale wewnętrznym szpitala w Złotowie jest bardzo dobra. Mama mówi, że "super", a Pan Ordynator, ...
Opinia dodana przez: Inga

lekarz Lidia Gil

Transplantolog, Internista

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
ul. Ludwika Rydygiera 1
64-920 Piła

Z całego serca odradzam,brak jakichkolwiek odruchów ludzkich. Empatia i zrozumienie nie istnieje w słowniku Pani Doktor. Nie polecam!!!
Opinia dodana przez: Rodzina chorego

lekarz Tomasz Gaworowski

Lekarz rodzinny, Internista

ulica Łączna 49
64-920 Piła

Straszny, nie polecam nikomu, nie leczy tylko "odfajkowuje" pacjentów. Specjalizuje sie w przepisywaniu Cholineksu i ewentualnie jakis leków ale najdroższych. Dla tego Pana każdy jest zdrowy nawt jak się człowiek słania na nogach. Porażka.

lekarz Justyna Pińkowska

Internista

Szpital Specjalistyczny w Pile
ulica Rydygiera 1
64-920 Piła

Wspaniały i kompetentny lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta. Potrafi wspierać chorych i pomaga jak tylko może. Bardzo dziękuję za opiekę.
Opinia dodana przez: Janina W.

lekarz Igor Jeremicz

Kardiolog, Internista

Al. Wojska Polskiego 49 B/p.152
64-920 Piła

Świetny fachowiec,konkretny lekarz.potrafi wytłumaczyć prostym językiem co komu dolega. Słucha pacjenta.....POLECAM SERDECZNIE!
Opinia dodana przez: Małgorzata

Interniści w Pile